reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

W.Kropeczka musze ci powiedziec ze nie wychodze z podziwu, jak wiele o nas pamietasz i ze odpowiadasz na kazdy napisany post. Jestes wielka. Zaskoczylas mnie ze pamietasz moje nazwisko, Dlugo sie zastanawialam jak i skad :eek:

:-)nie taka znowu wielka, mam 168cm;-)
A nazwisko pamietam bo kiedys fajnie napisalas kiedy -w jakim miesiącu -chcialabys bobaska i pamietam, ze np jak byl tam Maj...to uzasadnilas "bo tak sie nazywam"...tak napisalas:tak:i mi sie zapamietalo;-)

dobrze dziewczyny ja ide spać bo coś kiepsko sie poczułam, zmierzyłam temperature normalnie pod pachą i 35,7 :-(
no czuje sie b. słabo..
dobranoc :*
Oj...jakies oslabienie albo ta @ tak cie wymeczyla...spij dobrze, oby jtro juz tak nie bolało!
 
reklama
No to nurtuje mnie z ciekawosci jeszcze inne pytanie....czy np brak sexu ma wplyw na czlowieka z medycznego pkt widzenia? czy np ma wplyw na choroby prostaty u faceta itp...wczoraj ogladalam tu ciekawy program...ale o tym nie bylo ani slowa i tak mi sie nasunelo...jak to jest...?
z tego co slyszalam to ja najbardziej ma wplyw na prostate, wogole na rozne schorzenia... wplyw wogole na czlowieka ma bardzo duzy, podczas sexu wydzielaja sie hormony szczescia ktore sprawiaja ze do czlowieka przylazi mniej chorób itp. zreszta jak to mowia " nieuzywany organ zanika" :laugh2::-D:laugh2:
 
dobrze dziewczyny ja ide spać bo coś kiepsko sie poczułam, zmierzyłam temperature normalnie pod pachą i 35,7 :-(
no czuje sie b. słabo..
dobranoc :*
ladny suwaczek:-):-):-)

W.Kropeczka musze ci powiedziec ze nie wychodze z podziwu, jak wiele o nas pamietasz i ze odpowiadasz na kazdy napisany post. Jestes wielka. Zaskoczylas mnie ze pamietasz moje nazwisko, Dlugo sie zastanawialam jak i skad :eek:
no bo ona to jakas agentka wywiadu moze jest ta nasza kropeczka;-);-):tak::tak:i dlatego wszystko tak spamietuje. Kto wie - moze w nastepnym Bondzie wystapi hihihihi
Hej Lachony,
a ja znow z powrotem tutaj. Wczoraj zameldowalam sie na watku staraczek, niektore mnie moze pamietaja? Musialam troche ochlonac bo ciaza pierwsza slaba i aniolek opuscil mnie bardzo szybko...

No i teraz znow jestem napalona jak nie wiem co. Mozg juz mam owladniety instynktem a moj ukochany najpierw chetny, teraz zwatpil :( I przytulanka do konca nie ma.Tabletek zadnych nie biore ani nic... i w tym wszystkim taki powtor sie ze mnie zrobil, ze licze na "niespodzianke". Po ostatnich zwlaszcza miesiacach ta chec macierzystwa wzrosla we mnie nieslychanie i az plakac mi sie chce czasem...
no witaj, a nie podszywasz sie pod Hanke bo ona tak do nas "mowila";-):-D:-D:-D
 
Kropeczko brak seksu wplywa na przerost prostaty,podobno.
A teraz co u mnie.
Pracuje duzo,ze nawet nie mialam kiedy badan sobie zrobic,wiec po swietach wzielam 2 dni urolpu.Poszlam do przychodni.Powiedzieli,ze wszystkich badan nie zrobia,wiec pojechalam do szpitala,skoro juz bylam na czczo,zeby za jednym zamachem wszystko_Okazalo sie,ze rozyczke robia tylko w sanepidzie,wiec i tak musialam byc 2 razy kluta.Na obydwu rekach zrobili mi krwiaki! Najpierw w szpitalu,potem w sanepidzie i jeszcze za to zaplacilam ponad 200 zl.Wygladam jak narkomanka.
Zrobilam:
morfologie,mocz,OB,glukoze,oznaczenie gr.krwi,toksoplazmoze (IgG,IgM),cytomegalie (IgG,IgM) i rozyczke (tylko na przeciwciala,bo nie robili innych).No i TSG i T4 (ze wzgledu na chora tarczyce)
Takze z niecierpliwoscia czekam na wyniki.Badan hormonalnych nie robilam,bo jestem dopiero pierwszy cykl po tabletkach.
Ale...do 15 dc bolaly mnie jajniki,bardzo.Potem cisza.Dzis 32 dc i brzuch nie boli,rano mialam tylko lekko brazowy sluz,a potem cisza...
Nie dosc,ze tempka po owu (o ile byla) nie wzrosla,to jeszcze do tego nie ma @ a juz 17 dni po owu.
Pomozecie mi to rozszyfrowac.Podrzucam link do wykresu.
http://28dni.pl/cycles/98472
 
Ostatnia edycja:
pod Hanke nie, ja taki zwyczaj mam do kolezanek mowic w ten sposob :-)
Jakby tu zmienic nastawienie M? Pomoooocyyy kobiety...:no:
Nagle sytuacja materialna nie taka, bo to, bo tamto. A dodam, ze moj jest o 10 lat starszy i chcialabym, zeby mogl sie dalej ruszac gdy moje dziecko bedzie nastoletnie....
 
cześć dziewczyny,
fajne to Wasze forum więc postanowiłam się przyłaczyć :)
może po krótce przybliże Wam moją sytuacje.. jestem mężatką od 2 lat przez pierwszy rok działaliśmy na zasadzie "szcześliwego trafu" :) niestety takowego nie bylo, od roku obserwuje swoje cykle, mierze tempereture, wyznaczam dni płodne itd i wciąż nic ;/ przyznam że zaczełam się poważnie niepokoić, zrobiłam sobie badania hormonalne i wyszło że jest lepiej niż bardzo dobrze! Teraz kolej na Męża i właśnie w związku z tym mam kilka pytań : Czy wystarczy badanie podstawowe nasienia? Czy takie badanie jest refundowane? Gdzie w Pruszkowie bądz w Warszawie najlepiej takie badanie wykonać?

jeszcze jedno pytanie do forumowiczki o nicku karola.de- wyczytałam że chodzisz do ginekologa w przychodni i jesteś zadowolona, czy mogłabyś mi powiedzieć jak nazywa się Twój lekarz? Ja też jestem z Pruszkowa i chodzę do gina prywatnie bo w przychodni mocno się zraziłam do pewnego lekarza..

rozpisałam się :)
z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam forumowiczki :)
 
Witam sie i zegnam. Caly wieczor was czytalam zeby nadrobic ostatnie 3 dni i wreszcie udalo sie.
Melduje ,ze jestem po b.przyjemnych starankach. tempka koniec koncow skoczyla wczoraj tj 17 dc ale ze wszystkich objawow owulacja byla niedziela ewentualnie poniedzialek (bez objawow bolowych ale za to szczyt sluzu). Teraz pozostaje czekac. poki co cycuszki wypelnione i tkliwe , zobaczymy czy takie zostana czy przejdzie niedlugo.

ja tam sie spać nie wybieram..:) czytam na bieżąco produkcję :)

A w ogole to ja polowy z was, albo i wiekszej czesci po imieniu nie znam i dziwnie mi czasem pisac nickami..Wiec jakby niektore byly na tyle uprzejme zeby powiedziec jak maja na imie to byloby mi duuuuzo latwiej :)))

Ja mam na imie Daria -t o juz druga conajmniej na tym watku:-)


to dobrze ze masz chociaz jakis chwyt, moj jak zacznie mecz ogladac to na nic nie reaguje..tylko jak gleboko wzdycham przez jakies 15 minut ( zeby zwrocic na siebie uwage ) to pyta czy zle sie czuje? albo czemu sapie?

eee...a moj lodów nie chce przyniesc, nawet herbaty nie chce mi zrobic bo mecz oglada..



A moj to mi robi sniadanie do lozka tak 4/7 dni tygodnia. Wlasnie go oczekuje powinien zaraz dotrzec do domku i idziemy lulac. Jutro rano poprawiam badanka progesteronu.

pozdrawiam i zycze milego dnia:tak:
 
DZIEŃ DOBRY RANIUTKO!!!!!!!!!!
dzisiaj to mi się udało wstać wcześnie dopiero ale rozbudzałam sie jakie pół godziny bo to dla mnie koszmar wstać o 6.30 ale jak trzeba to trzeba.:tak:

Kropeczko czekam na wiadomości jak sie powiodła operacja mamy?? jestem dobrej mysli!!

ja mam dzisiaj dużo spraw do załatwienia w urzędach wiec musze rano to pozałatwiać i potrzebuję dużo cierpliwości do tego bo każdy wie jak to wyglada takie chodzenie po urzędach i załatwianie jednej sprawy w kilku pokojach.

witam nowe forumiczki!!

a wszystkim życze miłego i pogodnego dnia bo u mnie dziś pogoda jak narazie nie ciekawa pochmurno coś:-(
 
reklama
plose :-)
nie martw sie ta toxo lekarka mi powiedziala ze to wcale nie jest tak dobrze ze sie ja przechodzilo bo ona zawsze gdzies tam w organizmie siedzi!!!! :eek: a spokojnie dasz rade sie przed nia uchronic:
- nie jedz surowego miesa
- dobrze myj mieso i warzywa owoce
- nie grzeb w ziemi (pamietaj o rekawiczkach)
- i nie zblizaj sie do kociej kuwety!

Nie cierpię kotów, od zawsze trzymam się od nich z daleka :-)

matko co to jest ja też powinnam zrobić takie badania???
a to refundowane badania są czy prywatnie się je robi??
moze mi któraś wytłumaczy o co w tym chodzi:tak:

Powinnaś przed zajściem , albo po zajściu w ciążę.
Mi lekarz powiedział, że te badania nie są refundowane także zabuliłam 278 zł !!!!

Olica-wyslalam Ci namiary na priva:-);-)

Dzięki Kropka !!! Już Ci wysłałam zaproszenie :-)

Witajcie ja tylko na chwilkę wpadłam i nie nadrobiłam zaległości.

Martwię się bo od kilku dni boli mnie szyjka i mam wrażenia jakby mi się wejście do pochwy zwęziło, nie wiem co się dzieje wizyta dopiero za tydzień :szok::szok::szok:

Hmmm nie wiem co to może oznaczać-zadzwoń do ginki lepiej.

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za odpowiedź odnośnie wyników moich badań. Jesteście kochane !!!!
 
Do góry