reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
witam was
ja juz zadki bywalec jestem..ostatnio mniej mysle o ciazy
staram sie nadal, moze sie udalo w tym miesiacu , mam jeszcze troche czasu do testowania
napiszcie mi prosze czy jest wsrod nas nowa mamusia?
pozdrawiam
 
Kobietki, spokojniej proszę.
Zniecierpliwionym babką radzę poczekać z testem. Opłaca sie, by za bardzo się nie denerwować. Ja dostałam teraz 31 dnia i jestem zadowolona z siebie, że nie zrobiłam testu. Nawet jak przyszła @ to nie byłam rozczarowana.

Jest tak gorąco, że na obiad zjadłam zimną zupę owocową. I teraz popijam zimne piwo malinowe:-D
 
Kobietki, spokojniej proszę.
Zniecierpliwionym babką radzę poczekać z testem. Opłaca sie, by za bardzo się nie denerwować. Ja dostałam teraz 31 dnia i jestem zadowolona z siebie, że nie zrobiłam testu. Nawet jak przyszła @ to nie byłam rozczarowana.

Jest tak gorąco, że na obiad zjadłam zimną zupę owocową. I teraz popijam zimne piwo malinowe:-D

Masz rację, warto poczekac:tak: A tu mnie babeczki nakręcają i nakręcaja bym teściora robiła;-) Ja jeszcze poczekam:-)
 
reklama
Ja jestem głównie tego zdania że jak jest fasolka to i dzień przed @ by pokazało a jak nie ma @ to tym bardziej a tym dziewczynom którym przyszła @później to niestety poprostu cykl się troche rozregulował:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry