reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Wlasnie,jak to jest??? I o ile musi spasc i ma sie utrzymac na niskim poziomie???
ja juz sama nie wiem wychodzi na to ze przed owulka mialam wyzsze temperatury a teraz mam niskie dzis najwyzsza od kilki dni 36,41.. tak wiec dupa blada.. czekam na @.. póki co dalej nie ma a mial byc wczoraj..

Gosiu..wszystkiego naj,naj,naj!!!
szybciutko dwoch kreseczek:-)Z calego serduszka zycze!!!
dołączam się do życzeń.. Gosiu szybkiego ujrzenia dwóch kreseczek na tescie ciazowym
 
reklama
Dziewczyny ale mialam dzisiaj sen: Uciskalo mnie cos w butach wiec zdjelam i zaczelam wysypywac monety obcej waluty i zobaczcie co to znaczy:
"obce lub zagraniczne: otrzymasz pieniądze albo odniesiesz korzyści za sprawą nie znanej ci dotąd osoby bądź z powodu, który cię zaskoczy; w grę może też wchodzić spadek z zagranicy, np. obca waluta; to dobrodziejstwo będzie miało znaczenie dla twego dalszego życia" :-)
 
Olesia 33,Loree
Bardzo dziekuje!!!Bardzo sie ciesze...porobie tam troche zmian bo trzeba ...ja to wogole mam w naturze tak troszke porzadzic...lubie miec kontrole nad tym co robie:-)

Kropeczka..dziekuje kochana...Masz racje..czas szybko mija...odliczam dni do maja!!
Bedziemy wiedziec cos wiecej...o badaniach no i kedy zabieg i jak mam sie przygotowac do tego.
Maz mnie wspiera bardzo...troszke plakalam ostatnio bo myslalam ze juz mam fasolke..ale okres przyszedl dwa ni z opoznieniem:--(No coz wiem teraz ze tylko zabieg nas ratuje..wiec juz koniec z glupim stresem!!!Ni bede o tym myslec..musze zajac sie czym innym!!!
 
ja nie śpię ale mi się komputer laptop zepsuł :baffled: teraz siedzę na głównym
za to dzisiaj rozmawiałam z moim co myśli o tym żeby teraz już zacząć starania to dalej sie upiera że jak trochę zaoszczędzimy :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry