reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Szafirku - jeżeli tempka nie utrzymuje się podwyższona po terminie owulki to najprawdopodobniej jest to cykl bezowulacyjny,
a faza od owu do @ to średnio 14 dni - gdy jest krócej niż 12 to źle a gdy dłużej niż 16 to też nie jest dobrze.
Niestety na pytanie 1 nie znam odpowiedzi - mnie nie bolą od 5 dc:tak:
 
reklama
Szafirku

Jesli tempka nie utrzymuje sie na podwyzszonym poziomie to jest duze prawdopodobienstwo, ze jest niewydolnosc cialka zoltego. Sam wzrost empki oznacza, ze raczej owu byla...tyle ze cialko nie dziala.

W praktyce to oznacza, ze nawet jesli doszlo do zaplodnienia....wszystko obumiera

Warto poobserowac kilka cykli i zobaczyc czy to cos jednorazowego (wtedy nie ma co sie stresowac) czy tez stalego....wtedy trza do gina isc


Jesli chodzi o okres od owu do @. Ponizej 10 dni oznacza ze cos jest nie tak. Wsio powyzej 12 dni jest ok....
 
Ostatnia edycja:
Cosik mi się zdaje, ze mogę mieć cykle bezowulacyjne.
Skąd stwierdzenie....
a otóż nie mierze teraz temperatury, nie sprawdzam szyjki ani śluzu ale zmierzyłam temp ze dwa razy i w ogóle nie rosła i ta małpa już się pojawiła.

Stres i przemęczenie robi bardzo wiele:sad:
 
Niunia


Pomierz kilka razy bo zeby ocenic wzrost trzeba miec min 4 tempki przed owu i kilka po owu. Skok musi byc odniesiony do ""przed" i "po"...wtedy zobaczysz co i jak
 
Niunia
Pomierz kilka razy bo zeby ocenic wzrost trzeba miec min 4 tempki przed owu i kilka po owu. Skok musi byc odniesiony do ""przed" i "po"...wtedy zobaczysz co i jak

Mierzyłam wiele cykli i wszystko ok.

Teraz, ze przerwaliśmy starania na jakiś czas odstawiłam termometr na bok. No i opieka nad M bo on przecież leży. Chyba mój organizm się wyłączył:-(
 
Dzień Bobry :)

piękny dziś dzień :), serce potomka wali jak chrobcia (tadamtadamtadam)
termin wg usg 17.11.2009
maluszek: 5,4mm
pęcherzyk żółtkowy: 3,4mm
pęcherzyk płodowy: 28mm
wsio cacy :)Jestem szcześliwa :)
Super zycze ci i fasolce DUZO zdrowka i spokojnych 9 miesiecy.

A mnie tak smutno jest bardzo - bo na te urodzinki miałam już mieć dzidziusia a tu @ wredna przyszła....:-:)-:)-:)-(
Przytulam cie bardzo mocno, nastpny miesiac bedzie lepszy, glowa do gory.

Gosiu
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK:-):-):-)
SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWEJ FASOLKI W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI
BUZIAKI:tak:

Dolanczam sie do zyczen :tak:
 
Aha....to dobrze...

A bezowulacyjne sie zdarzaja, wiec sie nie martw. Jeden czy dwa to raczej normalka


Olesia - witaj
 
reklama
Do góry