reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Siemacie Lachonarium
Wpadłam się przywitać i lece zaraz na szczepienie.
Jak wrócę to poczytam a niemało do czytania jak zwykle.
Witaj. Wracaj szybciutko ;-)żebyś nie miała dużych zaległości :tak:
Eh, to dupa skopana u mnie:-( ale i tak liczyłam na @ więc nie wiem czemu się rozczarowuje:-D w końcu tylko 2 przytulanka były..:confused2:
Przecież wystarczy raz a porządnie ;-) Jeszcze nic straconego.

Ja jeszcze nie zaczęłam staranek ale jak zacznę to powoli, bez temp. i całej tej reszty. To pewnie pomaga, ale nakręca jak cholera. A ja aż tak bardzo nie nastawiam się ,bo już jedną dzidzię mam. Nie będzie takiej presji, to może pójdzie łatwiej. ;-);-);-)
Na pewno Wam się szybciutko uda ;-)
 
reklama
jesuuu, nie moge się ruszać dzisiaj. Rozpoczęłąm wczoraj sezon na" jestem za gruba musze coś z tym zrobić" i pobiegałam wczoraj...Duuuuużo za dużo, bo dzisiaj ledwo chodze. Myślałam że bedę miała mega zakwasy, ale z tym ok. W stawach mnie nogi bola, a dokładnie w biodrach i chodze jak kaczuszka:-)
 
Dziewuszki jak to jest z ta tempka przed @?? Spada przed albo najpozniej w 1szym dniu @ czy niekoniecznie. Ja mam tempke dzisiaj na poziomie wyzszym (od owulki) a te plamienia sie rozkrecaja juz zaczynaja przypominac poczatek taki slaby @ a to dopiero ranek jest, wiec jakby to mial byc pierwszy dzien @ to tempka chyba powinna juz spasc co?? Cholera, im szybciej tym lepiej, wczesniej zaczna sie przytulanki-obiecanki
 
Trzeba by sprawdzić jakieś statystyki które dziewczyny zaszły szybciej w ciążę- te, które mierzą temp, stosują testy i prowadzą inne obserwacje, czy te, które idą na żywioł:-D Ale takich statystyk chyba nie ma. Może stworzymy??? :-D:-D:-D Moje koleżanki nie stosowały nawet testów owu. Wszystkie 4 zaszły w ciąże po kilku miesiącach- nie więcej niż rok. I co wy na to? A!!! Ja jestem piąta! Bo ja 10 miesięcy.
 
jesuuu, nie moge się ruszać dzisiaj. Rozpoczęłąm wczoraj sezon na" jestem za gruba musze coś z tym zrobić" i pobiegałam wczoraj...Duuuuużo za dużo, bo dzisiaj ledwo chodze. Myślałam że bedę miała mega zakwasy, ale z tym ok. W stawach mnie nogi bola, a dokładnie w biodrach i chodze jak kaczuszka:-)
To się do maratonu przygotowujesz ;-);-)
Mnie już przezywają grubasek :crazy:

No własnie i ja się tak zastanawiam... co prawda dopiero drugi dzien mierzę.. :zawstydzona/y::-p ALe i tak zaczęłam świrowac..:sorry::confused2::baffled:
Ja zawsze polecam dziewczyną monitoring w jednym cyklu żeby sprawdzić czy rzeczywiście nasze odczucia pokrywają się z rzeczywistą owulacją.

Ja polecam przytulanki codzienne w czasie owulacji. Mi się udało gdy były 6 dni z rzędu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewuszki jak to jest z ta tempka przed @?? Spada przed albo najpozniej w 1szym dniu @ czy niekoniecznie. Ja mam tempke dzisiaj na poziomie wyzszym (od owulki) a te plamienia sie rozkrecaja juz zaczynaja przypominac poczatek taki slaby @ a to dopiero ranek jest, wiec jakby to mial byc pierwszy dzien @ to tempka chyba powinna juz spasc co?? Cholera, im szybciej tym lepiej, wczesniej zaczna sie przytulanki-obiecanki
mi spada w dniu @ zazwyczaj do temp 36,25 :sorry: a poziom wyższych mam ok 36,70 - 36,80 potrafi tez juz zaczać spadać dzien wczesniej! więc moze u ciebie to jeszcze nie @ :eek:
 
Poniewaz pogoda pochmurna, u nas fatalna malaria leje wieje itp postanowilam zalaczyc pare zdjatek wczorajszej wiosny ktore pstrykala moja corcia hihi jak ja sie lenilam w ogordku :-)

picture6429.jpg


picture6428.jpg


picture6425.jpg


picture6426.jpg
 
reklama
Do góry