reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Wiecie co kochane normalnie jestem w szoku:szok::szok:mam teraz wirrrrrr w głowie bo chodzi o to że ja zawsze miałam cykle 28 dniowe no i tak nie zwracałam na to za bardzo uwagi no i teraz sobie patrze jaki odstęp był z minioną @ iiiiiiiiiiii był to cykl 26 dniowy do ostatniej @ co 11 kwietnia dostałam a nie 28:szok::szok:i co teraz co z suwaczkiem zostawić to 28 czy na 26 zmienić jestem zamieszana kompletnie już nie wiem teraz:szok::szok:
 
Witam:)
Ja właśnie ze swoim się staram o nowego aniołka, niedługo idę do ginekologa i mam małe wątpliwości. Zrobiłam dwa testy i jeden wyszedł pozytywny,a drugi negatywny....
Czy to dobrze?
 
Witam:)
Ja właśnie ze swoim się staram o nowego aniołka, niedługo idę do ginekologa i mam małe wątpliwości. Zrobiłam dwa testy i jeden wyszedł pozytywny,a drugi negatywny....
Czy to dobrze?


jeśli testem negatywnym był ten pierwszy to widocznie go za szybko zrobiłaś i dlatego tak wyszło co widocznie jesteś w ciąży i po cichu GRATULACJE!!!!!!!!!:-);-)
 
Witam:)
Ja właśnie ze swoim się staram o nowego aniołka, niedługo idę do ginekologa i mam małe wątpliwości. Zrobiłam dwa testy i jeden wyszedł pozytywny,a drugi negatywny....
Czy to dobrze?
witaj. rozumiem że testy ciażowe robiłaś?? jak tak to ja bym sobie betkę zrobiła na twoim miejscu żeby mieć pewnosć czy jesteś w ciaży. a który masz dzień cyklu @ ci sie spuźnia??
 
Witam:)
Ja właśnie ze swoim się staram o nowego aniołka, niedługo idę do ginekologa i mam małe wątpliwości. Zrobiłam dwa testy i jeden wyszedł pozytywny,a drugi negatywny....
Czy to dobrze?
Ja bym na betkę pobiegła:tak:

Dlatego ja czekam ze swoim testem by nie musiec kupowac drugiego jak wyjdzie negatywny i nie biec na betę:-p
Poczekam a jak wyjdzie pozytyw to umówie się do gina i juz:-)
 
reklama
Do góry