reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ooooooo


Gosia urodzinkowa ?:szok: Jak moglam przegapic


Serdeczne zyczenia Gosia, radosci, usmiechu i szybkich dwoch kreseczek
 
reklama
cześć BABY:)

dziś wróciłam z II USG, serce bije jak dzwon, dziecko machało mi czymś na kształt rączek i nóżek:)
:-)
fajne to takie;-)




takie niby-rączki i niby- nóżki jeszcze:-):-)

a prosze fluidki prosto od dzidziusia ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SUPEROSKO,powodzenia i duzo zdrowka. a fluidkow sobie tez troche wezme, dziekuje.
 
a ja od rana umieram.. tydzień temu miałam @ a dzisiaj mnie tak jajniki bolą jakbym znów miała dostać :(
Ja tez w tem cylku cierpialam, ale sobie mowilam ze dla fasolki musze byc TWARDA :-)

Boże dziewczyny zróbcie coś.... za dwie godziny egzamin!!!!!!!!!! zaczęło mnie skręcać z nerwów!!!!:baffled::baffled::oo::oo::oo::errr:-jestem prawie zielona ;-)
No i jak poszedl Ci ten egzamin?

Heia moje pasiapsiulki!!!!
Stesknilam sie okropnie za wami:-)
Juz wrocilam z pracy...zaproponowali mi objecie odpowiedzialnosci za nasze male przedszkole..no zgodzilam sie...rodzice sa zadowoleni z mojej pracy no i maluchy juz tak mnie znaja ze lgna do mnie bardzo:-)
Moje wielkie gratulacje.
 
Szafirku - jeżeli tempka nie utrzymuje się podwyższona po terminie owulki to najprawdopodobniej jest to cykl bezowulacyjny,
a faza od owu do @ to średnio 14 dni - gdy jest krócej niż 12 to źle a gdy dłużej niż 16 to też nie jest dobrze.
Niestety na pytanie 1 nie znam odpowiedzi - mnie nie bolą od 5 dc:tak:
Szafirku

Jesli tempka nie utrzymuje sie na podwyzszonym poziomie to jest duze prawdopodobienstwo, ze jest niewydolnosc cialka zoltego. Sam wzrost empki oznacza, ze raczej owu byla...tyle ze cialko nie dziala.

W praktyce to oznacza, ze nawet jesli doszlo do zaplodnienia....wszystko obumiera

Warto poobserowac kilka cykli i zobaczyc czy to cos jednorazowego (wtedy nie ma co sie stresowac) czy tez stalego....wtedy trza do gina isc


Jesli chodzi o okres od owu do @. Ponizej 10 dni oznacza ze cos jest nie tak. Wsio powyzej 12 dni jest ok....
Dziekuje, kochane jestescie!
Jak narazie sie nie stresuje,bo to jest pierwszy cykl po odstawieniu anty,wiec moze wszystko sie dziac,ale chcialam ustalic mniej wiecej termin @,zeby nie byc zaskoczona (tytmbardziej ze prawdopodobnie wypadnie w swieta).
Mam nadzieje,ze w nastepnym cyklu juz nie bedzie takiego bolu jajnikow. Bo u mnie sie wszystko pomieszalo,pisalam juz,choc pewnie nie pamietacie.Odstawilam tabsy w tym miesiacu,mimo ze zaczynamy staranka w lipcu,poniewac w trzech ostatnich przerwach 7-dniowych nie pojawil mi sie normalny okres,tylko sam brazowy sluz i to z kazdym cyklem coraz mniej.Jakby powoli mi @ zanikala,wiec odstawilam tabsy i teraz mi jajniki szaleja.A do gina dopiero sie wybieram...(upssss,chyba zaraz opieprz dostane).
A co do cykli bezowulacyjnych,to pytam,zeby wiedziec cos wiecej,skoro mam te kilka miesiecy do lipca na obserwacje wlasnego organizmu,to chcialabym,zeby byly one z jakims pozytkiem (bo samo czekanie jest strasznie dolujace)
Ooooooo


Gosia urodzinkowa ?:szok: Jak moglam przegapic


Serdeczne zyczenia Gosia, radosci, usmiechu i szybkich dwoch kreseczek
Przylaczam sie do zyczen!!!!!
Wszystkiego naj naj naj
 
reklama
Do góry