reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
To NK to choroooooooooooooooba cywilizacji. Nie uciekać na NK tylko zostać tu.

Hanka bardzo dobrze gadasz! Jakaś mania nk! Ja rozumiem, że fajnie jest sobie poogląć dziewczynki z forum (sama jestem ciekawa jak wyglądacie), ale idea nk jak dla mnie gdzieś zniknęła. Miałam konto, odnowiłam kilka znajomości i teraz nie jest mi już do niczego potrzebne. Skasowałam. Poza tym bardzo chronię swoją prywatność. Taka już jestem, jakiś odjazd mam na tym punkcie! Nawet jak miałam konto to bez zdjęć. Jakoś nie chcę by wszyscy widzieli moje dziecko,męża i dom a także to gdzie spędzam wakacje i z kim. Ale nie krytykuję was, to tylko moje zdanie.
 
hanka az tu cie uslyszalam ze krzyczysz za mną!!!:-D ale widze ze sobie poradzilas spryciulo:tak:
ja dalej w nianke sie bawie!! zaraz klade małą spac to przyleze popisac z wami:-D

eve kpiec kreta robila z 3 tyg temu i nawet mi wyszedl mniam:-D:laugh2:
 
Hanka bardzo dobrze gadasz! Jakaś mania nk! Ja rozumiem, że fajnie jest sobie poogląć dziewczynki z forum (sama jestem ciekawa jak wyglądacie), ale idea nk jak dla mnie gdzieś zniknęła. Miałam konto, odnowiłam kilka znajomości i teraz nie jest mi już do niczego potrzebne. Skasowałam. Poza tym bardzo chronię swoją prywatność. Taka już jestem, jakiś odjazd mam na tym punkcie! Nawet jak miałam konto to bez zdjęć. Jakoś nie chcę by wszyscy widzieli moje dziecko,męża i dom a także to gdzie spędzam wakacje i z kim. Ale nie krytykuję was, to tylko moje zdanie.

Mnie to się najbardziej podoba fenomen zbierania znajomych. Są maratończycy którzy maja po 500 znajomych - to jest dopiero fenomen.
Ja niby mam konto na NK ale jak kogoś nie znam albo poznałam ale nie mam zamiaru utrzymywać kontaktu albo poznałam go przez cioteczną ciotkę brata mojego dziadka z trzeciego małżeństwa co się okazał kuzynem listonosza to nawet nie przyjmuje i tym sposobem mam zaledwie 114 znajomych. Mało ale wiem, że to najbliźsi znajomi bo przyjaciół mam w liczbie policzalnej w jednej ręce paluszków.
 
Mnie to się najbardziej podoba fenomen zbierania znajomych. Są maratończycy którzy maja po 500 znajomych - to jest dopiero fenomen.
Ja niby mam konto na NK ale jak kogoś nie znam albo poznałam ale nie mam zamiaru utrzymywać kontaktu albo poznałam go przez cioteczną ciotkę brata mojego dziadka z trzeciego małżeństwa co się okazał kuzynem listonosza to nawet nie przyjmuje i tym sposobem mam zaledwie 114 znajomych. Mało ale wiem, że to najbliźsi znajomi bo przyjaciół mam w liczbie policzalnej w jednej ręce paluszków.
tez tak mysle, nie mam zadnego konta fikcyjnego i przyjjmuje zaproszen od kogos np z mielna bo tam mieszkalam jak go tylko z widzenia znam a co to pffff zaden znajomy......

hanka swoja droga to daj namiar na siebie , chcialabym twoj ryjek zobaczyc:-D:-D
 
reklama
hanka az tu cie uslyszalam ze krzyczysz za mną!!!:-D ale widze ze sobie poradzilas spryciulo:tak:
ja dalej w nianke sie bawie!! zaraz klade małą spac to przyleze popisac z wami:-D

eve kpiec kreta robila z 3 tyg temu i nawet mi wyszedl mniam:-D:laugh2:


No Jadźka bo już miałam panikę i ciepło. Ja rozumiem miłość do rodziny ale ty się spręż i wpadaj na forum i nie rób mi takich numerów bo cię proszę ale miałam na ramieniu duszę.
Oj ta technika. Nick i hasło pamiętasz mam nadzieję.
 
Do góry