reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
widze że nie tylko mnie BB odciąga od pisania pracy, staram sie jak na razie zabardzo się nie wciągać ale ostatnio zaczynam tu caraz częściej zaglądać:rofl2:
 
widze że nie tylko mnie BB odciąga od pisania pracy, staram sie jak na razie zabardzo się nie wciągać ale ostatnio zaczynam tu caraz częściej zaglądać:rofl2:

hihih, ja też miałam dzisiaj przysiasc ale jakos srednio mi idzie..jutro odłacze neta to przysiade i napisze co mam do napisania..:-)
 
,

@ dalej nie przychodzila,szukalam u Was wsparcia i jakos nikt mnie nie zauwazal.Poryczalam sie na calego!
Juz mi troche lepiej,brzuch zaczyna bolec.Wreszcie @ przyjdzie!!!
Przynajmniej jeden problem z glowy!

ja tez nic nie chciaam pisac bo jeszcze nie widzialam tych lini ze owu mialas wg mnie 22-23 dc i @ dopiero za 2-3 dni kochana :-) szkoda ze nie prowadzisz obserwacji sluzu bardzo by to pomoglo, rob sobie wykresy w ff tak ladnie wyznacza bardziej wg mnie wizualnie
 
Byłam podlać swój cudny ogródek, może chociaż on mi sie uda i coś wyhoduję. No i czy chcesz czy nie chcesz trza przejść przez korytarz. U sąsiadki dwa wózki pod drzwiami wnusie są.
Jak se pomyśle, że to urodziła baba któraą brałam za faceta a przy drugim dekiel pomylił zatwardzenie po plackach ziemniaczanych z porodem to aż mnie szlak trafił.
No nie da się - trza pić.
 
reklama
Do góry