reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..


Moze @ przyjdzie z wyprzedzeniem?... A moze to spadek implantacyjny?
:-):tak::-D
Ja Cie nie chce straszyc oczywiscie, ale mi w zeszlym cyklu w 9dpo spadla tempka do 36.6, czulam sie dosc marnie, okolo 13 poczulam, ze mam strasznie napecznialy brzuch, pozniej zobaczylam na majtkach czerwona kreske... no i jak doszlam do domu o 16, to juz mialam majciochy do prania (nie spodziewalam sie, ze to sie rozkreci tak szybko... nawet nie mialam wkladki ani niczego, po prostu sie nie spodziewalam...). Trzymam kciuki zeby u Ciebie sie ten scenariusz nie powtorzyl!
Właściewi to czuję się całkiem dobrze. Żadnych objawów na @. biust zaczął mnie boleć troszeczkę wczoraj dopiero. A ostatnimi czasy napierdzielał mnie tak porządnie już półtora tyg przed @. Poza tym nie mam okrutnego apetytyu jeszcze więc raczej na razie się nie pojawi. Ale na fasolkę tez nie mam co liczyć, bo M. wyjechał zanim miałam owu:-( Przynajmniej testy jej nie pokazywały jeszcze:-(
Więc nie wiem co to.... Może to byc związane z hormonkami??
hej....
niestety tak jak podejrzewałam dostalam tą wstrętną @ wcześniej...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: w nocy a wlasciwie nad ranem o 5 taki ból mnie straszny obudził.....
smutno mi strasznie... :-(
Marzenko...tak mi przykro... Ja na prawdę byłam przekonana że Wam się udało:-(
Beti - witamy wśród staraczek - życzę żebyś długo u nas nie pobyła tylko szybko przeniosła sie do "przyszłych Mamuś":-):-)
 
reklama
Witajcie kobitki w tem piękny słoneczny poranek a może już przedpołudnie!!!

hej....

niestety tak jak podejrzewałam dostalam tą wstrętną @ wcześniej...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: w nocy a wlasciwie nad ranem o 5 taki ból mnie straszny obudził.....
smutno mi strasznie... :-(

bardzo ci współczuje Marzenixx wiem jak to jest też to przeżywałam. a raz to miałam taka jazde ze spóźniała mi sie 2 tygodnie i już miałam nadzieje że fasolka sie pojawiła ale testy były negatywne a potem przyszła @ z wielkim hukiem. to już sama nie wiem co gorsze wcześniej czy puźniej :wściekła/y:
 
Cześć dziewczyny :-)
Troszkę was tu podczytuję i chciałabym do was dołączyć jako staraczka.
Z moim M straramy się o bobasa od stycznia ale jak narazie bez rezultatów. W tym miesiącu miałam akcję ze spóźniającą się @. Spóźniała mi sie ponad 3 tygodnie, robiłam testy i nic, a objawów oczywiście tysiące jak na ciążę.:laugh2::laugh2::laugh2: Wczoraj miałam wizytę u lekarza i co? Z samego rana pojawiła się @ :baffled:
Tak więc staramy się dalej, chcę teraz spróbować z testem owulacyjnym, zaczać obserwować organizm. Liczę na waszą pomoc z testami owulacyjnymi, lekarz mi nie pomoże, mieszkam w UK i jak się spytałam o te testy zeby pomogl, to on: a po co? nie trzeba!, starać się trzeba. Ehh dobrze że nie przepisał “paracetamolu”- cudownego leku na wszytko hihihihi. A skoro takie testy mogą pomóc to czemu nie probować?

Witaj Beti wśród staraczek.

 
No ja mam nadzieję że jeszcze w tym roku się uda.
Ja w tym roku konczę 32 lata i staramy się o pierwsze dziecko więc trochę się obawiam jak to będzie, swoje latka już mam.
Jeszcze do tego ci lekarze tutaj, niby jest polski ginekolog ale wizyta u niego to 70£, masakra.:szok:
W każdym razie mamy wiosnę za oknem, oby przyniosla nam fasolki. Więc dziewczynki do dzieła, przytulać się :-D:-):-D
 
Wiem kochana,ale ja wroce z pracy ok.21,czy myslisz,ze moge o tej godzinie jeszcze zrobic test?pisze tez na nim,ze nie mozna 4 godziny przed testowaniem robic siusiu,nie wiem,czy wytrzymam.pozdr...;-):tak:;-):tak:;-):tak:

w moim testach pisze, trzeba zmniejszyc przyjmowanie napoja na 2 godz. pzred testowaniem. By suski nie byly rozrzedzone.
 
niestety tak jak podejrzewałam dostalam tą wstrętną@wcześniej...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: w nocy a wlasciwie nad ranem o 5 taki ból mnie straszny obudził.....
smutno mi strasznie... :-(
Przytulam, glowa do gory.
Cześć dziewczyny :-)
Troszkę was tu podczytuję i chciałabym do was dołączyć jako staraczka.
Z moim M straramy się o bobasa od stycznia ale jak narazie bez rezultatów. W tym miesiącu miałam akcję ze spóźniającą się @. Spóźniała mi sie ponad 3 tygodnie, robiłam testy i nic, a objawów oczywiście tysiące jak na ciążę.:laugh2::laugh2::laugh2: Wczoraj miałam wizytę u lekarza i co? Z samego rana pojawiła się @ :baffled:
Tak więc staramy się dalej, chcę teraz spróbować z testem owulacyjnym, zaczać obserwować organizm. Liczę na waszą pomoc z testami owulacyjnymi, lekarz mi nie pomoże, mieszkam w UK i jak się spytałam o te testy zeby pomogl, to on: a po co? nie trzeba!, starać się trzeba. Ehh dobrze że nie przepisał “paracetamolu”- cudownego leku na wszytko hihihihi. A skoro takie testy mogą pomóc to czemu nie probować?

Witam w naszym GANGU :-)
http://cgi.ebay.co.uk/BASAL-THERMOM...14&_trkparms=72:1298|66:2|65:12|39:1|240:1318 Ja ich uzywam i jest OK
 
Witajcie Dziewczynki.

Ja jestem dzisiaj bardzo smutna :-(
Wczoraj sie dowiedzialam ze moj Tata prawdopodobnie ma raka pluca :-(
wyszledl mu guz na plucu o wiekosci 3 cm
teraz przechodzi wszystkie mozliwe badania i czeka go operacja :-(
 
Bosze od 3 dni jestem taaaaaaaaka zmeczona, zero energii. Mam plany i ochotena zrobienie tylu rzeczy a ja nie moge sie podniesc z wyra :confused2: Wciaz siedze w pijamie i przelanczam z programu na program bez zainteresowania, ugotowanie obiadu mnie dzis przerasta.
 
Hej dziewczynki.. ja już po wizycie u laryngologa no i moje zatoki wydają się być już na dobrej drodze do wyleczenia. Dostałam jeszcze takie proszki robione żeby je doleczyć no i mam nadzieję, że to już będzie koniec:happy::happy:
Po południu wybieram się do gina i zobaczymy co mi da tym razem. Już w aptece pytałam czy mają pregnyl bo czasem brakuje tak w razie czego...
Nie zrobiłam tej prolaktyny dziś - tak, żeby mieć do gina bo za późno wstaliśmy i jeszcze ja się czuję taka niewyspana - no ale to jest możliwe jak się chodzi spać o 2 po tej zmianie czasu...
O co ja mam go poprosić jeszcze na stymulację - co W jeszcze brałyście oprócz clo??
 
reklama
Witajcie Dziewczynki.

Ja jestem dzisiaj bardzo smutna :-(
Wczoraj sie dowiedzialam ze moj Tata prawdopodobnie ma raka pluca :-(
wyszledl mu guz na plucu o wiekosci 3 cm
teraz przechodzi wszystkie mozliwe badania i czeka go operacja :-(

Bardzo ci wspolczuje, ale dopoki nie bedzie ostatecznych wynikow to sie nie zalamuj. Jest teraz wiele metod leczenia. Przytulam.
 
Do góry