reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

nie chcesz sie do mnie przeprowadzic na tydzien czasu? ja odpuszcze sobie diete, a ty mi ciacha popieczesz :) mmm...karpatka mi sie marzy..albo sernik..:-):-):-):-)
sernik proszę bradzo ale karpatki nie robiłam jeszcze oki uciekam dalej posprzatać sobie resztę domku dobrze ze maly to nie mam duzo roboty:rofl2::tak::-)
ale za niedługo sie zjawie :tak:
 
reklama
witam widze że tematy zmieniają się w zawrotny sposób od nadwagi do słodkości;-)a tak co do sernika bardzo dobry jest sernik z piernikami:-)
 
nie chcesz sie do mnie przeprowadzic na tydzien czasu? ja odpuszcze sobie diete, a ty mi ciacha popieczesz :) mmm...karpatka mi sie marzy..albo sernik..:-):-):-):-)

Dupsko ci urośnie od tych smakołyków ale jedz to chociaż w jednej wadze będziemy bo w większości laseczki nasze to szczypiorki.

Lizustwo się szerzy - dziękuję za zaproszenie.
 
Kubica dzisiaj bidny źle pojechał to od samego rana telefony smsy, dywagacje, domysły, ogólne załamanie. Przeżywali jak mrówka okres a dopiero były kwalifikacje a nie wyścig.
A jak ja napisałam o 14.00, że i tym razem nam się nie udało to jak qurwa makiem zasiał ani słowa.

To też mu napisałam tylko w skróconej wersji i na koniec podziękowałam.

Pije do tego, że zeszłym razem była podobna sytuacja (z resztą jest tak co miesiąc) i zwróciłam mu uwagę, że chociaż po wiadomości :"dostałam @" może się poświęcić i upokorzyć i mnie przytulić. No i tym razem wielkie nic więc przypuściłam atak i zemste.
 
reklama
Do góry