reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Wiem kochana,ale ja wroce z pracy ok.21,czy myslisz,ze moge o tej godzinie jeszcze zrobic test?pisze tez na nim,ze nie mozna 4 godziny przed testowaniem robic siusiu,nie wiem,czy wytrzymam.pozdr...;-):tak:;-):tak:;-):tak:

Na moich testach jest napisane, ze nie mozna pic przez 2h przed testowaniem ;-) Nic o siusianiu nie ma :-D Ale w sumie jak sie nie pije to sie nie siusia:-D Testy powinno sie robic codzinnie o tej samej porze
:tak:
 
reklama
hej....

niestety tak jak podejrzewałam dostalam tą wstrętną @ wcześniej...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: w nocy a wlasciwie nad ranem o 5 taki ból mnie straszny obudził.....
smutno mi strasznie... :-(
 
hej....

niestety tak jak podejrzewałam dostalam tą wstrętną @ wcześniej...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: w nocy a wlasciwie nad ranem o 5 taki ból mnie straszny obudził.....
smutno mi strasznie... :-(

Oh kochanie... to jest zawsze bardzo przykre, ale nie zalamuj sie, przytulam mocno! Pomysl, ze za dwa tygodnie swieta - akurat bedziesz miala plodne dni, wiec duuuzo czasu na gwalcenie M
:-D:tak::-D No i swieta takie jajeczne, mowi sie o nowym zyciu itd... Sama rozumiesz ;-):tak::-D
 
Dzień dobry!!!


28 dniowy, nie wiem kiedy bo nie chce sie rozczarowac, zobaczymy. Chyba ze sie skusze, w domku mam 3 testy wiec mozna zaszalec. Jest dziwnie bo wierze ze kiedys zajde w ciaze (taka mam nadzieje ) ale czemu to ma sie zdazyc teraz :baffled: Po tylu miesiacach...
Kilka dni temu kulaszusza chyba miała taka przeczucia, że akurat w tym cyklu jej się udało. I pisałam jej ze ja miałam takie przeczucie co do płci dzidzi. Nie wiem skąd sie takie przeczucia biorą, ale cos w tym jest. Jakaś siła wyższa:-D No a przecież każdej z nas kiedys się uda i zawsze będzie pytanie- czemu teraz sie udało? No cóż- może teraz twoja kolej przyszła po prostu:-)

i tak zrobie.. bo On też bardzo by chciał tylko o te pieniądze mi marudzi :wściekła/y:

A jak ty oceniasz sytuację? Dacie radę?

Kochana tych pieniazkow to nigdy nie jest dosyc :-( Ciagle cos jak nie urok to sraczka.

Podpisuję sie pod tymi słowami rękami i nogami. Zawsze są plany o lepszej pracy, kasie, domu, podróżach. kochana czas leci! Gdybym czekała na idealny moment to prędzej menopauzy bym się doczekała.
Urodziłam dziecko i teraz dorobiłam sie lepszej pracy i chałupy.

Witam!!!Nie dostałam @ wiec zrobiłam testa i wyszła druga blada kreska ale ja widac, wiec poczekam pare dni i zrobie jeszcze jeden test:-)

U mnie też najpierw była bladziutka kreska a dopiero za kilka dni mocna. Zrób teścik albo betkę! :tak::tak::tak: Po cichutku gratuluję!

olapolap dzieki az sama nie moge uwierzyc:-)
Ja zrobiłam 4 testy w dwa dni i dalej nie wierzyłam:-D
 
A jak ty oceniasz sytuację? Dacie radę?

Podpisuję sie pod tymi słowami rękami i nogami. Zawsze są plany o lepszej pracy, kasie, domu, podróżach. kochana czas leci! Gdybym czekała na idealny moment to prędzej menopauzy bym się doczekała.
Urodziłam dziecko i teraz dorobiłam sie lepszej pracy i chałupy.

myślę że dalibyśmy rade, nie jest tak źle :sorry:

Marzenixx
nie teraz to następnym razem sie uda :-*
 
Cześć dziewczyny :-)
Troszkę was tu podczytuję i chciałabym do was dołączyć jako staraczka.
Z moim M straramy się o bobasa od stycznia ale jak narazie bez rezultatów. W tym miesiącu miałam akcję ze spóźniającą się @. Spóźniała mi sie ponad 3 tygodnie, robiłam testy i nic, a objawów oczywiście tysiące jak na ciążę.:laugh2::laugh2::laugh2: Wczoraj miałam wizytę u lekarza i co? Z samego rana pojawiła się @ :baffled:
Tak więc staramy się dalej, chcę teraz spróbować z testem owulacyjnym, zaczać obserwować organizm. Liczę na waszą pomoc z testami owulacyjnymi, lekarz mi nie pomoże, mieszkam w UK i jak się spytałam o te testy zeby pomogl, to on: a po co? nie trzeba!, starać się trzeba. Ehh dobrze że nie przepisał “paracetamolu”- cudownego leku na wszytko hihihihi. A skoro takie testy mogą pomóc to czemu nie probować?
 
hej....

niestety tak jak podejrzewałam dostalam tą wstrętną @ wcześniej...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: w nocy a wlasciwie nad ranem o 5 taki ból mnie straszny obudził.....
smutno mi strasznie... :-(
Bardzo mi przykro kochanie.:-(doskonale wiem,co czujesz.ja przezywam to co miesiac (w tym miesiacu to byl juz 27 raz),ale napewno w koncu sie uda.no dziewuszki,niedlugo wielkanoc ,wiec bierzmy jaja w swoje rece i do dziela!!!;-);-);-);-);-)
 
dzieki dziewczyny za pocieszenie:zawstydzona/y:
ale chyba jeszcze nigdy nie bylo mi tak smutno...:-( mialam dzisiaj sie wyszykowac, isc na spacer dluuugi , taki piekny dzień.... ale nic mi sie juz nie chce....

beti_z witaj, ja tez od stycznia sie staram... wiem , że to niedługo, ale dla mnie jakby wieczność......
 
Cześć dziewczyny :-)
Troszkę was tu podczytuję i chciałabym do was dołączyć jako staraczka.
Z moim M straramy się o bobasa od stycznia ale jak narazie bez rezultatów. W tym miesiącu miałam akcję ze spóźniającą się @. Spóźniała mi sie ponad 3 tygodnie, robiłam testy i nic, a objawów oczywiście tysiące jak na ciążę.:laugh2::laugh2::laugh2: Wczoraj miałam wizytę u lekarza i co? Z samego rana pojawiła się @ :baffled:
Tak więc staramy się dalej, chcę teraz spróbować z testem owulacyjnym, zaczać obserwować organizm. Liczę na waszą pomoc z testami owulacyjnymi, lekarz mi nie pomoże, mieszkam w UK i jak się spytałam o te testy zeby pomogl, to on: a po co? nie trzeba!, starać się trzeba. Ehh dobrze że nie przepisał “paracetamolu”- cudownego leku na wszytko hihihihi. A skoro takie testy mogą pomóc to czemu nie probować?
Witaj w klubie kochana!!!3 miesiace to jeszcze bardzo kruciutko,ale trzymam kciuki,zeby jak najszybciej sie udalo.wy w UK to macie przechlapane z tymi lekarzami.moglby ci chociarz kwas foliowy przepisac.pozdrowka!;-):tak:;-):tak:;-):tak:
 
reklama
Do góry