reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dziękuję jeszcze raz skarbeczki za życzonka....
Właśnie obalamy z K wiśnióweczkę to nie za bardzo jest wskazane abym coś wam odpisywała... mogą mi się litery pozamieniać:-D:-D:-D:-D a oczywiście nie macie litości. żostawiłam was na kilka godzin i 25 stron do czytania:szok::szok::szok:
Powiem Wam tylko, że jutro spróbuję się do mojego gina dostać na "krzywy ryj" bo umówiona oczywiście nie jestem;-);-);-) i teraz mam pytanie.
Co mam mu powiedzieć żeby mi przepisał na te moje jajca oprócz clo?? dawać mi tu nazwy leków - będę się kłuc i faszerować a co??

Zdrówko!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie :)
Ja nie sypiam po nocach (bo spie w dzień :szok:). Specjalnie dla nas wszstkich uśmiechnięte zdjęcie: Forum BabyBoom - Misiamarysia's Album: Moje największe szczęście - Majeczka - Zdjęcie

Dobrego dnia :)
Super foteczka!witam się słonecznie!jaki piękny dzień u mnie dzisiaj!Ja zmykam zaraz do pracy,ale mam nadzieje,ze uda mi sie cos do was naskrobac.aha!robilam dzisiaj test owu,ale jeszcze nie mam owu.mam takie super testy digitalne po 7 sztuk w opakowaniu(super dokladne i czule).jutro rano znowu zrobie i zobaczymy.no to pa!pa!buziaki!:-):-):-):-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki :-)

Wpadlam tylko na chwilke sie przywitac i chcialam Wam powiedziec, ze poczytalam sobie o PCOS na wikipedii i troche sie przestraszylam, bo wiele rzeczy mi pasuje :szok:
Mozecie mi napisac jak to jest z PCOS w praktyce, ze tak sie wyraze?...
 
Do góry