reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hanka masz prawo być wściekła.. i bądź. Niech go dopadnie gniew boży

A srał go pies, samiec do jednego jest potrzebny. A jak ma za dużo funkcji to się psuje i trza na nowy model wymieniać.

Żebym była młodsza, miała koleżanki i 30 kg mniej to bym polazła na disco i się chociaż wyżyła jak za dobrych dawnych czasów.

No ale adapter musi styknąć
 
reklama
Szafirku kochany - ja potem czytam Twoje monologi i piszę swoje;-)
A Wy się jakoś zabezpieczacie - bo może się zafasolkowało:sorry:

Kochane moje - ja spadam na imprezkę:-)

Bidulka:-D ja się na tych tempkach,spadkach i wzlotach nie znam nic a nic.
Kropeczka to dobra duszyczka i widzi wszystko na BB o Pan Bóg jej za to w dzieciach wynagrodzi:tak:
A ty Szafirku jesteś na NK?

szafirku co ty pleciesz, ja widze co skrobiesz ale ja ci z wykresikiem nie pomoge bo sie na tym nie znam :( sama mam na 28dni ale wsyztsko mi dziewczynki m owią bo ja nie kumam tych temperatur!!!

oj nawet tak nie mów
ja robię kilka rzeczy na raz więc nie jestem w stanie na wszystko odpisać
też Cię chcę na naszej klasie!!!
Wracaj natycmiast
a co do wykresików to ja się po prostu na tym nie znam więc nawet nie zaglądam...

no co ty?? ja tez jakos specjalnie nie chce zabierac glosu w sprawie wykresu bo drugi miesiac dopiero mierze... nie smuc sie - pewnie masz dzis gorszy dzien... usmiechnij sie i wracaj...:-):-):-)
Sorki za wczoraj dziewczynki,ale naprawde mialam mega dola!
Najpierw mi M ogromna przykrosc zrobil, @ dalej nie przychodzila,szukalam u Was wsparcia i jakos nikt mnie nie zauwazal.Poryczalam sie na calego!
Dzis M pojechal w delegacje,dalej humor beznadziejny,ale juz znam przyczyne.
To po prostu mega napiecie przedmiesiaczkowe!
Juz mi troche lepiej,brzuch zaczyna bolec.Wreszcie @ przyjdzie!!!
Przynajmniej jeden problem z glowy!Co do M rozprawie sie z nim wieczorem.
Buziaki
 
Sorki za wczoraj dziewczynki,ale naprawde mialam mega dola!
Najpierw mi M ogromna przykrosc zrobil, @ dalej nie przychodzila,szukalam u Was wsparcia i jakos nikt mnie nie zauwazal.Poryczalam sie na calego!
Dzis M pojechal w delegacje,dalej humor beznadziejny,ale juz znam przyczyne.
To po prostu mega napiecie przedmiesiaczkowe!
Juz mi troche lepiej,brzuch zaczyna bolec.Wreszcie @ przyjdzie!!!
Przynajmniej jeden problem z glowy!Co do M rozprawie sie z nim wieczorem.
Buziaki

Jak z Zajcem dopracujemy swojego Super Kena z latexu to dostaniesz gratisowy prototyp.
 
Cześć Dziołchy witam wieczorową porą! :-)
Hanka!!!! mistrzuniu ty moj!!! :-D:-D:-D:-D ty to umiesz opisać kobiece myśli i dobrać w słowa!!! :-D:-D:-D:-D dobrze ze tego faceci nasi nie czytaja bo by sie chyba od razu pochlastali! :-)
a co do braku zywnosci jakby cosik to sie zrobi jakąs zbiórke i nawet objadki zafundujemy! :tak::tak::tak::tak:
Szafirku dopiero teraz skaplam o co chodzilo i zerknelam mymi oczkami na wykres i oczywista sprawa ze masz zle oznaczona faze lutealną!!!! wiec wcale ci sie @ nie spoznia!!!! :sorry::sorry::sorry: faza l. zaczyna ci sie dopiero 23dc!!! wiec dzisiej dopiero 12dpo tak wiec @ powinna byc w ciazu 2 dni! :tak: tak jak u mnie!

a ja nadal slecze nad inżynierką! :confused2: napisalam tylko 7 stron! :wściekła/y: a teraz mam mega bol glowy - chiba za niskie cisnienie - wiec se walnelam przerwe na kawke z ciastem i BB :-D
a co do slodkosci to mam zamiar se dzisiej zrobic kopiec kreta!!!! :laugh2:

 
Cześć Dziołchy witam wieczorową porą! :-)
Hanka!!!! mistrzuniu ty moj!!! :-D:-D:-D:-D ty to umiesz opisać kobiece myśli i dobrać w słowa!!! :-D:-D:-D:-D:-)
a co do braku zywnosci jakby cosik to sie zrobi jakąs zbiórke i nawet objadki zafundujemy! :tak::tak::tak::tak:
dobrze ze tego faceci nasi nie czytaja bo by sie chyba od razu pochlastali! Szafirku dopiero teraz skaplam o co chodzilo i zerknelam mymi oczkami na wykres i oczywista sprawa ze masz zle oznaczona faze lutealną!!!! wiec wcale ci sie @ nie spoznia!!!! :sorry::sorry::sorry: faza l. zaczyna ci sie dopiero 23dc!!! wiec dzisiej dopiero 12dpo tak wiec @ powinna byc w ciazu 2 dni! :tak: tak jak u mnie!

a ja nadal slecze nad inżynierką! :confused2: napisalam tylko 7 stron! :wściekła/y: a teraz mam mega bol glowy - chiba za niskie cisnienie - wiec se walnelam przerwe na kawke z ciastem i BB :-D
a co do slodkosci to mam zamiar se dzisiej zrobic kopiec kreta!!!! :laugh2:

Jadźka o 7 stron bliżej końca. Ty to masz zaparcie pisanko i pieczenie ciasta, ja to nawet łyżeczki dzisiaj nie umyłam, taki mały bunt.
 
zeby tylko to! jeszcze o 15ej walnelam objada! schabowych nasmażyłam na caly tydzien chyba! :-D
ale nie boj ... ja tez mam dni ze mogą mi nasrac na srodku korytarza a ja przejde obojetnie! :laugh2:

 
u nas też dzisiaj "męski dzień", mężunio wkupuje się w łaski za wczoraj..zmywa, robi obiad, po zakupy poszedl i nawet sie poswiecil i na spacer ze mna poszedl..

ja zlopie winiaka i mecze BB..dzien leniucha trwa
 
reklama
Do góry