reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ale mialam pobudke, moj dzwonek u drzwi zdecydowal sie odezwac:szok:, ale gdy polecialam otworzyc nikogo tam nie bylo :wściekła/y: tak czasem ma. Czemu dzis jak moglam sobie pospac?
Tak czy inaczej DZIENDOBRY
robilam dzisiaj test owu,ale jeszcze nie mam owu.mam takie super testy digitalne po 7 sztuk w opakowaniu(super dokladne i czule).jutro rano znowu zrobie i zobaczymy.no to pa!pa!buziaki!:-):-):-):-)
KOCHANA testow owul. nie robi sie rano (z pierwszego sikania) najlepiej popoludniu :tak: Milego dnia.
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Wpadlam tylko na chwilke sie przywitac i chcialam Wam powiedziec, ze poczytalam sobie o PCOS na wikipedii i troche sie przestraszylam, bo wiele rzeczy mi pasuje :szok:
Mozecie mi napisac jak to jest z PCOS w praktyce, ze tak sie wyraze?...

Czesc, nie moge ci pomoc bo sie na tym nie znam, ale napewno ktos sie znajdzie.
 
Cześć dziewczyny,
dawno nie zaglądałam na forum, wczesniej pisalam na "starajace sie 2008" i staram sie nadal;-)ale mam pewien problem i nie mam kogo sie poradzic mam nadzieje ze moze mi pomozecie:zawstydzona/y:, wiec synek mojej kolezanki z pracy zachorowal na ospe, ona sama juz chorowala, ja z malym nie mialam zadnego kontaktu ale z koleznaka owszem siedzimy obok siebie w pracy:-(od wczoraj siedzi z malym w domu ale slyszlama ze osoba chora na ospe zaraza 2-3 dni przed wysypaniem a malego wysypalo w piatek wiec teoretycznie od wtorku zeszlego tygodnia zarazal i teraz pytanie czy moglam sie zarazic, prosze pomozcie mi nie wiem co mam zrobic nie wiem czy dalej sie starac czy moze zaprzestac staran ehhh, z gory dziekuje za odp, pozdrawiam
 
Witam!!!Nie dostałam @ wiec zrobiłam testa i wyszła druga blada kreska ale ja widac, wiec poczekam pare dni i zrobie jeszcze jeden test:-)
 
Witam dziewczyny moje kochane wiosennie:-):-):-)
Piękna pogoda za oknem, a ja mam dzisiaj cyrk w pracy (jak zawsze ostatniego) więc nie będę się udzielać za bardzo:-)
Powodzenia Mistrzu!!!!!!

;-)
Kropeczko...ty to do zjedzenia jesteś normalnie:-) Ja, Mistrz Joda - napisałam wczoraj egzamin (przed czasem). Myślę ze źle nie było, ale na pewno się gdzieś rypnęłam. Teraz do poniedziałku na wyniki muszę czekać i .....drugi egzamin:baffled:
hehhe mam nadzieje ze dobrze mowisz hihi, testa sikam w czwartek jak wczesniej małpa nie przylezie.....
czy ktos jeszcze sika ze mną??????
Marzenko - trzymam kciuki za fasoleczkę... Myślę że ten wyjazd Wasz był owocny:-)

a propos wyrzucania , ja strasznie sie wkurzylam, dowiedzialam sie ok kolezanki co jedna zolza gada o mnie w pracy, jej zdaniem ja nie dojzałam do tego aby miec dziecko bo jestem jej zdaniem zbyt wygodna i zbyt wielki spioch, juz nie mówiąc o tym, ze mam kawalerke i nie bede miala gdzie wuzka dac, gdzie łózeczka i ze moj biedny m sie przy dzidzi nie wyspi
co wy o tym myslicie, uwazacie tez ze kawalerka dyskwalifikuje mnie w tej chwili ze staranek?
Elfiku, nie przejmuj się jakąś "życzliwą " kolezanką. Kij jej w oko... zazdrośnica jedna. A kawalerkę masz to się ciesz!!! niektórzy nie mają w ogóle takich możliwości. Bo to lepiej jak ktoś mieszka rodzicom na głowie?? My też mieszkamy w malutkim mieszkanku. 37 m - co prawda 2 pokoje ale małe. I nie zamieniłabym ich na mieszkanie w duzym domu z rodzicami. Nikt mi sie nie wpieprza, robię co chcę i już. A na poczatku dzidzia i tak spi w pokoju rodziców.
Wiesz...tez nie mam/mialam mlodych rodzicow...i moj tata nie doczekal sie mojego slubu( tez bylam jego oczkiem w glowie) i BARDZO,ale to BARDZO mi go brakuje,a w tym dniu szczegolnie mi go brakowalo,chcialam,zeby zobaczyl,jaka jestem szczesliwa....:-(
Bardzo mi przykro Szafirku... ja też, jak pomyślę, ile moi rodzice maja lat, boję się... Czasem tak mnie nachodzi jak na nich patrze co bym zrobiła gdyby... chyba by mi serce pękło:-(. nawet jak o tym pisze to mam łzy w oczach:-:)-(
J
No i jak poszedl Ci ten egzamin?
Olesia , myślę że nieźle ale nie chcę zapeszać:-)
Witam!!!Nie dostałam @ wiec zrobiłam testa i wyszła druga blada kreska ale ja widac, wiec poczekam pare dni i zrobie jeszcze jeden test:-)
Ada.... poczekaj ze dwa dni i zrób sobie znowu tescior:-D:-D

Buziaczki jeszcze raz dla wszystkich. idę liczyć magazyn. WRRRR:crazy::crazy::crazy:
 
Napieprzaja mnie ledzwie, ze uhhh ani siedziec nie moge, ani stac grrr

AAA zapomniałam spytać. Temka spadła mi dzisiaj do 36,6 - a @ spodziewam się dopiero w sobotę.... Co to może oznaczać??

Moze @ przyjdzie z wyprzedzeniem?... A moze to spadek implantacyjny?
:-):tak::-D

Ja Cie nie chce straszyc oczywiscie, ale mi w zeszlym cyklu w 9dpo spadla tempka do 36.6, czulam sie dosc marnie, okolo 13 poczulam, ze mam strasznie napecznialy brzuch, pozniej zobaczylam na majtkach czerwona kreske... no i jak doszlam do domu o 16, to juz mialam majciochy do prania (nie spodziewalam sie, ze to sie rozkreci tak szybko... nawet nie mialam wkladki ani niczego, po prostu sie nie spodziewalam...). Trzymam kciuki zeby u Ciebie sie ten scenariusz nie powtorzyl!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale mialam pobudke, moj dzwonek u drzwi zdecydowal sie odezwac:szok:, ale gdy polecialam otworzyc nikogo tam nie bylo :wściekła/y: tak czasem ma. Czemu dzis jak moglam sobie pospac?
Tak czy inaczej DZIENDOBRY

KOCHANA testow owul. nie robi sie rano (z pierwszego sikania) najlepiej popoludniu :tak: Milego dnia.
Wiem kochana,ale ja wroce z pracy ok.21,czy myslisz,ze moge o tej godzinie jeszcze zrobic test?pisze tez na nim,ze nie mozna 4 godziny przed testowaniem robic siusiu,nie wiem,czy wytrzymam.pozdr...;-):tak:;-):tak:;-):tak:
 
Do góry