reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Elo, elo

Tak jak obiecalam, melduje sie po HSG. Badanie sie udalo ale bardzo bolalo. Teraz ledwo przy kompie siedze, a do tego troszke krwawie. Najsmieszniejsze jest to, ze brzuch juz przestaje mnie bolec a najbardziej napie..dala mnie kolano !!! LOL. Mam nadzieje, ze to w ogole bylo HSG :-D
Wyniki mam miec 20 maja, wszystko sie wtedy wyjasni.

Poki co, buzka. Ide sie polozyc. Niedlugo wracam tu na stale, bo magisterka prawie skonczona. W ten weekend juz MUSZE skonczyc pisac. Nie ma wala!!!


Buzka kobitki moje:-D
 
reklama
No nareszcie bo już list gończy za tobą wysłałyśmy:-)
I butelki od nowych za ciebie wyciągałyśmy a Nektarynka browara dla ciebie:-D:-D:-D

A bo qutwa zawsze coś, ale szybciej mi czas leciał. Wczoraj zaczynając dzień bardzo wcześnie i praktycznie odsamego rana do auta, jeżdżenie i załatwianie, potem z buta też niezłe kilometry (bo mi auto zabrali) w pewnym momencie myśle kurde która to już godzina. Ja już taka padnięta, spać mi się chce a tu dopiero 12 godzina. No myśle nie, nie wytrzymam.

Ta załatwiłyście dla mnie. Może i załatwiłyście ale wszystko na bank żeście wychlały.

Elo, elo
Tak jak obiecalam, melduje sie po HSG. Badanie sie udalo ale bardzo bolalo. Teraz ledwo przy kompie siedze, a do tego troszke krwawie. Najsmieszniejsze jest to, ze brzuch juz przestaje mnie bolec a najbardziej napie..dala mnie kolano !!! LOL. Mam nadzieje, ze to w ogole bylo HSG :-D
Wyniki mam miec 20 maja, wszystko sie wtedy wyjasni.
Poki co, buzka. Ide sie polozyc. Niedlugo wracam tu na stale, bo magisterka prawie skonczona. W ten weekend juz MUSZE skonczyc pisac. Nie ma wala!!!
Buzka kobitki moje:-D

Boże a ty nygusie jeszcze to piszesz:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Qutwa ale tempo - praktycznie musisz czekać na wyniki cały miesiąc. Co oni to kredkami rysują czy co. Ja pierdziele. W Polsce wyniki miałam na drugi dzień tylko mi się jechać nie chciało i odebrałam po 3 dniach.
No ale najważniejsze, że zrobiłaś badanie.
 
Elo, elo

Tak jak obiecalam, melduje sie po HSG. Badanie sie udalo ale bardzo bolalo. Teraz ledwo przy kompie siedze, a do tego troszke krwawie. Najsmieszniejsze jest to, ze brzuch juz przestaje mnie bolec a najbardziej napie..dala mnie kolano !!! LOL. Mam nadzieje, ze to w ogole bylo HSG :-D
Wyniki mam miec 20 maja, wszystko sie wtedy wyjasni.

Poki co, buzka. Ide sie polozyc. Niedlugo wracam tu na stale, bo magisterka prawie skonczona. W ten weekend juz MUSZE skonczyc pisac. Nie ma wala!!!


Buzka kobitki moje:-D

Czekamy aż powrócisz na stałe no nas!:tak::tak::tak: A póki co poodpoczywaj sobie po badaniu. A potem kończ w końcu tą pracę!

Andzia S ja jestem baba budowniczy! Budowa domu to moje marzenie, więc czytam wszystko na ten temat. Takie mam zakręcone zainteresowania- budowy, przebudowy itp:-D:-D Napisz coś więcej o swoim domku bo jeśli dobrze zrozumiałam to czeka was przebudowa? Ja też myślę aby kiedyś swój przebudować, ale po cichu liczę, że uda się jednak wybudować nowy.

Hanka trudno wszystko streścić, ale chyba nie ma żadnych fasolek. Oprócz "prawdopodobnie" Ktosiowej, ale to chyba mało wiarygodne i zresztą nie potwierdzone przez nią. Najwięcej się działo właśnie w związku z nią, bo znów odezwały się do nas dziewczyny z innego forum, aby nam udowodnić, że Ktosoiwa nie jest normalna. No i chyba się im udało nas przekonać. Mnie na pewno. A poza tym miałyśmy już pogadankę o wózkach i nawet wybrałayśmy kilka najlepszych modeli:-D:-D:-D:tak::tak::tak:

I czekamy na info od Kropeczki w sprawie operacji mamy.
 
Hanka trudno wszystko streścić, ale chyba nie ma żadnych fasolek. Oprócz "prawdopodobnie" Ktosiowej, ale to chyba mało wiarygodne i zresztą nie potwierdzone przez nią. Najwięcej się działo właśnie w związku z nią, bo znów odezwały się do nas dziewczyny z innego forum, aby nam udowodnić, że Ktosoiwa nie jest normalna. No i chyba się im udało nas przekonać. Mnie na pewno. A poza tym miałyśmy już pogadankę o wózkach i nawet wybrałayśmy kilka najlepszych modeli:-D:-D:-D:tak::tak::tak:

I czekamy na info od Kropeczki w sprawie operacji mamy.

BOB BUDOWNICZY:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dzięki ci słoneczko moje, ty mój kwiatuszku uratowałaś mi życie i oczy i darowałaś czytanie tych 200 stron. Bóg ci w sexie wynagrodzi.

A temat z Ktosiową dalej trwa????? To już staję się nudne powoli dla mnie - to dobrze, że nie czytałam zaległości.
Ale o wózeczkach to bym poczytała bo ciemna masa jestem ale z drugiej strony co ja w tym wóżeczku będę wozić jak ja zaciążyć nie mogę to co dopiero nauczyć się pchać wóżek.
A na co plamnki mame cieli. coś poważnego czy plastyka.????
 
Marzenko... nic nie jest przesądzone... Jeśli cię to coś pocieszy ja chyba tez przegapiłam owulkę... Jestem zła ...

no zajączku co ty bredzisz !! jak ty moglas przegapic owulke kiedy ty sie seksisz na okrągło!!!! na twoim wykresie to same serduchowania tylko!!:-D


O proszę! To to na pewno się mojemu M spodoba! Myślę, że bardzo by cię polubił za takie teksty:tak::-D


Ja myślę, że tutaj jest wiele kobiet w tym wieku , które starają się o pierwszą dzidzię. Teraz to normalny wiek. Jesteś jeszcze młoda nie widzę w tym nic dziwnego:tak::tak::tak: Trzymam kciuki!
ja te tesksty to mam od swojego męża heheh ona zawsze tak mowil : nieuzywany organ zanika ; hehehehehhehe:-)


co do wieku to ej ja mam juz skonczone 27 :-( i tez ani jednej dzidzi , nawet na horyzoncie nie widac....:-(
 
Dzień dobry kobietki.

Nie było mnie tu wieki.
Przepraszam ale brak czasu.
Nadal M ma gips. Coś się kości nie zrastają. Bardzo pomału to idzie.
Prace w ogrodzie pełną parą i jeszcze powiększam teren pod uprawę i sama osuwam trawsko i chwasty.
W przyszłym tygodniu wizyta u lekarza.
Witaj Niunieczku:-)Fajnie że możesz sobie popracować w ogrodzie.... Pogoda taka piekna że aż szkoda mi siedzieć w pracy. Zwłaszcza jak lubisz takie robity... Wpadaj do nas częściej. Trzymamy kciuki za wizytę:-)
Siemacie Lachonarium
Qutwa ile stron - mola książkowego by nawet zemdliło.
Ja dzisiaj także na chwilkę, bo i dzisiaj dzień zaplanowany, chociaż mam nadzieję, że połowę planu dnia szlak trafi bo zapowiadali deszcz - no ale na tę minutę się nie zanosi na ulewę.
Mam nadzieję, że moja świta tęskniła za Panią Władczynią i godnie mnie zastępowałyście i nierozpierdzieliłyście forum w drobny mak.
Ja mam wir na maxa od kilku dni, do tego męda miała wolne więc czasu nie było nawet się wysikać spokojnie.

U mnie temperatura o 1 stopień codzień spada więc i tym razem prawdopodobnie nie zaciążyłam - ale to żaden szok dla mojego organizmu ponieważ jest tak co miesiąc. Srał to wszystko pies, już nawet nie mam siły się denerwować.
Zadam głupie pytanie - kto streści na ochotnika????
Nikt, rozumiem.
No w ogóle, Jaśnie pani się pojawiła!!!!! ty myślisz że możesz tak bezkarnie nas zostawiać i sobie iść!!!!! Zastanawia mnie ten wir na maksa.... pewnie ty mu nie dałaś spokoju a nie on tobie...
Nikt Ci nie będzie streszczał.., Czytaj te nasze wypociny , ZA KARĘ!!!!
Kobitki lecę się umyc i ubrac bo jeszcze w piżamie siedzę:sorry::tak:
Nie piszcie zbyt dużo..:szok::-D
czcze marzenia... My nie piszemy inaczej niż dużo:-)

Elo, elo

Tak jak obiecalam, melduje sie po HSG. Badanie sie udalo ale bardzo bolalo. Teraz ledwo przy kompie siedze, a do tego troszke krwawie. Najsmieszniejsze jest to, ze brzuch juz przestaje mnie bolec a najbardziej napie..dala mnie kolano !!! LOL. Mam nadzieje, ze to w ogole bylo HSG :-D
Wyniki mam miec 20 maja, wszystko sie wtedy wyjasni.

Poki co, buzka. Ide sie polozyc. Niedlugo wracam tu na stale, bo magisterka prawie skonczona. W ten weekend juz MUSZE skonczyc pisac. Nie ma wala!!!
Buzka kobitki moje:-D
Strasznie długo musisz na to czekać Kaprysiu.... Na pewno skończysz pisanie.... Jak nie ty to kto;-)
 
No w ogóle, Jaśnie pani się pojawiła!!!!! ty myślisz że możesz tak bezkarnie nas zostawiać i sobie iść!!!!! Zastanawia mnie ten wir na maksa.... pewnie ty mu nie dałaś spokoju a nie on tobie...
Nikt Ci nie będzie streszczał.., Czytaj te nasze wypociny , ZA KARĘ!!!!

Jędza.

Puknął cię ten Twój Lowelas w tym gorsecie czyś nie dała rady na dupsko go wcisnąć??????????
 
tak wogole to czesc dziewczyny;-)
witam hanke i kapryche wkoncu sie zjawily szlachcianki:confused2::happy:

ide sie ubrac bo w szlafroku siedze, cholera wymeczona jestem w tym tygodniu przez moja chrzesniaczke ale nie narzekam, bo jest cudowna!
 
no zajączku co ty bredzisz !! jak ty moglas przegapic owulke kiedy ty sie seksisz na okrągło!!!! na twoim wykresie to same serduchowania tylko!!:-D



ja te tesksty to mam od swojego męża heheh ona zawsze tak mowil : nieuzywany organ zanika ; hehehehehhehe:-)


co do wieku to ej ja mam juz skonczone 27 :-( i tez ani jednej dzidzi , nawet na horyzoncie nie widac....:-(


Pewnie na horyzoncie już widać, musisz tylko dobrze patrzeć:-D
Przesadzacie baby z tym wiekiem! Ja mało znam kobiet, które urodziły dużo przed 30-stką. Taka norma u moich koleżanek to 26-29 na pierwsze dziecko. Ja miałam 27 :tak:


BOB BUDOWNICZY:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dzięki ci słoneczko moje, ty mój kwiatuszku uratowałaś mi życie i oczy i darowałaś czytanie tych 200 stron. Bóg ci w sexie wynagrodzi.

A temat z Ktosiową dalej trwa????? To już staję się nudne powoli dla mnie - to dobrze, że nie czytałam zaległości.
Ale o wózeczkach to bym poczytała bo ciemna masa jestem ale z drugiej strony co ja w tym wóżeczku będę wozić jak ja zaciążyć nie mogę to co dopiero nauczyć się pchać wóżek.
A na co plamnki mame cieli. coś poważnego czy plastyka.????

Trwał przez chwilę, bo dziewczyny z innego forum pojawiły się na naszym i powrzucały kilka linków. Nudne to już faktycznie, więc dobrze, że cię ominęło. Aczkolwiek trochę się uśmiałyśmy jak ktosiowa sama sobie pisała,że jest niezłą laską. No ale koniec tematu, nie karmimy trolla:tak:

A co do wózka- skupiłyśmy się na modelach i na cenach. Praktyki ( prowadzenie wózka) jeszcze nie było. Więc na następnych zajęciach musisz już być obecna!:tak::tak::tak::-D:-D

Mama Kropeczki miała wczoraj operację na kręgosłup.
 
reklama
tak wogole to czesc dziewczyny;-)
witam hanke i kapryche wkoncu sie zjawily szlachcianki:confused2::happy:

ide sie ubrac bo w szlafroku siedze, cholera wymeczona jestem w tym tygodniu przez moja chrzesniaczke ale nie narzekam, bo jest cudowna!

Cieszy mnie, że pamiętasz o mym szlecheckim pochodzeniu.

Ja też jeszcze w pidziamce, będę zaraz wychodzić to się ubiorę ale dopóki kawa w kubku to siedze.
 
Do góry