reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

A w ogole to ja polowy z was, albo i wiekszej czesci po imieniu nie znam i dziwnie mi czasem pisac nickami..Wiec jakby niektore byly na tyle uprzejme zeby powiedziec jak maja na imie to byloby mi duuuuzo latwiej :)))
?

Wiola;-)

Kropeczko z medycznego punktu widzenia to nie wiem, a z punktu widzenia mojego małża to przynajmniej raz dziennie powinny byc przytulanki, on twierdzi, że to świetnie na kondycję wpływa:-)

No to tak jak mój....:-D



U mnie sie chyba cos popieprzylo, jestem pare dni po @ a ja mam przezroczyst i ciagnacy sluz :szok: to nie pora na taki sluz, co to moze byc?

A nie mialas tak nigdy wczesniej?

A skąd takie nagłe zainteresowanie??

Bo trwa dyskusja na ten temat wlasnie u mnie:-)

pewnie na recepte.. aja zazwyczaj przy każdej @ umieram :-(
Nie wiem czy na recepte...ale moze nie...ja kupowalam z recepty z innymi lekami, ale nie wiem...

Ja ze swojego niemedycznego spojrzenia mówię - DO OPORU KOBIETO!!!!!!!!

A gdzie jest opór?...o oporze to ja wiem z prawa Ohma, ze napiecie rosnie jak opór maleje...powyzej kolan:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny ciężko za wami nadążyc;-) pewnie mnie nie pamiętacie. mam jeszcze jedno pytanie miałam w nowym cyklu robic badania hormonów ale jak narazie to po @ niema śladu, tak więc jak myślicie robić badania progesteronu i prolaktyny czy lepiej poczekać aż gin wywoła mi @:-(
 

to dobrze ze masz chociaz jakis chwyt, moj jak zacznie mecz ogladac to na nic nie reaguje..tylko jak gleboko wzdycham przez jakies 15 minut ( zeby zwrocic na siebie uwage ) to pyta czy zle sie czuje? albo czemu sapie?
jak dobrze ze mój nie jest fanem piłki noznej.. ufff.. ale czasem jak sie zaczyta to nie mam wielkiego wplywu na niego..
Kropeczko z medycznego punktu widzenia to nie wiem, a z punktu widzenia mojego małża to przynajmniej raz dziennie powinny byc przytulanki, on twierdzi, że to świetnie na kondycję wpływa:-)
jakbym słyszałam swojego M.. codziennie albo kilka razy dziennie
idę pod prysznic i zaraz wracam, nie produkujcie za duzo :))
tez tak chce.. mam lazienke rozwaloną.. remont robimy i musze łazic po sąsiadach sie kąpać.. tzn do rodziców piętro nizej ale przez klatke musze przejść..
 
kobity, padłam..ponad 10 stron do przeczytania, nadrobiłam..
Ja właśnie wróciłam do domku po CIĘŻKIM dniu pracy. Udało mi się ważną umowę podpisać..HUUUURAAA!
Jejku już nie mogę się doczekać końca @, taką mam ochotę na małża...
OlaPM - gratulacje z powodu umowy:-)
piszesz, że padłaś po 10 stronach - ja właśnie skończyłąm nadrabiać ponad 30;-)
Mnie nie "chyba" tylko na pewno. Ktoś zna dietę cud?:-D
Loree - ja nawet na wagę nie wchodzę bo się przerażę - ale do diety też nie mam silnej woli - zawsze coś mnie skusi:-(
Ja to chyba jednak ten basen poszukam:tak:
Normalnie aż nie mogę się doczekać jak @ zniknie i będę mogła się do niego dorwać..Szczególnie że w końcu poszedł do fryzjera i wygląda jak fajne ciacho...mniam..
Oj - kochana - taka reklama na babskim forum - uważaj, bo niektóre dziewczyny zostają same jak M wyjeżdżają i nigdy nic nie wiadomo;-)
cześć dziewczynki!!!
Dawno mnie tu nie było... dużo spraw na głowie i te mdłości....
Przesyłam wszystkim fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Niunians - dzięki za fluidki - napisz troszkę więcej co u Ciebie:-) jak się czujesz, oprócz mdłości oczywiście:tak:
Hej!!!
Zajączku81, Eve84, rzeczywiście czasami myślę, że ja jestem może nie koniecznie z Marsa, ale z Wenus też nie... a mój M to też chyba z innej galaktyki...
Naprawdę chyba mój chłop ma w sobie wiele z Kobiety (chociaż jest męski jak cholera),
A tak całkiem poważnie to ja w pewnym momencie po różnych historiach powiedziałam sobie dość - koniec z facetami, nie potrzebuję ich do niczego - planowałam wyjechać z kraju i wtedy On (znaliśmy się na stopie koleżeńskiej) stanął przede mną jak mur i nie pozwolił, a potem uparcie przez wiele miesięcy przekonywał mnie do siebie... :blink: aż przekonał :tak:
Dziewczynki wszystkie kochane, chciałam pójść na badania, ale w przychodni babka się mnie pytała, czy ja chcę zrobić obydwa rodzaje na toxo i obydwa na cytomegalię, czy tylko po jednym - bo są jakieś 2 profile czy jakoś tak, nie do końca się połapałam, czy może mi ktoś wyjaśnić co konkretnie powinnam zrobić?? Do gina idę dopiero 13 maja a chciałabym już te badania zacząć załatwiać, więc pytam najlepiej zorientowanych... ;-)
Ale masz super faceta w takim razie ze swojego M - cierpliwy, walczący o swoje, z silną wolą i rozumiejący kobiety:tak:
Jak czytałam ten Twój post to mi się przypomniała książka "Kod Leonarda" - tam było o pierwiastkach męskich i żeńskich w każdym człowieku:tak:
Hej wszystkim!
DZIEWCZYNY chciałam wam wszystkim podziękować za wiarę...i słowa otuchy, naprawdę jesteście wspaniałe:-D:-D:-D:-D
Narazie brak @ dziś boli mnie prawy jajnik i brzuch ciągnie jak na @... cholernie się boję jutrzejszej bety- (wszystko jest tak samo jak na @, oprócz dziwnego uczucia ,tak mi jakoś mokro:baffled:)


Martynko - będzie dobrze:tak:
Witam się dzisiaj!! @ przylazła, trzeba od nowa staranka zaczynać, w tym cyklu co dwa dni będę mojego gwałciła, czy mu się to podoba czy nie (albo nawet codziennie), mam nadzieję, że zadowolony będzie:-):zawstydzona/y:. Straszneio mi smutno było jak @ przyszła, bo do końca jednak miałam nadzieję, że może się udało, pomimo negatywnych testów, nawet jutro na bete miałam iść, no ale coż...teraz się uda i będę miała styczniowego dzidziusia:tak::tak: Z tego żalu poszłam na zakupy i kupiłam sobie ładne ciuszki, na chwile poprawiło mi to humor...
Wikulaa - przytulam mocno z powodu @ - ale teraz życzę, by nie spóźniałą się już tak jak w tym cyklu - tylko spóźniła się o 9 miesięcy:tak:
przyznaj się - co sobie kupiłaś:-)
Byłam u pani ginekolog pierwszy raz na NFZ w mojej przychodni.Fajna ta pani doktor jest i taka miła.
Karola - widzisz jak jest dobry lekarz to nie robi problemów nawet jak przyjmuje na NFZ:tak:
no to namawiaj M na badania i do dzieła:tak:
A teraz mi wypomina po co go zmusiłam do badania skoro zaraz zaszłam w ciążę :-)
Olica - teraz wypomina - ale wtedy to było ważne - nie ma co wypominać:tak:
a co do badań - uważaj na toxo i będzie ok:tak: na cytomegalię nie da się uważać:sorry:
Ja ostatnio zastanawiam się nad rudym kolorem włosów ale się boję... poza tym mój M. lubi moje blond włosy...więc może kiedyś się odważę
Mój M jak idę do fryzjera to zawsze chce bym zrobiła rude, ale ja miałam ostatnio ciemnobrązowe to się takich jak Nektarynka ma to nie da zrobić:no: ale robię rude pasemka i potem M mówi, że jestem wredna bo ruda:tak:
ja mam nadzieję że tym razem nam sie udało bo w dniach płodnych co dzień były staranki ale boje sie robić sobie nadzieję bo ja sie nie udało to będzie bardzo bolało a tak bym chciała żeby się jesnak udało
ale gadam bez sensu jedno i to samo w kółko
matko co to jest ja też powinnam zrobić takie badania???
a to refundowane badania są czy prywatnie się je robi??
moze mi któraś wytłumaczy o co w tym chodzi:tak:
Zaniepokojona - tutaj często gadamy w kółko to samo:tak:
a co do badań - nie musisz robić HIV bo i tak każą Ci powtórzyć w ciąży:tak:
ten cytat to piekny Andziu
tak śiwerki to moje nowe hobby mam przynajmniej zajecie wiecej pracy a mniej czasu na myślenie
jak byś o moim M mówiła mój też zawsze mówi "nie chcę się z tobą kucić" i idzie spać najcęściej albo coś robić
no właśnie - tak jakby kłócić się było równoznaczne z awanturą:no:
dla mojego M po prostu źle się to kojarzy:tak: a nie umiem pzremilczeć bo wtedy się jeszcze mocniej wkurzam:wściekła/y:
Ale ma za to inne "zalety" jktore ja niekoniecznie lubie...nie ma ideałow kochana, nie ma!
też już to pisałam wcześniej - nie ma ideałów - ale to dobrze, bo by się taki ideał w końcu znudził:tak:
andzia jestes z bedzina a ja z dąbrowy górniczej a w będzinie na syberce pracuje:-)
Elita - ja pracuję w Dąbrowie - wcześniej tam mieszkałam a w Będzinie mieszkam od 2 lat:tak: moi rodzice i siostra dalej mieszkają w Dąbrowie:tak:
dziewczynki ja tylko na sekundke, bo u siostry jestem wiec nie czytalam co naskrobalyscie..
po wizycie u gina, musze stwierdzic ze gin swietny :-)ale....
powidzial ze nie widzi peknietego pecherzyka:-( tzn na lewym jajniku jest cos co moglobyc pecherzykiem wiec jesli tak to widocznie szybko sie wchlonął albo go nie bylo...
plyn w zatoce jest super i endometrium wspaniale -
Marzena - jak jest płyn to dobrze:tak: bo pęcherzyk pękł:-)
Witajcie ja tylko na chwilkę wpadłam i nie nadrobiłam zaległości.
Martwię się bo od kilku dni boli mnie szyjka i mam wrażenia jakby mi się wejście do pochwy zwęziło, nie wiem co się dzieje wizyta dopiero za tydzień :szok::szok::szok:
Kinguś - skarbie - pytaj lekarza, bo ja nie wiem co Ci poradzić - ale masz przecież prawo do lekarza zadzwonić i pisałaś, że masz dobry układ z ginką to dzwoń:tak:
AndziaS
Lolitka jest na urlopie,coś długooooo wypoczywa:-)
dzięki - no ale rzeczywiście długo - pewnie znowu pojechała na koniec świata:tak:
Ooo ja też uwielbiam spać, kłade się późno i wstaję również późno, ale to troche przez mojego małża, bo on pracuje do póżna w nocy
Ale przyznam się wam, że ja to też uwielbiam spać po południu (oczywiście jak mam taką możliwość, a nie często to się zdarza...):zawstydzona/y::tak:
Wikulaa - ja też lubię spać po południu:tak: mój M się śmieje, że ja mogę zasnąć w 5 minut - i to prawda - nie mogę filmów oglądać wieczorem na leżąco w łóżku bo zasypiam - muszę siedzieć:zawstydzona/y:
Ja też uwielbiam zrobić sobie drzemkę w ciągu dnia.A w ciąży to dopiero chce się spać ach nie mogę się doczekać:-D:-D
można spać i nikt się nie czepia, że śpisz i nic nie robisz:tak: ja też nie moge się doczekać;-)
Co takiego?????:szok:
E tam...nie chcial ci konketow walic bo cie nie ogladal przed owulacją..na pewno plyn jest z tego cyklu...kwestia teraz tylko kiedy ta owulacja byla, ze on pecherzyka-tzn sladow po nim nie widzi???
]
nie rozumiem - jak to jest z tym płynem - może być z poprzedniego cyklu:baffled:
:-(zrobiłam właśnie test dziś jest 13dc i nie było kreski testowej była tylko wyraźna kontrolna. jajnik przestał bolec sądzę że owu była tylko dlaczego test pokazał coś innego?:confused2:
oj - może masz niższy poziom LH niż założył sobie producent testu, albo mocz był bardziej rozcieńczony - nie piłaś wcześniej pzrez conajmniej 2 godziny, tak?
nospa niestety nigdy mi nie pomaga, ale wzięłam dwa ibuprom max i lepiej
To leż i odpoczywaj - i niech już nie boli:tak:
hej hej kobietki, ale produkujecie :)
OlaPM - przyzwyczajaj się, bo ten wątek jest bardzo produktywny:-D:-D:-D
 
napisałam za długiego posta:sorry:
Dziewczyny-mam pytanie-jak czesto powinno sie z medycznego pkt widzenia przytulac...tak wogole dla zdrowego funkcjonowania organizmu-mezczyzny i kobiety (nie ze wzgledu na staranka)???
Wie ktoras cos na ten temat?
AndziaS no ja czytam...zawsze i dokladnie!!!! jakos takie psychologiczne podejscie do wielu spraw do mnie przemawia:-)...a moj maz wlasnie nuci:
"przyszla do mnie nie wiem skad.....zawrocila w glowie tak dokladnie...Andzia...":laugh2::laugh2::laugh2:Oddzialu Zamkniętego:-p...i przyniosl mi tu lody:-) i pyta co u forumowiczek...ale jaja:-):-D:-)
1. nie wiem jak to jest z medycznego punktu widzenia - chyba tylko tak jak temperament i libido podpowiada:tak:
2. mój M na mnie mówi Andzia i stąd ten nick - z resztą to już wcześniej się zaczęło - w podstawówce miałam koleżankę, która tak do mnie mówiła, potem była przerwa i teraz M tak mówi i mój szwagier - i tak zostało:tak:
a piosenkę czasami M zanuci, ale to ja mu tę piosenkę musiałam puścić - mój M ma tyle lat co ja i nie słuchał w ogóle polskich piosenek w podstawówce - a ja wtedy tylko polskie:tak:
eee...a moj lodów nie chce przyniesc, nawet herbaty nie chce mi zrobic bo mecz oglada..
Mój m też mecz ogląda - wczoraj też oglądał:wściekła/y:
a herbatę sama sobie musiałam zrobić - M tylko wodę wstawił:tak:
 
reklama
Zaniepokojona - tutaj często gadamy w kółko to samo:tak:
a co do badań - nie musisz robić HIV bo i tak każą Ci powtórzyć w ciąży:tak:

no właśnie - tak jakby kłócić się było równoznaczne z awanturą:no:
dla mojego M po prostu źle się to kojarzy:tak: a nie umiem pzremilczeć bo wtedy się jeszcze mocniej wkurzam:wściekła/y:
ja to sie bardziej wtedy nakręcam jak on tak do mnie mówi i wychodzi albo idzie spać to mnie dopiero wkurza a nie działa uspakajająco tak jak on to mówi że jak mi zejdzie z oczu to wtedy mi przejdzie a ja muszę szię wcześniej czy puźniej wykrzyczeć i powiedzieć co chcę i tyle
 
Do góry