reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Lolitko ja dzisiaj rano o 9:40 zrobiłam sobie zastrzyk pregnyl na pęknięcie pęcherzyków... ciekawa jestem kiedy pęknie albo (pękną) narazie mnie nawala prawy jajnik (tam są pęcherzyki). Zaczynam dziś M. ma 5 dni abstynecji więc bedziemy szaleć!
 
reklama
Aaaaa....ten zastrzyk przeoczylam. No to pekniecie moze byc w kazdej chwili, do jutra wlacznie. Wiec tymbardziej wskazane sa przytulanki i dzis wieczorem i jutro rano kochana.....zeby plemniczki czekaly
 
heia kobitki:-)
tak sobie mysle o tym tescie jutro...nie stresuje sie bo wiem ze bedzie negatywny!!!
Pic mi sie chce..pizze zjedlismy i teraz ...PIC:-(
 
OluPM dziękuje za dietę troche mi zejdzie zanim ja rozszyfruję i podejmę decyzje czy stosować

ja to chyba za bardzo kocham tego swojeg męzulka bo powiedział zeby mu zrobić ciasto z galaretką to nawet ciasto robie a i rureczki do tego bo wiem, ze też lubi ach jak ja mu lubie dogadzać
 
Ostatnia edycja:
ja swojemu przeszkodzilam w ogladaniu filmu :) ihihih domyslcie sie jak...i nawet sie nie pogniewal :)

wlasnie wyszlam spod prysznica, siedze przed laptusiem otulona kocykiem i zapowiada sie dluuugane siedzenie :) bo spac mi sie nie chce
 
reklama
Do góry