reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
tak też myślałam że nie są refundowane.
a jak ty sie czujesz??

Dziękuję w sumie dobrze gdyby nie te potworne mdłości rano i wieczorem :-)

Wstaję o 5 15 do pracy i jak wracam o 16 00 to już mi się chce spać, ale wytrzymuję do 20 30 i idę w kimono-zasypiam jak noworodek w 3 sekundy. Mąż się tylko ze mnie śmieje :-)
 
Wypoczywaj ile wlezie i oddychaj głęboko!!!!!
Baw sie dobrze Emma!



No to nurtuje mnie z ciekawosci jeszcze inne pytanie....czy np brak sexu ma wplyw na czlowieka z medycznego pkt widzenia? czy np ma wplyw na choroby prostaty u faceta itp...wczoraj ogladalam tu ciekawy program...ale o tym nie bylo ani slowa i tak mi sie nasunelo...jak to jest...?
Witam się z rana.Wstrętna @ mnie obudziła już ;-)
Kropeczko jak twoja mama po operacji,rozmawiałyście już?
Ja słyszałam taką teorię że jeśli facet uprawia sex regularnie nie musi być to bardzo często to będzie mógł do póżnych lat.Wiem też że po jakimś badaniu krwi u faceta
można zauważyć czy często uprawia sex.:tak:


cześć dziewczyny,
fajne to Wasze forum więc postanowiłam się przyłaczyć :)
może po krótce przybliże Wam moją sytuacje.. jestem mężatką od 2 lat przez pierwszy rok działaliśmy na zasadzie "szcześliwego trafu" :) niestety takowego nie bylo, od roku obserwuje swoje cykle, mierze tempereture, wyznaczam dni płodne itd i wciąż nic ;/ przyznam że zaczełam się poważnie niepokoić, zrobiłam sobie badania hormonalne i wyszło że jest lepiej niż bardzo dobrze! Teraz kolej na Męża i właśnie w związku z tym mam kilka pytań : Czy wystarczy badanie podstawowe nasienia? Czy takie badanie jest refundowane? Gdzie w Pruszkowie bądz w Warszawie najlepiej takie badanie wykonać?

jeszcze jedno pytanie do forumowiczki o nicku karola.de- wyczytałam że chodzisz do ginekologa w przychodni i jesteś zadowolona, czy mogłabyś mi powiedzieć jak nazywa się Twój lekarz? Ja też jestem z Pruszkowa i chodzę do gina prywatnie bo w przychodni mocno się zraziłam do pewnego lekarza..

rozpisałam się :)
z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam forumowiczki :)
Witaj:-)
Jaki ten świat mały poznałam na BB już Kasie z Pruszkowa i Sawi z Grodziska.;-)
Długo się staracie na pewno musicie wykonać badanie nasienia.Najlepiej jest je zrobić w klinice Invimed w Warszawie na Rakowieckiej tam własnie wczoraj skierowała mnie lekarka.Badanie nie jest refundowane kosztuje 100zł.Wystarczy podstawowe badanie.Dzisiaj będę tam dzwonić więc dowiem się co i jak.Wiem że jest tam fajny pokuj i można to zrobić w cywilizowanych warunkach.
Ja wczoraj poraz pierwszy byłam u ginekolog na NFZ u dr.Wolańskiej w przychodni na ul.3go Maja bardzo miła i fajna jest ta lekarka.Sprawdz czy nie przyjmuje też np.na Drzymały bo tam jest tylko w wt i czw.Prywatnie chodziłam do Eureki do dr.Czerwońca na Kraszewskiego też fajny lekarz i ma super USG.
 
Dziękuję w sumie dobrze gdyby nie te potworne mdłości rano i wieczorem :-)

Wstaję o 5 15 do pracy i jak wracam o 16 00 to już mi się chce spać, ale wytrzymuję do 20 30 i idę w kimono-zasypiam jak noworodek w 3 sekundy. Mąż się tylko ze mnie śmieje :-)
mam nadzieję ze cie zbyt dłudo nie będą meczyć te mdłości a jak ty w pracy wytrzymujesz nie mdli cie??
przy takim wczesnym wstawaniu to sie nie dziwie że tak szybko i wcześnie zasypiasz:tak::tak:
 
mam nadzieję ze cie zbyt dłudo nie będą meczyć te mdłości a jak ty w pracy wytrzymujesz nie mdli cie??
przy takim wczesnym wstawaniu to sie nie dziwie że tak szybko i wcześnie zasypiasz:tak::tak:

Jak wstaję rano to szybko coś jem pomimo, że mi niedobrze.
Gdybym nie zjadła nic- to by mną rzucało tzn zbierało by się na wymioty, ale po całej nocy nawet nie było by czym zwracać :-)

Największe nudności miałam niedługo po zapłodnieniu. Jakoś w 5 tygodniu ciąży, a teraz w 10-ym jest lepiej, albo się poprostu przyzwyczaiłam.

Potem jadę autem i już jest trochę lepiej i jak wchodzę do pracy to zjadam już normalne śniadanie.

Mdłości przechodzą od około 10 00 i mam spokój do 18 00 a potem znowu zaczyna się to samo blehhhh, dlatego jem kolację i myk spać.

Ciekawa jestem czy będę mieć kiedyś bliskie spotkanie z kibelkiem :-)
Narazie są "tylko" potworne mdłości.

Nigdy nie lubiłam kawy i mięsa też zabardzo namiętnie nie wcinałam.
Teraz jak czuję zapach smażonego lub gotowanego mięsa to prawie lecę do kibelka. Co za koszmarny zapach !!!!
To samo z kawą. Okropny smród :-)

Z mięsa wchodzi mi jedynie Sucha Krakowska-właśnie zjadłam z nią bułeczkę :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam po swietach

Kobietki nie było mnie około tygodnia, mam 100 stron zaległosci, nie dam rady nadrobic, prosze was o info o nowych fasolkach :)

U mnie spokojnie.. staram sie tak bardzo o starankach nie myslec..jest ładna pogoda to mi pomaga, jak widzicie po suwaczku mam jeszcze pare dni do owulacji, mam nadzieje ze ja bede miala, w tym miesiacu nie łykam clo
 
Witaj Elfa no długo cię nie było pewnie urlop po świętach pociągnęłaś sobie.
Niestety z fasolkami kiepsko w tym miesiącu,jedyna zaciążona to Ktosiowa.
Ale dzisiaj czekamy na betkę Martynki i trzymamy bardzo mocno kciuki.:tak:
Ola ale ty jesz na obiad jakieś mięsko kotlecika lub coś takiego?Musisz się dobrze odżywiać aby nie brakowało Wam witaminek.:happy:
 
Witaj Elfa no długo cię nie było pewnie urlop po świętach pociągnęłaś sobie.
Niestety z fasolkami kiepsko w tym miesiącu,jedyna zaciążona to Ktosiowa.
Ale dzisiaj czekamy na betkę Martynki i trzymamy bardzo mocno kciuki.:tak:
Ola ale ty jesz na obiad jakieś mięsko kotlecika lub coś takiego?Musisz się dobrze odżywiać aby nie brakowało Wam witaminek.:happy:

Wiem Karolka bardzo mało jem mięsa, nie jestem w stanie przełknąć kotleta.... naprawdę....
 
reklama
dzięki za odpowiedź :zawstydzona/y:już dawno nie miałam tak dziwnego cyklu, teraz mam objawy jakby mi sie nowy już zaczol (tzn śluz mam jak przed owulacją) tylko że nie miałam @, aj chyba juz sie sama pogubiłam:baffled:
 
Do góry