reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

matko co to jest ja też powinnam zrobić takie badania???
a to refundowane badania są czy prywatnie się je robi??
moze mi któraś wytłumaczy o co w tym chodzi:tak:

Zaniepokojona-te badania warto zrobic przed zajsciem w ciaze...ale jak np nie zrobi sie ich przed to sa to podstawowe badania jakie lekarz kazuje zrobic w czasie ciazy, na poczatku.
czesc z nich jest refundowana z NFZ na skierowanie ginekologa...ja nie wiem jednak ktore, ja robilam je bez skierowania, prywatnie.


no tak został niesmak po tej aferze a nowe nie są do końca akceptowane albo przyjmowane do starego grona szkoda bo to spowodowało ze atmosfera nie jest taka jaka powinna być ....

Kochanie-chyba nie czujesz sie jakos odrzucona czy cos??? To ze czesc z nas zna sie lepiej, bo dluzej...nie znaczy ze nie jest nam milo witac na forum nowe dziewczyny!!! Buzki!

dziewczynki ja tylko na sekundke, bo u siostry jestem wiec nie czytalam co naskrobalyscie..
po wizycie u gina, musze stwierdzic ze gin swietny :-)ale....
powidzial ze nie widzi peknietego pecherzyka:-( ...plyn w zatoce jest super i endometrium wspaniale - :zawstydzona/y:

Marzenixxx-jest plyn to pewnie byla owulacja!!!!!!
Endometrium masz super, wiesz jak trafilas ze starankami to bedzie fasolek!!!

Martwię się bo od kilku dni boli mnie szyjka i mam wrażenia jakby mi się wejście do pochwy zwęziło, nie wiem co się dzieje wizyta dopiero za tydzień :szok::szok::szok:

Kingus-kochanie-zadzwon do tej swojej ginki...masz do niej nr i z tego co pamieta dobry kontakt...nie czekaj i sie nie denerwuj- po prostu zadzwon!!!
A masz jakies plamienia itp...itd...?

Kropeczko wysłałam ci zaproszenie.:-)

Dziekuje, juz zakceptowalam:-)

[
gin powiedzial ze plyn moze byc jeszcze z poprzedniego cyklu....:-(

Co takiego?????:szok:
E tam...nie chcial ci konketow walic bo cie nie ogladal przed owulacją..na pewno plyn jest z tego cyklu...kwestia teraz tylko kiedy ta owulacja byla, ze on pecherzyka-tzn sladow po nim nie widzi???

]
 
reklama
:-(zrobiłam właśnie test dziś jest 13dc i nie było kreski testowej była tylko wyraźna kontrolna. jajnik przestał bolec sądzę że owu była tylko dlaczego test pokazał coś innego?:confused2:
 
Zaniepokojona-te badania warto zrobic przed zajsciem w ciaze...ale jak np nie zrobi sie ich przed to sa to podstawowe badania jakie lekarz kazuje zrobic w czasie ciazy, na poczatku.
czesc z nich jest refundowana z NFZ na skierowanie ginekologa...ja nie wiem jednak ktore, ja robilam je bez skierowania, prywatnie.


Kochanie-chyba nie czujesz sie jakos odrzucona czy cos??? To ze czesc z nas zna sie lepiej, bo dluzej...nie znaczy ze nie jest nam milo witac na forum nowe dziewczyny!!! Buzki!

]
acha to mnie uspokoiłaś troche z tymi badaniami muszę się zorientować trochę w tym

tak szczerze to trochę tak pomyslałam ze teraz wszystkie nowe nie bedą traktowane poważnie i nie bedziecie miały do nas zaufania ale z drugiej strony się nie dziwie ale z trzeciej strony hihi to ja nie zwracam zbytniej uwagi na takie sytuację i ufam ludziom i nie zakładam z góry że ktoś jest nie szczery i oszukuje forumiczki a poza tym trzeba wziąć poprawkę ze to jest internet i takie sytuacje się niestety zdarzają
to się wygadałam
 
ja tez ostatnio jak tylko jest u mnie moja siostrzenica to ogladam same bajki hehe , ona ma 2 lata i 7 miesiecy i jest cudowna!! i tez mowi do mnie" kocham ciociu " i przytula sie i caluje gdzie popadnie!! normalnie przecudowna!!
Marzena - moja chrześnica ma 2,5 roku - też jest słodka i całuje gdzie się da
ostatnio moja siostra mówi do niej, że pójdzie do przedszkola a Julka na to "mama, to znaczy, że ja już jestem duża?":-) zawsze mnie rozbraja tymi tekstami:tak:
Czesc Dziewczyny!:-) Jestem nowa i od jakiegos czasu przypatruje sie Waszym wypowiedziom :tak: Postanowilam napisac bo tak szczerze nie mam z kim porozmawiac na temat staran bo wszystkie moje kolezanki jak i bratowa maja juz dzieci tylko ja zostalam :wściekła/y:.
Witaj Myszko! Ja też sądzę, że powinnaś zrobić jutro rano test - objawy masz bardzo fasolkowe - daj znac co jutro wyszło;-)
Lekarze mowia ,ze wszystko o.k.nie prowadze obserwacji(tzn.nie zapisuje)bo mam cykle jak w zegarku,sluz jak w zegarku,owu co miesiac(potwierdzona testami).we wtorek moj maz ma jeszcze oddac nasienie(mial juz usg jader i calego ukladu jajowodow) do badania i w maju kolejna wizyta u gin.dodam,ze mamy juz synka,
to byla wpadka kontrolowana,ale to 11 lat temu)
Emma - rzeczywiście dziwna ta Twoja sytuacja - zróbcie badania M i napisz co wyszło - i tak jak radzi Eve - może zrób progesteron:tak:
To jest nas dwie kochana,wyczułam @ zaczął mnie boleć krzyż i brzuch i już się zaczęła. :angry::angry:
Oj Karola - przykro mi z powodu @ - a tak mocno wierzyłam, że się udało:-(
a swoją droga to jakiś zastój mamy w fasolkach - co jest grane - bociany zajęte robieniem gniazd i nie przynoszą fasolek, czy jak:wściekła/y:
a ja umieram w ogóle sie obudziłam o 6.30 bo mnie tak brzuch bolał :baffled: i cieknie ze mnie tak że :szok: chyba nigdy tak nie miałam :-(
Kucuk - i jak dalej boli - może weź nospę:tak:
A do tej pory- to ja mialam prysznic, meza do pracy wyprawilam, sniadanko zjadlam, popisalam na nk i poczytalam na bb....o!
pracuś - tak "dużo" zrobiłaś - a ja teraz nadrabiam zaległości i piszę monologi:sorry: mam nadzieję, że chociaż ktoś je potem czyta:-p
A ja mam dzisiaj nerwy od rana...moja mama ma dzisiaj operacje na kregoslup...3majcie kciuki by sie powiodla!
Kropeczko - trzymam kcuiki mocno, by wszystko było dobrze:eek:
Pamiętacie mnie jeszcze?
Udzielam się teraz na wątku staraczki 2009 ale wczesniej byłam tutaj.. tak mi się zdaje bo pamietamw.kropeczkę i inne dziewczyny..:tak:
Miałam przerwę w starankach ale już dziś zaczynamy:rofl2::happy:
Trzymajcie kciuki!!
Zapraszam na wątek staraczki 2009:tak::-D
Już się witałyśmy, ale witam jeszcze raz i powodzenia w starankach życzę:-)
Kropeczko, ostatnie dwa cykle sprawdzałam. teraz myślałam że na samej tempce się połapię ale nie daję rady. Dzisiaj zrobię test owu i jutro. Zobaczymy...
Jak na razie nie miałam jeszcze monitoringu... chciałam sobie odpuścić na razie i nie robić, bo miałam nadzieje że uda się bez tego...:-(
Zajączku - zrób test owu to będziesz spokojniejsza - ja też jeszcze nie robiłam monitoringu i daję sobie czas do wakacji - jak nie to w sierpniu po urlopie do gina i monitoring i badania M i co się jeszcze da:tak:
Tata bedzie mial (chyba) wyniki w przyszlym tygodniu, rozmawialam z nim dzisiaj i mowil ze powoli musi zalatwiac cos ze szpitalem , ale nie wypytywalam dokladnie co :zawstydzona/y:
oczywiscie dam znac jak tylko poznam wyniki.
Ooo wlasnie sie dowiedzialam ze nastepna moja kolezanka wpadla - A JA ? :zawstydzona/y: ja tez chcemmmmm :confused2:
Lilu - daj znać jak będą wyniki Taty:tak:
a co do koleżanki - moja kuzynka prawdopodobnie jest w ciąży i bardzo się z tego cieszę, bo po pierwsze ma chorą tarczycę, po drugie ma 35 lat a jej M 40, po trzecie M mojej kuzynki nie miał zbyt dobrych wyników z badań nasienia (nie znam dokładnie szczegółów) - więc skoro im się udało po kilku latach starań z przeszkodami to i nam się uda:tak:
[/CENTER]
A nie myslalas o aerobiku wwodzie, znacznie odciaza plecki..albo pilates...ja ci te 2 bardzo polecam!
Przypomniałaś mi Kropeczko o basenie - miałam się zapisać i zapomniałam:zawstydzona/y: teraz czegoś poszukam i M wyciągnę:tak:
wróciłam z usg przezierności karkowej. wszystko jest OK:-):-):-):-):-)
dzidzia ma 6,24 cm
a oto jej zdjęcie, niezbyt wyraźne ale zawsze jest:-)
Katarzynko - śliczny dzidziuś:tak:
Prasowanie możesz mi podrzucić. Lubię:-)
Ja za to nienawidzę prasowania - ale jestem dobrą koleżanką i jak trzeba to pomogę:tak:
tak na marginesie - właśnie przed chwilą dzwoniłą moja koleżanka, która ma termin porodu na 17 maja (same ciężarne dookoła:no:) - ma skróconą szyjkę i rozwarcie na 1 cm - lekarz boi się, że może nie donosić do końca kwietnia:-( i też jej zaproponowałam, że pomoge prasować wyprawkę dla dzidziusia:tak:
 
Dziewczyny-mam pytanie-jak czesto powinno sie z medycznego pkt widzenia przytulac...tak wogole dla zdrowego funkcjonowania organizmu-mezczyzny i kobiety (nie ze wzgledu na staranka)???
Wie ktoras cos na ten temat?

:-(zrobiłam właśnie test dziś jest 13dc i nie było kreski testowej była tylko wyraźna kontrolna. jajnik przestał bolec sądzę że owu była tylko dlaczego test pokazał coś innego?:confused2:

Joasya-a bylas kiedys na monitoringu cyklu?
Mierzysz temperature?

tak szczerze to trochę tak pomyslałam ze teraz wszystkie nowe nie bedą traktowane poważnie i nie bedziecie miały do nas zaufania ...

No ja ci zaraz zrobie...czy ja Ci dalam oznaki, ze Ci nie ufam???

...a ja teraz nadrabiam zaległości i piszę monologi:sorry: mam nadzieję, że chociaż ktoś je potem czyta:-p

Kropeczko - trzymam kcuiki mocno, by wszystko było dobrze:eek:

AndziaS no ja czytam...zawsze i dokladnie!!!! jakos takie psychologiczne podejscie do wielu spraw do mnie przemawia:-)...a moj maz wlasnie nuci:
"przyszla do mnie nie wiem skad.....zawrocila w glowie tak dokladnie...Andzia...":laugh2::laugh2::laugh2:Oddzialu Zamkniętego:-p...i przyniosl mi tu lody:-) i pyta co u forumowiczek...ale jaja:-):-D:-)
 
Czesc Dziewczyneczki :-D
Bylam dzis pierwszy dzien po swietach w pracy i tak mnie szefostwo wq...wilo,ehhhhhh...
Ale poprawilam sobie humorek po pracy-poszlam z M na rolki.
A tak poza tym wczoraj dowiedzialam sie,ze moja kolezanka ze studiow,ktora brala slub tydzien po mnie wlasnie urodzila coreczke i co lepsze...nazwala ja tak jak ja- Daria :tak: mile...
Lece czytac,bo znow 30 stron do nadrobienia :happy:
 
reklama
Do góry