reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Italy w rzeczy samej. Tzn tak naprawde to z wielkopolski, a od 2 latek mieszkam w karainie makarony ktory jest suuuuuper :)

Ja wiem jaka tu atmosfera jest bo od miesiaca sobie podczytywalam i jak najbardziej mi pasuje. Troche mi brakuje polskich kolezanek, wiec z braku laku..moga byc tez nienormalne , hehehe. A tak powaznie to ja sie dobrze moge tu wpasowac :)
 
reklama
U mnie tak jak u Elfy...mam mocny i intensywny i bolesny....ale od jakiegos czasu zawsze poprzedzony od 2 do 4 dniowymi brunatnymi plamieniami:zawstydzona/y:

Elfa-mam nadzieje, ze ciebie zwolnienia nie beda dotyczyly...i ze uda ci sie zafasolkowac zanim sie jakies klopoty zaczna...a najlepiej by sie wcale nie zaczynaly... A jak tam po dniu w pracy? dalas rade z babsztylami?
A z Yves Rocher mialam kiedys jakies balsamy i plyny do kapieli...ale kremikow nigdy nie probowalam, a jaki konkternie polecasz?

aktualnie uzywam :
Inositol Végétal krem na dzien , na noc na pierwsze zmarszczki oraz Brązujący krem na pierwsze zmarszczki i krem pod oczy

oraz kremy z seri Pro-Rétinol są bardzo wydajne tez na pierwsze zmarszczki i przy okazji przeciw wypryskom
oraz Sebo Specific - dlatego ze mam tlustą cere - swietnie matuje

dla cery normalnej polecam Pure Calmille

w wiekszosci z tych seri mozna kupic cały zestaw , kremy, toniki, zele do mycia twarzy, mleczka do demakijazu

jedyne czego nie polecam z tej firmy to szamponów do wlosów, nie sa rewelacyjne, ale do najdrozsyzch tez nie naleza

jesli chodzi o kosmetyki, zele do kapieli, balsamy do ciala, perfumy i kosmetyki do pielegnacji twarzy są naprawde warte swojej ceny, ja zamawiam kosmetyki od dłuzsego czasu , jest tam bardzo duzo rónych promocji i czesto mozna kupic kosmeyk nawet za poowe ceny i zawsze daja gratisy ja mam taki zwyczaj ze zamawiam je poczta, mozna zamawiac na stronie internetowej, albo mozna isc do sklepu i porostu sobie kupic, ja wiekszosc tych kosmetykow juz znam,w iec nie musze ich ogladac, moge zamawiac poczta

co do pracy , to atmosfera była dzis okropna, ta dziewczyna o której wspominalam jest chyba na mnie obrazona, ignorowala mnie dzis cały dzien przy tym byal przesadnie miła dla wszystkich w okól, sprawila mi tym troche przykrosc, ale potem wyluzowalam, przynajmniej mam od niej swiety spokoj jak do mnie nie gada

co do temperatury to dziwne bo dzis rano tez mialam niska taka jak wczoraj, moze to wina termometru po kilka dni temu stłukl mi sie stary i musialam kupic nowy, obydwa sa rteciowe, ale moze ten stary zle juz pokazywał temperature dlatego mialam zawsze wyzsza..
 
dziewczyny ja sie wam do czegos przyznam, bez urazy dla nowych dziewczyn, ale po ostatniej aferze z ktosiowa ( zauwazyłam ze juz nie mam jej na naszym forum) mam podejrzenia ze to ktosiowa znow podszywa sie pod nowa osobowosc, kttosiowa sorki jesli to przeczytasz, po prostu mam troche podejrzliwa nature i wybujala wyobraźnie, a ta cala historia była dosc dziwna
 
kropeczko- dasz rade ,, ja trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze :-)
eve84- oczywiscie i o tobie nie zapomnialam kochana ewuniu.. sciski ogromiaste dla ciebie:-D
kingus - dla ciebie moja przyszla mamusiu tez:-D no juz calkiem spore twoje malenstwo 12 tydzien... buziaki wielkie
buterfly, olica- no prosze zafasolkowane.. gratulacje kochane z calego serca.. ciesze sie bardzoooo:-D
 
Hej Sloneczka!
Kingus,Olica,Butterfly same super wiesci!!!
Fasolki rosna jak na drozdzach :-D:-D:-D Bija serducha i zaczynaja brzuszki rosnac.Tylko pozazdroscic:tak:
Olica,na kiedy termin??
Karola,super,ze juz problem torbieli masz za soba,czyli staranka pelna para:tak: az bedzie huczalo :-p

Ja mam krótko ale intensywnie. Pierwszego dnia średnio,drugiego i trzeciego bardzo obficie a czwartego już prawie nic.Piątego noszę tylko wkładkę tak na wszelki wypadek.
Ja mam podobnie

hei dziewczynki:-)
znikam na miesiac..musze czytac do prawojazdow...nie moge sie zabrac..ciagle siedze na BB i sie nie ucze,a egzamin jest po norwesku wiec troszke trudne pytania,a zreszta u mnie bez zmian i dopiero mamy wizyte u lekarza 7 maja,wiec pomyslalam ze zjawie sie po wizycie w klinice:-) i powiem co i jak!!!
Oczywiscie bede CHOLERNIE tesknic za moimi psiapsiulkami kochanymi!!!!
Z kazda z osobna mocno cmokam w gebusie i do uslyszonka!!!
Aha i moze beda nowe fasoleczki w tym miesiacu...z calego serduszka zycze!!!
pa,pa calusow 102:-)
Jak to?? Rzucasz nas??:-(

Cześć czołem , witam sie pięknie i kulturalnie jako nowa staraczka a do tej pory podgladaczka:)
Mam 26 latek ( no..prawie) i staramy sie 3 cykl poki co. Za dwa dni ide na badania wszystkich zaleconych przez gina hormonkow i p/cial i poza tym za tydzien usg. Powod : bol jajnika i plamienia.
To tyle slowem powitania :)
milego wieczorku
Witam! Tez mam 26 :-) i wybieram sie do gina na badanka
 
dziewczyny ja sie wam do czegos przyznam, bez urazy dla nowych dziewczyn, ale po ostatniej aferze z ktosiowa ( zauwazyłam ze juz nie mam jej na naszym forum) mam podejrzenia ze to ktosiowa znow podszywa sie pod nowa osobowosc, kttosiowa sorki jesli to przeczytasz, po prostu mam troche podejrzliwa nature i wybujala wyobraźnie, a ta cala historia była dosc dziwna
wlasnie,dziwne,ze nagle zniknela.Skoro nic nie zrobila i to jakies nieporozumienie,to czemu uciekla?? podzielam Twoje zdanie
 
reklama
Do góry