reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dziękuję za odpowiedź, wstawię 36,65C :-) A termometr to rtęciowy, zwykły..:eek:

Eh.. u mnie 21dc.. jeszcze tyle czekania na @..:eek:
to proponuje zaopatrzyc sie w termometr owulacyjny!!! są dokładniejsze i można krocej mierzyć! :-) nawet rtęciowym owulacyjnym waginalnie to tylko (zalerzy od metody NPR) 2 min! ja swoim mierze przez 1-1,5 min :tak:
 
reklama
to proponuje zaopatrzyc sie w termometr owulacyjny!!! są dokładniejsze i można krocej mierzyć! :-) nawet rtęciowym owulacyjnym waginalnie to tylko (zalerzy od metody NPR) 2 min! ja swoim mierze przez 1-1,5 min :tak:
Zaopatrzę się, zaopatrzę..:tak:
A mój M pojechał z kolegą do Ostrołęki umówic się na egzamin na prawko, nareszcie:-D
 
to proponuje zaopatrzyc sie w termometr owulacyjny!!! są dokładniejsze i można krocej mierzyć! :-) nawet rtęciowym owulacyjnym waginalnie to tylko (zalerzy od metody NPR) 2 min! ja swoim mierze przez 1-1,5 min :tak:
jak narazie mierze sobie normalnym rtęciowym ale napewno sobie kupie owulacyjny bo strasznie niecierpliwa jestem :-)
 
czesc dziewuszki

A propos migren ja wczoraj zdychalam (bol oka, swiatlowstret, mdlosci - tak jak opisuje szfairek) i zapodalam sobie nurofen:zawstydzona/y: ale..ale wczoraj mialam spore plamienia , brunatnoczerwone wiec na 90_% nadchodzi @ tylkod ziwnie tak szybko a owulka niby potwierdzona prawie co do dnia (12,13.04) przez sluz, bole owu. i tempke. Znaczy sie za faza lute. sie skroci w tym m-cu a progesteron wysoki. No ale cuda nie widy. Mysle ze to lekcja pokory. W kazdym razie chowam termometr, nie kupuje testow owu, bede sie kierowac sluzem i bolami jajniczkow i starac sie nie myslec. Zwalniam tempo;-) bo za bardzo sie stresowalam
Ale 3mam kciuki za zaniepokojona !!! Buzka. Spadam do tej mojej wloskiej chemii.

Buona giornata bellissime e carissime ragazze ;-) Non vi stresate troppo, mi raccomando :-) Baci
 
Głowa mi pęka , chyba ciśnienie niskie. Piję kawkę, oby pomogło!
.
O to nie dobrze

A mój M pojechał z kolegą do Ostrołęki umówic się na egzamin na prawko, nareszcie:-D
No to powodzenia ;-)

W kazdym razie chowam termometr, nie kupuje testow owu, bede sie kierowac sluzem i bolami jajniczkow i starac sie nie myslec. Zwalniam tempo;-) bo za bardzo sie stresowalam
Czasem trzeba odpocząć od tego mierzenia itp. Oby się udało ;-);-)
 
cześć Robaczki moje:-)
Zajaczku ja niestety tez siedze sama maz ma na 14 i tez praktycznie caly tydzien go nie widze bo ja do 14 w pracy i jak do domu wracam to juz go nie ma eh i tak sie mijamy:-(strasznie nie lubie tej zmiany:zawstydzona/y:
No nie zazdroszczę, wiem jak to jest - mój brat tak ma. Mojego M. jak nie ma to nie ma (ale dzwoni codziennie i rozmawiamy czasem przez 1,5h:eek:). Ale jak waraca, to mam go wtedy caaaały czas:-) ostatnio niestety tylko tydzień:-( Ale zazwyczaj dłużej no i prawie caaaałe wakacje:-)

Jutro mam wizytę w klinice...:tak:zacznie się jeżdżenie na podglądanko ... oby pęcherzyki rosły!?!:happy:
Martynko, oby się wszystko udało!!!! Kibicujemy Ci wszystkie!!!
Ja już jestem po rozmowie kwalifikacyjnej. I tak naprawdę dopiero po niej doszłam do siebie..
Ale tak od początku..
no nie mogę:-D:-D:szok: Byłam na różnych rozmowach ale takich cyrków to nie słyszałam jeszcze!!! Są ludzie i są taborety ...

Hei dziewczynki:-)
Ale piekna pogoda...sloneczko swieci ale troszke zimnawo jeszcze.
W parcy super..najlepiej to bym zabrala wszystkie maluchy do siebie do domu...uwielbiam je:-)
Jak to miło słyszeć że ktoś robi to co kocha:-) Kurczę to taka rzadkość:baffled:

rzeczywiscie cos tu dzisiaj pusto....
ja sie wybyczylam.... ogladalam przez pol dnia stare a wlasciwie pierwsze odcinki mody na sukces na yutube :-) mozecie sie smiac ale ja uwielbiam ten serial od lat!:-D i tak sie wylezalam ze dzis przybylo mi kolejne dziesiec kilo celulitu na dupie!!:no:
No nie mogę:-D.... Nie rozumiem fascynacji tym serialem, ale nie neguję. Wiedz że nie jesteś sama w tym dziwactwie. Moja mama (mogę jeszcze to zrozumieć) i moja siostra oglądają go namiętnie od początku:eek:

A ja oglądałam na tvnStyle teraz program o seksie u nastolatków a raczej o tym jak rodzice sobie radza z rozmowami na ten temat z dorastającymi dziecmi.

:laugh2::rofl2:
Ja też to wczoraj oglądam:-) Program jest w ogóle dobry.:-D O 21 a oni pokazują takie rzeczy, ze naprawdę... Nie powiem - ciekawy program.
Tak wspominaliśmy miło z M dawne czasy.

W związku z tym mam do was kobietki takie pytanko, nie obraźcie się ale po prostu jestem ciekawa i fajny to temat. Ciekawe która którą przebije.

A więc, najciekawsze, najdziwniejsze miejsce w którym się kochaliście oraz takie jakie byście chciały.........:-D
Najdziwniejszy ; sylwester w Zagrzebiu. Po wyjsciu z imprezy u sióstr zakonnych, koło jakiegoś rynku:-D ALe nie tak do końca, bo się w końcu opamiętałam ja i kazałam M. (jeszcze wtedy nie M. się uspokoić - ciężko było - szampan robi swoje:-D)
A gdzie bym chciała?? Na plaży...ale na kocu żeby piasek się nie powkradał gdzie nie trzeba:-)
A otóż był już schyłek wakacji a więc sezon grzybowy w zanadrzu. Wybraliśmy się rowerkami na przejażdżkę. M jak poczuł zew natury to mu się zachciało. Znaleźliśmy przepiękne ubocze polankę z zagajniku młodych sosenek. My już tu mamy się ku końcowi pieszczot itd.... a tu jakieś babsko się na nas patrzy zza drzewa, Kobieta może miała z 50 parę latek. Zobaczyła, ze ja zauważyliśmy ją to udając, że sobie poszła, przeszła w inne miejsce. Zobaczyliśmy ją jak już się ubieraliśmy. No to miała co pooglądać. Z widzenia nie znam babska, ale bardzo ciekawa była. Chyba grzybów jeszcze za wiele nie było, że znalazła sobie inne ciekawe zajęcie.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: Oj dobre... Nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji:-)

dopiero niedawno zaczełam mirzyć temperature i doświadczenia niemam ale zapisuje 36,65 i chyba wcześniej któraś z dziewczyn pisała że tak powinno sie zpisywać:-)
ja tez tak zapisuję właśnie...
A propos, zerknijcie na mój wykres:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
2 - 28dni
 
jak narazie mierze sobie normalnym rtęciowym ale napewno sobie kupie owulacyjny bo strasznie niecierpliwa jestem :-)
ja tez rtęciowym... zdarza mi sie też usnąć przy tym. Dzisiaj np mierzyłam 20 min:-)
muszę też owulacyjny zakupić, i opłacić 28dni bo mi zablokuję...Wkurza mnie to, ale cóż taka jest Polska, nic za darmo:baffled::baffled:
Dobrze że za BB nie każą nam płacić:-D
 
reklama
Do góry