reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witajcie Dziewczynki.

Ja jestem dzisiaj bardzo smutna :-(
Wczoraj sie dowiedzialam ze moj Tata prawdopodobnie ma raka pluca :-(
wyszledl mu guz na plucu o wiekosci 3 cm
teraz przechodzi wszystkie mozliwe badania i czeka go operacja :-(
przytulam :* będzie dobrze :*

Bosze od 3 dni jestem taaaaaaaaka zmeczona, zero energii. Mam plany i ochotena zrobienie tylu rzeczy a ja nie moge sie podniesc z wyra :confused2: Wciaz siedze w pijamie i przelanczam z programu na program bez zainteresowania, ugotowanie obiadu mnie dzis przerasta.
ja też ostatnio cały dzień w piżamie :laugh2:
 
reklama
Witajcie Dziewczynki.

Ja jestem dzisiaj bardzo smutna :-(
Wczoraj sie dowiedzialam ze moj Tata prawdopodobnie ma raka pluca :-(
wyszledl mu guz na plucu o wiekosci 3 cm
teraz przechodzi wszystkie mozliwe badania i czeka go operacja :-(

Bardzo mi przykro :( może jest szansa zeby Twój tata załapał się do jakiegoś badania klinicznego badającego lek na nowotwór płuca - ale to najpierw poczekajcie na wyniki. W szpitalach prowadzone są często badania klinicze, może warto spytać lekarza w szpitalu czy spełniałby Twój tata kryteria włączenia do takiego programu. Testowane leki sa bardzo skuteczne. Sama pracuje w firmie farmaceutycznej
 
picture5809.jpg


a oto moja dzidzia :-)
 
Lilu również jest mi przykro z powodu choroby taty - ale nie traćcie nadziei - przecież to jeszcze nie wyrok - wiele osób pokonuje najcięższe choroby... trzymaj się skarbie...
 
reklama
Do góry