reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

hei dziewczynki:-)
znikam na miesiac..musze czytac do prawojazdow...nie moge sie zabrac..ciagle siedze na BB i sie nie ucze,a egzamin jest po norwesku wiec troszke trudne pytania,a zreszta u mnie bez zmian i dopiero mamy wizyte u lekarza 7 maja,wiec pomyslalam ze zjawie sie po wizycie w klinice:-) i powiem co i jak!!!
Oczywiscie bede CHOLERNIE tesknic za moimi psiapsiulkami kochanymi!!!!
Z kazda z osobna mocno cmokam w gebusie i do uslyszonka!!!
Aha i moze beda nowe fasoleczki w tym miesiacu...z calego serduszka zycze!!!
pa,pa calusow 102:-)
 
reklama
ja sie dziewczyny wlasnie odprężam przy spokojnej muzyczce , zapuściłam sobie Kenny'ego G i prawie usypiam:-):-D
mam do was bardzo ważne pytano, a mianowicie: jak wygląda wasz okres??

otóż mój to ciężko określić ile trwa , bo tak: pierwszy dzień mocny , drugi taki sobie sredni, albo na odwrót , pierwszy taki sobie to wtedy drugi mocny..... natomiast potem wyglada to tak : trzeci dzień nie mam kompletnie nic, zero nawet brązowego upława poprostu sucho i nic, na czwarty dzien lekkie plamienie ale bardziej brązowe takie , że wkładkę moge nosic , no i piaty dzien brązowe upławy, czasami tez na szósty dzień mam jeszcze brązowe upławy.... ja tego raczej nie wliczam do okresu czuje się jakby mój okres trwał 2 czasami 3 dni i już.A właściwie to 4 bo na 3 nigdy nic nie mam dopiero czwartego jakby resztki.
I dodam , że tak mam od zawsze i zawsze. Kiedys chyba mówiłam ale dawno temu o tym ginowi i on stwierdził , że to normalne.... ale dziwnie sie czasami czuje jak mi któras koleżanka mówi , że ma np 6 dni bite mocnego krwawienia:szok:
a jak jest u was??
U mnie jest podobnie, tylko nie mam przerwy 3 dnia:tak: kiedyś miałam bardzo obfite i 6-7 dni ale po duphastonie mi się zmniejszyło;-)
hei dziewczynki:-)
znikam na miesiac..musze czytac do prawojazdow...nie moge sie zabrac..ciagle siedze na BB i sie nie ucze,a egzamin jest po norwesku wiec troszke trudne pytania,a zreszta u mnie bez zmian i dopiero mamy wizyte u lekarza 7 maja,wiec pomyslalam ze zjawie sie po wizycie w klinice:-) i powiem co i jak!!!
Oczywiscie bede CHOLERNIE tesknic za moimi psiapsiulkami kochanymi!!!!
Z kazda z osobna mocno cmokam w gebusie i do uslyszonka!!!
Aha i moze beda nowe fasoleczki w tym miesiacu...z calego serduszka zycze!!!
pa,pa calusow 102:-)
Oj BABO - coś Ty wymyśliła - miesiąc bez BB - wyznacz sobie jakiś limit, np. 1 godzine dziennie lub co drugi dzień:no:
nie odchodź:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam kochane skoro o cerze i kosmetykach to ja też lubię ten temat:-)
Trądziku nie mam ale mam cerę naczynkową już dwa razy zamykałam pajączki laserem ale one co jakiś czas się pojawiają szczególnie po zimie.
Używam kosmetyków z apteki Avene i Lierac(są super!)

Byłam dzisiaj na usg i moja torbiel zniknęła nie ma jej już hura:happy:
Oba jajniki prawidłowe,lewy z pęcherzykiem dominującym 19mm.
Mam się przytulać jutro i w sobotę wg.zaleceń gina.

Mam do was pytanie ile mają pęcherzyki jak pękają i w jakim czasie o ile prztrastają?

karola, bardzo sie ciesze ze torbiel sie wchlonela, super ze pecherzyki rosna, zycze przyjemnych i udanych staranek !

co do kosmetyków ja od dłuzszego czasu uzywam firmy yves rocher , bardzo ja lubie, dostaje też zawsze duzo gratisów, czasem też kolezanka nakusi mnie na jakis kosmetyk z oriflema czy avonu

Pękają w okolicach 25 mm ale to zależy od kobiety, a przyrastają mniej więcej 2 mm na dzień :-)

Witaj!!! Super !!!
Mój fasol ma dopiero 7 mm.
Właśnie wróciłam z usg.
W pracy już wiedzą, bo chcieli mnie zwolnić zanim się dowiedzieli, że w ciąży jestem :-(
Straszne rzeczy zaczęły się u mnie dziać w robocie, ale póki jestem w ciąży-mogą mi skoczyć... Czuję się teraz w pracy obrzydliwie.....Nie pójdę jednak narazie na L4 bo stracę co miesiąc dodatkową kasę około 300 zł za prowadzenie grupowego ubezpieczenia w firmie, za które płaci mi nie moja firma tylko PZU. :-(
A kiedy zamierzasz powiedzieć? :-)

zwolnic no coś takiego ! całe szczescie ze zaszlas, naprawde w idealnym momencie !!! u nas tez są zwolnienia, narazie mojego działu nie ruszaja, ale nie widomo co bedzie za pare miesięcy- ja to juz licze czas do ciazy, tez chce sie czuc bezpieczna

ja sie dziewczyny wlasnie odprężam przy spokojnej muzyczce , zapuściłam sobie Kenny'ego G i prawie usypiam:-):-D

mam do was bardzo ważne pytano, a mianowicie: jak wygląda wasz okres??

otóż mój to ciężko określić ile trwa , bo tak: pierwszy dzień mocny , drugi taki sobie sredni, albo na odwrót , pierwszy taki sobie to wtedy drugi mocny..... natomiast potem wyglada to tak : trzeci dzień nie mam kompletnie nic, zero nawet brązowego upława poprostu sucho i nic, na czwarty dzien lekkie plamienie ale bardziej brązowe takie , że wkładkę moge nosic , no i piaty dzien brązowe upławy, czasami tez na szósty dzień mam jeszcze brązowe upławy.... ja tego raczej nie wliczam do okresu czuje się jakby mój okres trwał 2 czasami 3 dni i już.A właściwie to 4 bo na 3 nigdy nic nie mam dopiero czwartego jakby resztki.
I dodam , że tak mam od zawsze i zawsze. Kiedys chyba mówiłam ale dawno temu o tym ginowi i on stwierdził , że to normalne.... ale dziwnie sie czasami czuje jak mi któras koleżanka mówi , że ma np 6 dni bite mocnego krwawienia:szok:

a jak jest u was??

no ja niestety mam te silniejsze krwawienia, 1 -2 dzien bardzo mocne krawienie , 3-4 lekkie krwawienie , 5-7 plamienie

uwazam ze twoj okres jest w porządku

eve a propos alergi, pisałas ze jestes uczulona na drzewa, zaczyna sie okres pylenia, jak sie czujesz? czy masz przepisane leki, i czy mowiłas lekarce ze sie starasz o dzidzie?
ja byłam w poniedzialek u alergolog , przepisala krople w areozolu do nosa Avamys, powiedziala ze moge je brac nawet w ciązy, dodatkowo zytrec, jednak zyrtecu nie moge brac gdybym zaszła, ewentualnie xyzal, ale odradzala, mówiła zeby wytrzymac na tych krolpach + ewentualnie wapno
 
no wkoncu!!!!!!! polska gra jakos w miare!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzieki dziewczyny za odpowiedzi. widze, że wszystko jest ok w takim razie:tak:

babo zagladaj chociaz czasami do nas kochana:tak:
 
Cześć czołem , witam sie pięknie i kulturalnie jako nowa staraczka a do tej pory podgladaczka:)
Mam 26 latek ( no..prawie) i staramy sie 3 cykl poki co. Za dwa dni ide na badania wszystkich zaleconych przez gina hormonkow i p/cial i poza tym za tydzien usg. Powod : bol jajnika i plamienia.
To tyle slowem powitania :)
milego wieczorku
 
Mój fasol ma dopiero 7 mm.
Właśnie wróciłam z usg.
W pracy już wiedzą, bo chcieli mnie zwolnić zanim się dowiedzieli, że w ciąży jestem :-(
Straszne rzeczy zaczęły się u mnie dziać w robocie, ale póki jestem w ciąży-mogą mi skoczyć... Czuję się teraz w pracy obrzydliwie.....Nie pójdę jednak narazie na L4 bo stracę co miesiąc dodatkową kasę około 300 zł za prowadzenie grupowego ubezpieczenia w firmie, za które płaci mi nie moja firma tylko PZU. :-(
:-)

Olica-to gratuluje ładnego kawalka fasolci!!!! :-);-):-)
Kochanie-no to az nie d wiary co sie dzieje teraz z tymi posadami...cale szczescie ze bedac w ciazy jestes pod ochrona...jednak jak sie bedziesz zle czula to nie patrz na te dodatkowe 300zl tylko idz na L4...zdrwoie Twoje i fasolki najwazniejsze-pamietaj!:tak:

To chyba dobrze z tym przytulaniem wymyślił co jak myślicie czwartek i sobota będzie dobrze?

Karola-ciesze sie ze pozbylas sie tej torbielki i ze masz dorodny pecherzyk!!! Rosna srednio 1-2 mm na dobe, zalezy od kobiety i pekaja od okolo 20-22mm , ale to tez indywidulna sprawa i czasem moga peknac juz przy 20 mm a czasem dopiero przy 25mm. Mysle, ze lekarz bardzo dobrze obliczyl Twoje starnka i tak jak mowila Lolitka-dzialaj codziennie, nie rob przerwy! powodzenia!!!

Dziewczynki ja tak na chwileczkę do Was wpadam. Byłam dziś u gina. Moje maleństwo ma już 14 mm i ślicznie bijące serduszko. Niestety mam też torbiel na jajniku, z którego była owulacja. ale mam nadzieję że wchłonie się sama.

Przesyłam wam moc uścisków i świeżutkie fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-D

Motylku!!!! bardzo wielkie gratulacje!!! No to mamy juz slicznego prawie poltoracentymetrowego motylka:-D SUPER!!!!
Nie martw sie torbielom, czesto sie robia ale i czesto zanikaja samoczynnie...najwaznejsze ze dzidzia zdrowa i serduszka puka w rytmie czacza;-) Sciskam mocno i zagladaj czesciej do nas kochana!

mam do was bardzo ważne pytano, a mianowicie: jak wygląda wasz okres??

a jak jest u was??

U mnie tak jak u Elfy...mam mocny i intensywny i bolesny....ale od jakiegos czasu zawsze poprzedzony od 2 do 4 dniowymi brunatnymi plamieniami:zawstydzona/y:

jak brałam tabletki antykoncepcyjne to miałam mniejszy ten trądzik a teraz jak od 8 miesiecy nie biore to z miesiąca na miesiac trądzik powracał jak koszmar z coraz to wiekszym nasileniem zwłaszcza na 2 tygodnie przed okresem:wściekła/y:

Zaniepokojona...no niestety czesto po tabletkach jest rewolucja na maksa...mnie tez lekarz proponowal anty...na wyleczenie tradziku, no ale jak mam brac anty i starac sie o dzidzie?:rofl2::laugh2::rofl2:

dobra bąbelki ja spadowywuje :-D musze jeszcze angielski powtorzyc i sierscukcha na spacera wyniesc :laugh2: jak narazie slodko chrapie mi w nogach! :laugh2: do juterka!

Buzka!!!! i usciski dla Tofika!:-)

hei dziewczynki:-)
znikam na miesiac..musze czytac do prawojazdow...nie moge sie zabrac..ciagle siedze na BB i sie nie ucze,a egzamin jest po norwesku wiec troszke trudne pytania,a zreszta u mnie bez zmian i dopiero mamy wizyte u lekarza 7 maja,wiec pomyslalam ze zjawie sie po wizycie w klinice:-) i powiem co i jak!!!
Oczywiscie bede CHOLERNIE tesknic za moimi psiapsiulkami kochanymi!!!!
Z kazda z osobna mocno cmokam w gebusie i do uslyszonka!!!
Aha i moze beda nowe fasoleczki w tym miesiacu...z calego serduszka zycze!!!
pa,pa calusow 102:-)

Babo-Ty mi tu w kulki nie lec!!! absolutnie nigdzie sie nie wybierasz i koniec kropka...kropeczka:-D
Moze jak radzila Andzia-ogranicz bb, ale nie rezygnuj z nas.....no jak to tak????:no::-:)no::-(

Dziewczynki - ja zmykam, ale tylko dziś - ide się relaksować w wannie - bo M ogląda piłkę nożną:tak:
DOBRANOC

O!!!! W takim razie -relaxu to czas dla Andzi S! Mysl tylko o samych przyjemnosciach:-)

...co do kosmetyków ja od dłuzszego czasu uzywam firmy yves rocher , bardzo ja lubie, dostaje też zawsze duzo gratisów, czasem też kolezanka nakusi mnie na jakis kosmetyk z oriflema czy avonu
... u nas tez są zwolnienia, narazie mojego działu nie ruszaja, ale nie widomo co bedzie za pare miesięcy- ja to juz licze czas do ciazy, tez chce sie czuc bezpieczna

Elfa-mam nadzieje, ze ciebie zwolnienia nie beda dotyczyly...i ze uda ci sie zafasolkowac zanim sie jakies klopoty zaczna...a najlepiej by sie wcale nie zaczynaly... A jak tam po dniu w pracy? dalas rade z babsztylami?
A z Yves Rocher mialam kiedys jakies balsamy i plyny do kapieli...ale kremikow nigdy nie probowalam, a jaki konkternie polecasz?
 
Cześć czołem , witam sie pięknie i kulturalnie jako nowa staraczka a do tej pory podgladaczka:)
Mam 26 latek ( no..prawie) i staramy sie 3 cykl poki co. Za dwa dni ide na badania wszystkich zaleconych przez gina hormonkow i p/cial i poza tym za tydzien usg. Powod : bol jajnika i plamienia.
To tyle slowem powitania :)
milego wieczorku

Witaj!!
Miło, że do nas dołączasz:-) Oby jak najszybciej udało ci sie zafasolkować:-)
 
Cześć czołem , witam sie pięknie i kulturalnie jako nowa staraczka a do tej pory podgladaczka:)
Mam 26 latek ( no..prawie) i staramy sie 3 cykl poki co. Za dwa dni ide na badania wszystkich zaleconych przez gina hormonkow i p/cial i poza tym za tydzien usg. Powod : bol jajnika i plamienia.
To tyle slowem powitania :)
milego wieczorku

Witaj Makaronka wsrod zalogi!!! Ale masz avatarek:-D:-):-D
Dobrze robisz ze sie badasz...trzymam kciuki za dobre wyniki i szybkie zafasolkowanie! powodzenia...a gdzie mieszkasz...czyzby Italy??

Kobietki ja sie juz na dzisiaj zegnam, zmykam pod prysznic i jakis film z mezusiem zapuscimy...wiec wroce tu jutro!
Buziaki i milego wieczorku!!!! a wlasnie owulujacym stosunkowo udanej nocki zycze!
pa:-)
 
reklama
Makaronka


Witaj kochana na forum. Milej zabawy :-)
A tak na powaznie (choc my tak na powaznie to normalne nie jestesmy) to zycze szybkiej fasolki
 
Do góry