reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Eve84 pisze:
slonko pytanie od czego te wloski ci wypadają!!!! moze warto zrobic sobie jakies badanka zmienic dietke! ogolnie na wloski i paznokcie jest wsio co ze skrzypu polnego robione! zmien tez szampon warto w takim przypadku zainwestować w apteczny!
no właśnie nie wiem z czego, martwie sie bo naprawde już mało mam włosów, jak robie kitke to nie ma z czego :-(
 
reklama
Ja bym chciała już czuć, wiedzieć że maluszek tam siedzi i ma się dobrze;-)

W czwartek idziemy na usg tym razem M wejdzie ze mną do gabinetu ;-):tak::tak::-)

wiem wiem ja po swoich przejsciach tez wyczekiwalam juz od 14 tygodnia :-)pierwsze smyranie babelki poczulam wczesnie kolo 16 ale na kopniaki ze mi caly bok skacze musialam poczekac teraz juz regularne rano po 6 i po 22 wieczorem szalenstwo :-)
 
witajcie,

wpadłam na male pogaduchy:)

ostatnio sobie wróżyłam z obrączki powieszonej na nitce ile i jakie będe miała dzieci:) normalnie stara a głupia jestem jak bucisko jakieś:)
wyszło mi ze 3, pierwsza dziewczynka:) zobaczymy czy się sprawdzi
cześć Kasiu:) Trojaczki - Superaśnie:-)
Wczoraj byłam u ginki.
Szyjka zamknięta i się nie skróciła, zmieniła tylko położenie względem miednicy.
W czwartek mam usg to obejrzymy też szyjkę dokładnie. Serduszko dzidzi elegancko bije. Ginka mi powiedziała, że jeszcze przez 3 tygodnie nie poczuje ruchów bo dzidzia jest nisko :confused2:
I najlepszy teks ginki " Normalnie bym powiedziała, żeby przyszła pani za 4 tygodnie ale powiem żeby za 3 bo i tak pani przyjdzie wcześniej" :-D:-D Dokładnie ;-)
A i przez 3 tygodni przytyłam 1,2kg ;-);-)
No to ekstra że wszystko jest dobrze. Uważaj na siebie Kinguś i na groszka:-)
też kiedyś sobie wrózyłam ale już daaawno, już nie pamietam nawet co mi wyszło:-p:-D
Wiecie co dziewuszki..
Dziś rano poszłam do lazienki i na majteczkach ujrzałam brązową plamkę.. na @ za wcześnie bo jeszcze 9 dni do niej. Myślałam na początku, że ( przepraszam za określenie:zawstydzona/y:) to poprostu po wczorajszej kupce, ale to niemożliwe..już nie mówię tych pobrzydliwości:-D Powiedziałam M rano a on na to, że jakby było po kupce to nie byłaby to plamka tylko kreska:-D
Tak się śmialismy, że szok:laugh2: Ale nadal jestem zaniepokojona:-(
No i przepraszam jeszcze raz za tą "kupkę":sorry:
Nie wiem, nie znam się, nie pomogę. Ale będę strasznie trzymać kciuki żeby to fasolinek był, niech już się ta zła passa przerwie:-)
A co do wróżb, to jak Wy to robicie????
tez sobie wrozylam tylko ze na plec wyszla mi dziewczyna a teraz chlopiec :-)
????? co wy za wróżby uskuteczniacie??:-)
Dzięki kochana Zajączku. Jesteś wielka ! Więc jest szansa, że przed @ nie będę mieszkać w lodówce? Miło mi to słyszeć, bo tak się obżeram, że aż mi wstyd! A jak długo można łykać chrom żeby nie przesadzić?
loree, szczerze to nie wiem:-) Musisz spytać w aptece, albo przeczytać ulotkę. Nie pamiętam. Chodzi o to żeby nie być nadgorliwym i nie brać więcej jednego dnia. Mnie sama czasem przerwa wychodzi, jak się skończą i zapomnę kupić:-)
no właśnie nie wiem z czego, martwie sie bo naprawde już mało mam włosów, jak robie kitke to nie ma z czego :-(
Ja kupiłam teraz tabletki SILICA jakies da włowy. tez mi cholernie wychodzą. Kiedyś miałam takie fajne i duzo...:-( Dobra Jest też Skrzypowita. Jest taka co się bierze kilka dzienkie i mocniejsza - jedna tabletkę dziennie. Też używałam. Ok jest. I najważniejsze!!!!! nie podziewaj się szybkich efektów. Trzeba kurację stosować dłuuuugo żeby były efekty:-)
 
Ja to "wróżyłam" jak byłam młodsza. Szklanka z wodą a na nitce nad nią wieszałam pierścionek i w zależności jak pierścionek się obracał na nitce nad szklanką to będzie chłopiec lub dziewczynka. Jeżeli nitka z pierścionkiem kręciła się w kółko to dziewczynka a jak w lini prostej się bujał to chłopiec:tak::-D
Takie dzieciennce zabawy:-p:-D
 
dziewczyny może Wy mnie poratujecie, strasznie wypadają mi włosy, mam już połowe tego co miałam :-( jeszcze troche i będę łysa, może którać mi poleci jakieś tabletki,odżywki cokolwiek byleby pomogło..
mi pomada Wax odżywcza maseczka, do kupienia w aptece, troche dużo z nią zabawy bo po umyciu nakładałam ją na włosy nakładałam jakiś woreczek albo reklamówe foliową na głowe i na to ręcznik i chyba po 20 minutach trzeba spłukać, dobrze też trzymać to na głowie podczas kąpieli (na ciepło lepiej działa)
 
mi pomada Wax odżywcza maseczka, do kupienia w aptece, troche dużo z nią zabawy bo po umyciu nakładałam ją na włosy nakładałam jakiś woreczek albo reklamówe foliową na głowe i na to ręcznik i chyba po 20 minutach trzeba spłukać, dobrze też trzymać to na głowie podczas kąpieli (na ciepło lepiej działa)

próbowałam kiedyś ale jeszcze bardziej mi włosy wypadały :szok:
 
reklama
Do góry