reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dzieki ale ja nie mam juz nadziei że to fasolka tylko chcę jak najszybciej zajać sie tym moim cyklem ale boje się ze lekarza nie znajdę u mnie odpowiedniego, lekarze nie lubia dawać skierowań na badania szczegółowe tak zauważyłam , a z drugiej strony ja zbyt dużego wyboru nie mam bo u nas 3 lekarzy ginekologów przyjmuje

Kochanie-a jak daleko masz np do krakowa? moze bys tam prywatnie do jakiegos gina pojechala? wiem, ze to koszt ale inwestycja w dzieciaczka zawsze procentuje...?a w krakowie jest kilku naprawde dobrych lekarzy...

ok teraz juz naprawde zmykam., nie martw sie kochanie!!!!
 
reklama
Kochanie-a jak daleko masz np do krakowa? moze bys tam prywatnie do jakiegos gina pojechala? wiem, ze to koszt ale inwestycja w dzieciaczka zawsze procentuje...?a w krakowie jest kilku naprawde dobrych lekarzy...

ok teraz juz naprawde zmykam., nie martw sie kochanie!!!!
jak mi sie tutaj nie uda z jakimś lekarzem dobrego kontaktu nawiazać w sensie czy se zaangazuje w moje leczenie to napewno pomyśle o krakowie ale puki co to spróbuję tutaj.
 
...a ja jeszcze na koniec z innej beczki-czy jak mnie nie bylo ktos dotarl do grona naszych na naszejklasie??? bo nie sledzilam zawieranych znajomosci? ja mam dodanych na nk marzenixx, kingusie, nektarynke, przyszlamame, gosie, age, zaniepokojona, Karole de, zajaczka, makaronke, elizabeth, tikaniska, kulaszusze, lilu, mezatke, szafirka, olesie33, olice, eve, romcie, babo, andzies, katarzynke79, wikulee....ktos sie jeszcze pojawil?
Kropeczko, jak ty poznajesz która jest która???
 
Ja wczoraj wieczorem też czułam jak szaleje mój prawy jajnik.W środe wieczorem robiłam test owulacyjny i były dwie identyczne kreski.Na wszelki wypadek powturzyłam (zmusiłam) mojego do przytulanek wczoraj wieczorem.I tak wyszło 11,13,14 dc mam nadzieje że dobrze trafiłam.
wiesz przy moich 30 dniowych cyklach to chcialam dopiero dzis zaczac robic testy owu.. ale wczorajszy jajnik daj mi wiele do myslenia..
No to mialas jazde....
odpoczywaj i wracaj do nas kochanie!

dzis juz wypoczęta pełna sił na działanie wieczorkiem.. tak średno co dwa dni chce by były przytulanki.. daleej pije ziołka mierze tempke badam śluz i zobaczymy co z tego wyniknie.. dzis moze zrobie pierwszy test owu.. bo mam zakupione a ten jajnik wczoraj mnie zaniepokoił.. czyzby tak wczesnie owulacja.. eee...
 
Czyli jak lykam kwas foliowy to moge do tego jeszcze brac witamine b6 i magnez??? tyle na raz?
Nierzesz i kwas i B6 i magnez, dobrze kumam???

$y to jeszcze nie jest zle kochanie, wiem ze sie dluzy i nerwy zjadaja czlowieka z miesiaca na miesaic coraz bardzoiej...ale trzeba wierzyc ze ten bedzie wlasnie ostatnim! 3mam kciuki!

ho ho, ja to jeszcze więcej jem:-D, jak wstrętna @ nie przyjdzie to odstawię wszystko i ustalę z ginem co mogę a co nie;-)
a że 4 cykle to ja wiem że nie dużo, ale jak każda z nas coraz bardziej chcę, żeby to już! Dzięki za kciuki - przydadzą się za tydzień:tak:

ale mam nadzieję ze jesteś taka dobrą czarownicą:-p

Najlepszą - rzucam tylko dobre uroki!!!
 
Nektarynko a co tobie gin powiedział jak miałas taki długi cykl o ile dobrze pamietam to 53 dni czy jakoś tak dlaczego tak ci sie rozrególował i jakie badania robiłaś??
 
Nektarynko a co tobie gin powiedział jak miałas taki długi cykl o ile dobrze pamietam to 53 dni czy jakoś tak dlaczego tak ci sie rozrególował i jakie badania robiłaś??

cykl trwał 51 dni.. około 21dc byłam u gina i ten stwierdzil ze owu nie bedzie i kazał w nowym cyklu zrobic badania lh, fsh, prolaktyne i testosteron w 3-5dc (robilam w 4dc) a potem w 23-25dc progesteron (jeszcze nie robilam - czekam na 23dc), w tamtym cyklu byłam jeszcze u gina w 38 jak sie spoznial a w 35 robilam tesciora (negatywny) i lekarz zapisal luteine na wywolanie (ewentualnie potrzymanie) bralam po 2 tabletki dziennie dopochwowo (10 dni) i po odstawieniu (w niedziele odstawiłam) dostałam @ (w piątek czyli czekałam na @ 5 dni) także to tyle jak cos pytaj postaram się odpowiedziec.. takze na badania gin mnie wczesniej skierowal z racji bezowulacyjnych cykli.. musisz isc do gina niech da cos na wywołanie no jesli testy negatywnie wychodzą.. no jest szansa ze może to ciąża, ale jednak poszłabym aby dał cos na wywołanie..

PS robiłam tesciora owu.. wyszła baaaardzo słaba kreska testowa czyli albo owu była wczoraj (wczoraj nie robiła -tylko było to ukłucie) a wykres ponizej.. albo dopiero owu bedzie wiec zobaczymy jakie beda wyniki testow jutro i jaki wykresik bedzie..

chartgraph_module.php


tylko nie wiem co to fernig test.. kroptusiu pomozesz?
 
Ostatnia edycja:
cykl trwał 51 dni.. około 21dc byłam u gina i ten stwierdzil ze owu nie bedzie i kazał w nowym cyklu zrobic badania lh, fsh, prolaktyne i testosteron w 3-5dc (robilam w 4dc) a potem w 23-25dc progesteron (jeszcze nie robilam - czekam na 23dc), w tamtym cyklu byłam jeszcze u gina w 38 jak sie spoznial a w 35 robilam tesciora (negatywny) i lekarz zapisal luteine na wywolanie (ewentualnie potrzymanie) bralam po 2 tabletki dziennie dopochwowo (10 dni) i po odstawieniu (w niedziele odstawiłam) dostałam @ (w piątek czyli czekałam na @ 5 dni) także to tyle jak cos pytaj postaram się odpowiedziec.. takze na badania gin mnie wczesniej skierowal z racji bezowulacyjnych cykli.. musisz isc do gina niech da cos na wywołanie no jesli testy negatywnie wychodzą.. no jest szansa ze może to ciąża, ale jednak poszłabym aby dał cos na wywołanie..
dziekuje kochana za informacje dzisiaj będę miała wynik bety tak ze jak sie potwierdzi że nie ma fasolki to po niedzieli idę do gina bo w tym tygodniu to juz nie zdaze. a wyniki jakie ci wyszły ih, fsh?? dlaczego był cykl bezowulacyjny??
 
reklama
cykl bezowulacji bo jajeczko nie pękło.. pęcherzyk sie cofnął.. urósł a potem zwiędł.. (ja to tak nazywam)
lh 11,23 mlU/ml
fsh 4,88 mlU/ml
prawdopodobnie mam PCOS.. ale to nie jest jeszcze diagnowa lekarza tylko moja wedlug wyników i prokaltyne mam wysoką 29,44 ng/ml takze prawdopodobnie przez nia nie mam owu albo przed ten PCOS
 
Do góry