reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nie zapomnimy, nie zapomnimy:-D
Kurdę... a ja się czuję jak na @..cały czas czuję wilgotno tam i łażę cały czas do łazienki i sprawdzam czy @ nie ma. Na papierze śluzu prawie nie ma, choc może znikome jasne ilości. Hm.. cholera niech ta @ nie robi jaj i się zjawia za te 6 dni. A tak to czlowiek się wkręca i wkręca..

Strasznie szybko by przylazla :eek:
 
reklama
dziekuje kochana jesteś mam wraże nie ze to ja chyba trochę przesadzam i panikuje bo co jest moje 7 cylki starań w porównaniu z innymi dziewczynami co 2 lata się starają ale jakoś to mnie nie pociesza taka perspektywa a z moim szczęsciem a raczej pechem to chyba długo to jeszcze potrwa:-:)-:)-(


Kochana moja nie mozemy tak myslec musimy sie wspierac wkoncu musi nam sie udac a 7 miesiecy to jeszcze naprawde nie tak dlugo:tak:lekarze mowia ze do roku sie pary staraja i to nie jest jeszcze czas do zmartwien gdy minie rok a nic sie nie dzieje wtedy nalezy isc na badania i probowac dzialac az do skutku:-D
 
Cześć
Witam wszystkich na forum jestem tu zupełnie nowa i szczerze mówiąc mam nadzieję, że pomożecie mi bo potrzebuję, żeby ktoś obiektywnie oceniło moją sytuację. Może Wy mi pomożecie
Od roku staramy się dzidziusia....i teraz właśnie spóźnił się mi okres o jakieś 9 dni, chociaż nie ukrywam, że mam tak ostatnio nieregularne cykle, że miała spóźnienia ponad nawet 10 dni. Zrobiłam test i wyszedł pozytywny od razu pobiegłam do mojego ginekologa...a on nie mógł potwierdzieć bo widział tylko powiększone endometrium i powiedział,że mam nietypową macicę (cokolwiek to znaczy) we wtorek ma iść znowu na usg a do tej pory kazał zrobić badanie bhcg. W nocy i czasami w dzień odczuwam bóle brzucha , podbrzusza i jajników tak jak na okres.
Jesteśmy z mężem w kropce nie wiemy czy się cieszyć czy martwić. Co o tym sądzicie?
 
Szybko??:baffled::eek:
cykl 28.

Agnieszko ale to robi ci sie tak tydzien wczesniej znaczy to mokro:zawstydzona/y: ja tak mam 2 3 dni przed to wtedy juz tak mysle ze przychodzi ale tydzien wczesniej :confused2:a moze poprostu cos z cyklem jest nie tak przesunol sie i dostaniesz na dniach ja tak mialam 2 cykle temu ni z gruchy ni z pietruchy przy 28 dniowych cyklach dostalam w 23 dniu cyklu:szok:
 
reklama
Cześć
Witam wszystkich na forum jestem tu zupełnie nowa i szczerze mówiąc mam nadzieję, że pomożecie mi bo potrzebuję, żeby ktoś obiektywnie oceniło moją sytuację. Może Wy mi pomożecie
Od roku staramy się dzidziusia....i teraz właśnie spóźnił się mi okres o jakieś 9 dni, chociaż nie ukrywam, że mam tak ostatnio nieregularne cykle, że miała spóźnienia ponad nawet 10 dni. Zrobiłam test i wyszedł pozytywny od razu pobiegłam do mojego ginekologa...a on nie mógł potwierdzieć bo widział tylko powiększone endometrium i powiedział,że mam nietypową macicę (cokolwiek to znaczy) we wtorek ma iść znowu na usg a do tej pory kazał zrobić badanie bhcg. W nocy i czasami w dzień odczuwam bóle brzucha , podbrzusza i jajników tak jak na okres.
Jesteśmy z mężem w kropce nie wiemy czy się cieszyć czy martwić. Co o tym sądzicie?

Kochana witaj w naszym GANGU. Posteramy sie pomoc, jest tu tye przypadkow ze kazda sie z jakas porada dorzuci.
1. ciche gratulacje.
2. to troche za wczesnie by gin cos widzial zazwyczaj czekaja do 7-8 tc, a betka ci potwierdzi ciaze ONA NIE KLAMIE
3. to calkiem normalne z tymi bolami podbrzusza itp macica sie rozciaga czy cos takiego
4. ciesz sie z mezulkiem ale tak "pocichu" w razie czego,
Wszystko bedzie OK. Trzymam kciuki za badanka.
 
Do góry