reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

cykl bezowulacji bo jajeczko nie pękło.. pęcherzyk sie cofnął.. urósł a potem zwiędł.. (ja to tak nazywam)
lh 11,23 mlU/ml
fsh 4,88 mlU/ml
prawdopodobnie mam PCOS.. ale to nie jest jeszcze diagnowa lekarza tylko moja wedlug wyników i prokaltyne mam wysoką 29,44 ng/ml takze prawdopodobnie przez nia nie mam owu albo przed ten PCOS
kurczę ja mam prolaktyne już dobrą a PCOS nie mam bo miałam robione dopochwowe USG i nic takiego lekarz nie stwierdził z zwrcał na to uwagę bo dawniej miałam to stwierdzone ale sie leczyłam. nie wiem musze sie uzbroić w cierpliwość i poczekać na wyniki i wizytę u lekarza
 
reklama
oj zajaczku nie denerwuj sie mi tempka tez dzis spadla, mam dosyc tej amazonki na 28 dni napisalam jej co mysle bo juz mnie z rownowagi wyprowadzila...

eve zazdroszcze urlopiku w cieplych krajach mmmmm:-D

Co to za Amazonka, że tak o niej piszecie ciągle?

to jest ta moja złota rybka !!!! o smaku czekoladowym z babanami i wiurkami czekoladowymi - nie bylo za słodkie!!!! :-)

Cudo! Nawet nie wiecie jak trudno znaleźć coś oryginalnego dla dzieciaka, np. na roczek. Dzięki Eve!

A wracając do stanika, który kupiłaś- ja mam taki sam problem tj. mały biust a szeroka klata:-D Masz jakiś link, czy w zwykłym sklepie kupiłaś?

Ja wiem Kinguniu...Wiem że czasem takie pytania sama zadawałam. Tylko szczerze moi znajomi nie mieli problemów z zajściem. Nie znam nikogo takiego, wiec mam nadzieje że nikomu nie sprawiałam przykrości. I nie mam tez kogo spytać o radę, a nawet jakiegoś dobrego ginka
Własnie tak próbuję odpowiadać, tylko gardło mnie ściska i czasami nie mogę nic sensownego powiedzieć...
Postanowiłam że bede się odchudzać więc żadnej czekolady: tylko owoce i warzywa. Koniec!!

Witam odchudzające się! Łączmy się!!! :-D:-D:-D


Kropeczko co myślisz o tych plamieniach przed @? Będziesz to konsultować gdzieś? Ja niby wyniki dobre, ale trochę mnie to niepokoi i nie wiem co robić.


Witam się
 
hej hej, ja juz w domeczku :)
jutro odpoczywam a w sobote najpierw na zakupy w poszukiwaniu sportowego obuwia dla mnie a pozniej grill na dzialeczce :) i piweczko...mniam

wroce do tematu sprzed 10 stron - wspominalyscie ze was nagabuja wszyscy kiedy dziecko itp..

a u nas jest na odwrot..ja bardzo chce ( z roznych powodow ) a od mojej rodziny non stop slysze - masz jeszcze czas, pozniej, pozniej, gdzie sie spieszysz...
I wiecie jak to potrafi wsciec?
Wszyscy z rodziny wiedza ze bardzo przezylam strate dziecka, nie wszyscy wiedza ze skonczylo sie to lekka depresja..Teraz gdy doszlam do siebie, zycie mi sie uklada, chce miec pelna rodzine..przyznajmniej 2+1 i te 1 to nie chodzi o kota... - i co? zamiast wsparcia slysze non stop - ZACZEKAJ! PÓŹNIEJ! JESZCZE NIE CZAS!
 
znów sie pojawiam i znikam :-)
choruje ja i choruje mój M :-(
Zdrówka życzę :tak:

...a ja jeszcze na koniec z innej beczki-czy jak mnie nie bylo ktos dotarl do grona naszych na naszejklasie??? bo nie sledzilam zawieranych znajomosci? ja mam dodanych na nk
Ale masz koleżanek ;-);-);-)


prawdopodobnie mam PCOS.. ale to nie jest jeszcze diagnowa lekarza tylko moja wedlug wyników i prokaltyne mam wysoką 29,44 ng/ml takze prawdopodobnie przez nia nie mam owu albo przed ten PCOS
Nie boimy się pco. Ja teraz brałam metformax(lek na cukrzycę) ale skutkiem ubocznym jest to, że wywołuje owulację :-D:-D:-D

zamiast wsparcia slysze non stop - ZACZEKAJ! PÓŹNIEJ! JESZCZE NIE CZAS!
My Cię wspieramy :tak::tak::tak:
 
w.kropeczka:


Karo85-zawsze kochanie 1y dzien nowej @ to 1 dzien krwawienia, plamienie zalicza sie jeszcze do starego cyklu.



Masz racje-nie ma to jak komplet badan i poznanie siebie od srodka! trzymam kciuki by szybko ci sie udalo....a dlugo juz sie starasz o maluszka?


kochana, staramy się od 7 cykli. Niby nie jakoś zawrotnie długo ale jednak..
 
slysze non stop - ZACZEKAJ! PÓŹNIEJ! JESZCZE NIE CZAS!
to jakiś ewenement ale co oni mają do gadania to ty urodzisz to dziecko i to ty je będziesz wychowywać ja jestem zdania że nikt nie powinien sie wtrącać w tak intymne sprawy bo każdy robi jak chce i to jest nasza prywatna sprawa i nikomu nic do tego a w szczególnosci nie powinni sie wypowiadać na ten temat jak nie są pytani o opinie :tak:
 
Dziendobry kochane ja wpadlam sie z wami przywitac przed imprezka oj bedzie sie dziac juz mi slinka leci na mysl o winku haha ale winko ma kalorie a ja tutaj cos slyszalam o odchudzaniu i szczerze przylaczam sie do was zebym byla zadowolona chcialabym stracic od 10 do 15 kg czulabym sie wtedy dobrze zawsze bylam bardziej przy siebie ale teraz przez ten apetyt na czekolade to robi sie masakra jakas kila leca a leca a za tydzien lece do turcji i jak ja bede wygladac w stroju kompielowym napewno nie za ciekawie pozdrawiam was kochane i milego dnia zycze:):tak::-D:tak:

Martynko a jak sie maja toje pecherzyki :sorry:
Marzennix mam nadzieje ze @ nie przyjdzie trzymam kciuki :laugh2::tak:

Ja jesli nic sie nie przydarzy w turcji ( bedzie wlasnie wtedy owu) to wybieram sie do innego lekarza zrobie jeszcze raz badania i bede dzialac do skutku a jak nie to moze in vitro jak sie okarze ze inaczej nie mozna fakt jest taki ze chce miec dzidzie i nie popuszcze niema:zawstydzona/y::baffled:

Eve udanych wakacji zycze:-D
 
to jakiś ewenement ale co oni mają do gadania to ty urodzisz to dziecko i to ty je będziesz wychowywać ja jestem zdania że nikt nie powinien sie wtrącać w tak intymne sprawy bo każdy robi jak chce i to jest nasza prywatna sprawa i nikomu nic do tego a w szczególnosci nie powinni sie wypowiadać na ten temat jak nie są pytani o opinie :tak:

zgadzam się w pełni, jak można dawać takie rady??? Każdy robi tak jak chce i jak czuje:-D
Ja uważam, że wiele młodych kobiet czuje insntynkt macierzyński i jeśli tak jest to nie powinny się wstrzymywać!
 
reklama
kurczę ja mam prolaktyne już dobrą a PCOS nie mam bo miałam robione dopochwowe USG i nic takiego lekarz nie stwierdził z zwrcał na to uwagę bo dawniej miałam to stwierdzone ale sie leczyłam. nie wiem musze sie uzbroić w cierpliwość i poczekać na wyniki i wizytę u lekarza
u mnie lekarz nie powiedzial nagłos ze mam pcos, wychodzi to z moich badan, ale moze nie mam tego pcos.. dowiem sie na nastepnej wizycie..
Nie boimy się pco. Ja teraz brałam metformax(lek na cukrzycę) ale skutkiem ubocznym jest to, że wywołuje owulację :-D:-D:-D
tez bym chciala takie skutki uboczne..:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2: a propo kiedy badalam cukier to nie wyszedł mi wysoki.. byl w normie.. ale chyba wybiore sie kiedys do mozego dziadka niech mi zbada.. na takie urzadzenie do badania..
 
Do góry