reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
jakbym o sobie czytała:tak:

produkujecie dużo, ale teraz muszę się Wam pochwalić:tak:

ostatnio miałam takie poczucie, że tkwię w jakimś zawieszeniu - nic się nie dzieje, nie zmienia. No i stwierdziłam, że dosyć tego - i udało mi się parę rzeczy zrobić:
1. w końcu mamy cały, gotowy projekt naszego domku - w przyszłym tygodniu muszę go złożyć w urzędzie i czekac na pozwolenie - na pewno nie będzie nas stać na rozbudowe w tym roku, ale w przyszłym mam nadzieję zaczniemy.
2. dziś byłam z koleżanką oglądać gabinet - chcemy go wynająć i otworzyć prywatny - mam nadzieję, że się uda.
3. jutro rano robię prolaktynę i testosteron - bo przegapiłam w ostatnim cyklu.
to gratuluje - najwazniejsze to znalezc sobie zajecie.
A jaki gabinet otwieracie?? przypomnij bo ogrom wiadomosci sprawia, ze nie jestem w stanie wszystkiego spamietac jesli ju o tym pisalas...:-):-)
 
Andzia moje malenstwo mialo by 3 latka. Ciekawe do kogo bylo by podobne???
teą sią nad tym zastanawiam do kogo by było podobne - zawsze jak mam doła to mnie nachodzą takie myśli o tamtej ciąży:zawstydzona/y:
teraz też się rozczuliłam
to gratuluje - najwazniejsze to znalezc sobie zajecie.
A jaki gabinet otwieracie?? przypomnij bo ogrom wiadomosci sprawia, ze nie jestem w stanie wszystkiego spamietac jesli ju o tym pisalas...:-):-)

Gosiu - o gabinecie nie pisałam, ale pisałam o pracy - jestem psychologiem, teraz w Krakowie robię podyplomówkę z psychoterapii - więc gabinet psychologiczny:tak:
 
no nie powiem lubie sobie rano pospać ale kładę się spać około 23 albo 24 ta że rano musze odespać a o 6 rano wstaję męża do pracy wysyłam i dalej idę spać

dziewczyny co z tymi badaniami co pytałam??
Toxo IgG
Toxo IgM
Cytomegalia IgG
Cytomegalia IgM
Różyczka IgM
Różyczka IgG
anty HCV
anty HIV I, anty HIV II
HBs
jakieś takie się robi tak??
i co to znaczy bo nie mam pojęcia wiec pytam ekspertów

To ty prawdziwa żona jesteś. Ja nie wstaję rano jak mój M wstaje:no::no::no:

nospa niestety nigdy mi nie pomaga, ale wzięłam dwa ibuprom max i lepiej

Na mnie nigdy nie działa nospa ani apap czy coś w tym stylu. Cokolwiek mnie bili łykam nurofen i najlepiej forte. Mocne i po kilku minutach przestaje boleć. Nie ma się co męczyć.

eee...a moj lodów nie chce przyniesc, nawet herbaty nie chce mi zrobic bo mecz oglada..

Dobrze, że nie wymaga żebyś mu piwo nosiła na tym meczyku;-)

Kropeczko z medycznego punktu widzenia to nie wiem, a z punktu widzenia mojego małża to przynajmniej raz dziennie powinny byc przytulanki, on twierdzi, że to świetnie na kondycję wpływa:-)

Oj to tak jak mój. On nawet twierdzi, że sex ma zdolności uzdrawiające:-D Jak mnie coś boli, mówi że sex mi pomoże, na zły nastrój też i dla kondycji. Właściwie nic innego w życiu nie powinno się robić. :-D
 
no tak - teraz mi odswiezylas pamiec - dzieki - mysle, ze wybaczysz mi to roztargnienie??;-):-)

dobrodusznie - wybaczam;-) (oczywiście żart) - nic się nie stało - tyle zapamiętać o tym co tu piszemy - to by była sztuka:tak:

a jak Twój głos - nie straciłaś po powrocie do pracy po pzrerwie świątecznej?
 
Miałam Was jeszcze zapytać o żółtaczkę - czy żeby się zaszczepić to muszę robić wcześniej badania - robi się Hbs chyba:sorry:
no i czy szczepionke kupię w aptece - czy muszę iść po receptę do lekarza i skierowanie na szczepienie?
 
reklama
a jak Twój głos - nie straciłaś po powrocie do pracy po pzrerwie świątecznej?
dzieki, na razie nie ale bylam jeszcze we wtorek u laeryngologa i dostalam jeszcze taki antyb na trzy dni bo ciagle mi cos leci tam z zatok niestety. W szkole sie oszczedzam i jak gawiedz jest za glosno to przestaje mowic i zaraz jest cisza ale i tak nawet jak nie podnosze glosu tylko normalnie mowie to czuje mimo wszystko to gardelko... zobaczymy moze dozyje porodu:-D:-D:-D:-D
 
Do góry