reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ja sie nie znam,wiec nie pomoge :baffled::baffled:
Ide do lozka,bo leki na migrene przestaja dzialac...obym tym razem nie wymiotowala :-:)-:)-(
Ja juz nie mam sily do tych migren...:nerd: 2 razy juz na pogotowiu wyladowalam z tego powodu.
współczuje, wiem co to bo nie raz miałam, a moja mama to potrafi mieć migrene z 2 tygodnie bez przerwy :szok:
 
reklama
Dziewczyny chciałam się was o coś spytać. Jak robiłam badani we wrześniu zeszłego roku to przy badaniach tarczycy miałam następujące wyniki:

TSH 3.03 (czyli w normie)
FT3 4.46 (czyli lekko ponad normę: norma 4.1)
FT4 1.31 (czyli norma)

Niby lekarz stwierdził że to podwyższone FT3 to nic takiego ale zastanawiam się czy nie powtórzyć badań bo może jest jeszcze wyższe. Jak myślicie?
 
Dzieki dziewczyny za wsparcie..wkurzyla mnie ta dziewczyna, ale sie nia przejmuje, bo ona jest taka wscibska, sama wychodwuje syna tez moglabym jej moraly prawic, jak moglas sobie na dziecko pozwolic, skoro nie chcesz zyc z jego ojcem itp :/ no ale cuz ludzie sa różni a najłatwiej krytykowac kogos, to jest tez ta laska, która dzwonila do mnie w Piatek , ze mam wracac od dzisiaj do pracy i powiem wam ze jak zajde do odrazu ide na l-4 bo nie chce sie narazaz na stresy, a ona potrfi kilka razy dziennie mnie w®ównowagi wyprowadzic, Boze co za kobieta.. !

Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy tak lubia mieć beznadziejną atmosferę w pracy. Podnieca ich to czy co? U mnie było podobnie. Dlatego od razu w ciąży uciekłam na L4. A co do kawalerki- na początek wystarczy! Tak jak napisała któraś dziewczyna ( nie pamiętam która)- przez pierwszy rok dziecko i tak jest cały czas przy rodzicach. Nawet jakbyś miała 10 pokoi to z wygody miałabyś dziecko przy sobie. Wózek można trzymać w wózkowni a łóżeczko zawsze sie gdzieś zmieści. Zazdrosna jakaś baba ta, co ci dziecko odradza. W ogóle się nią nie przejmuj!

Witam BBBabsztylki.

ELFA - tak to jest jak znajdzie sie jakieś zazdrosne babsko, bo faceta obok nie ma, to dlatego jad puszcza:happy2:

Znowu cytat z sexmisji" sfiksowałyście , boście dawno chłopa nie miały. Chłopa wam trzeba!'

Dzisiaj pierwszy raz biegałam od zimy.
Całkiem nieźle poszła mi stała trasa. Tylko biedna psina wysiada.
@ się rozkręca:-p

Podziwiam. Ja nie umiem się zebrać żeby pobiegać. Na siłownię też mi się nie chcę. Na nic nie mam sił. Przesilenie wiosenne? Biegasz dla kondycji czy to zrzucanie zbędnych kg po zimie?

Dzisiaj widziałam bociana.
Chodził koło naszego ogrodu po polu i żarcia szukał:happy2:
Znak jakiś?:-D:-D:-D
 
Cześć dziewuszki!juz pozno,ale ja tylko chcialam sie przywitac.pozdrawiam was serdecznie,wszystkiego naj...dla Gosi.mi zaczynaja sie dni plodne wiec musze dzialac poki czas.mezulek ma termin na badanie zolnierzykow w poniedzialek troche sie niepokoje,ale zobaczymy co z tego wyjdzie.ja z badaniami ide do lekarza,ale pod koniec maja.myslicie,ze badania beda jeszcze aktualne po miesiacu?nie nastawiam sie na fasolke w tym miesiacu,bo nie wiem co bedzie z wynikami M.od maja zaczniemy ponowne staranka,ale teraz to juz pod konkretna opieka mojej pani doktor.trzymajcie kciuki kochane.ja codziennie przejezdzajac kolo kosciola sie zegnam.
 
Olesia-ja expertem nie jestem, ale bym na wlasna reke luteiny nie brala...no chyba ze robilas badania i wiesz ze masz niski progesteron i niewydolnosc cialka zoltego...???? Ale tak czy siak z ta luteina roznie bywa-bo nie wiem czy sa to 2 rozne czy jak...bo luteina jest tez na oczy tj na poprawe wzroku i przemeczenie oczy-tak samo sie nazywa i to napewno mozna brac na wlasna reke, ale nie wiem czy to ta sama co np ta pod jezyk czy dowciapnie na II faze cyklu...?
a skad wzielas pomysl zeby brac luteine?....
 
Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy tak lubia mieć beznadziejną atmosferę w pracy. Podnieca ich to czy co? U mnie było podobnie. Dlatego od razu w ciąży uciekłam na L4. A co do kawalerki- na początek wystarczy! Tak jak napisała któraś dziewczyna ( nie pamiętam która)- przez pierwszy rok dziecko i tak jest cały czas przy rodzicach. Nawet jakbyś miała 10 pokoi to z wygody miałabyś dziecko przy sobie. Wózek można trzymać w wózkowni a łóżeczko zawsze sie gdzieś zmieści. Zazdrosna jakaś baba ta, co ci dziecko odradza. W ogóle się nią nie przejmuj!



Podziwiam. Ja nie umiem się zebrać żeby pobiegać. Na siłownię też mi się nie chcę. Na nic nie mam sił. Przesilenie wiosenne? Biegasz dla kondycji czy to zrzucanie zbędnych kg po zimie?


:-D
to ja taką modrą senstecje napisalam do elfy hehehhe;-):-D

ja tez sie ie moge zebrac zeby pobiegac , czy na silownie isc a tak mi sie marzy wiecej ruchu, ale mobilizacji brak:baffled:
 
Olesia 33,Loree
Bardzo dziekuje!!!Bardzo sie ciesze...porobie tam troche zmian bo trzeba ...ja to wogole mam w naturze tak troszke porzadzic...lubie miec kontrole nad tym co robie:-)

Kropeczka..dziekuje kochana...Masz racje..czas szybko mija...odliczam dni do maja!!
Bedziemy wiedziec cos wiecej...o badaniach no i kedy zabieg i jak mam sie przygotowac do tego.
Maz mnie wspiera bardzo...troszke plakalam ostatnio bo myslalam ze juz mam fasolke..ale okres przyszedl dwa ni z opoznieniem:--(No coz wiem teraz ze tylko zabieg nas ratuje..wiec juz koniec z glupim stresem!!!Ni bede o tym myslec..musze zajac sie czym innym!!!

Ten awansik to taka nagroda za fasolkę. Zupełnie tak jak u Kaprychy!!! Tylko wiesz- ona tam mega karierę robi, ale miała większe przejścia z fasolką, więc musi być sprawiedliwie. ;-) Swoją drogą ale sie Kaprycha za robotę wzięła!!! Znowu jej nie widać!
 
Cześć dziewuszki!juz pozno,ale ja tylko chcialam sie przywitac.pozdrawiam was serdecznie,wszystkiego naj...dla Gosi.mi zaczynaja sie dni plodne wiec musze dzialac poki czas.mezulek ma termin na badanie zolnierzykow w poniedzialek troche sie niepokoje,ale zobaczymy co z tego wyjdzie.ja z badaniami ide do lekarza,ale pod koniec maja.myslicie,ze badania beda jeszcze aktualne po miesiacu?nie nastawiam sie na fasolke w tym miesiacu,bo nie wiem co bedzie z wynikami M.od maja zaczniemy ponowne staranka,ale teraz to juz pod konkretna opieka mojej pani doktor.trzymajcie kciuki kochane.ja codziennie przejezdzajac kolo kosciola sie zegnam.

Witaj Emma!!!! Powodzenia na najblizsze dni i oczywiscie -kciuki zacisniete!!!!!

Dziewczyny chciałam się was o coś spytać. Jak robiłam badani we wrześniu zeszłego roku to przy badaniach tarczycy miałam następujące wyniki:

TSH 3.03 (czyli w normie)
FT3 4.46 (czyli lekko ponad normę: norma 4.1)
FT4 1.31 (czyli norma)

Niby lekarz stwierdził że to podwyższone FT3 to nic takiego ale zastanawiam się czy nie powtórzyć badań bo może jest jeszcze wyższe. Jak myślicie?

Kroczkuk mialas niby to troszke podniesione ale nieznacznie....nie sadze zby nagle jakos bardzo poszlo ci do gory...cholerka-sama nie wiem, no ale ja sie na tych hormonach tarczycy nie bardzo znam...jednak jak na moje oko to nie masz niepokojacych wynikow...

Ten awansik to taka nagroda za fasolkę. Zupełnie tak jak u Kaprychy!!! Tylko wiesz- ona tam mega karierę robi, ale miała większe przejścia z fasolką, więc musi być sprawiedliwie. ;-) Swoją drogą ale sie Kaprycha za robotę wzięła!!! Znowu jej nie widać!

Taaa kaprycha lata tu po UK i porzadek ogolny robi...ja to juz nawet z domu nie wychodze zeby sie jej nie narazac i zeby mnie za cos nie zamknela za rogiem:-D
 
Ostatnia edycja:
Olesia-ja expertem nie jestem, ale bym na wlasna reke luteiny nie brala...no chyba ze robilas badania i wiesz ze masz niski progesteron i niewydolnosc cialka zoltego...???? Ale tak czy siak z ta luteina roznie bywa-bo nie wiem czy sa to 2 rozne czy jak...bo luteina jest tez na oczy tj na poprawe wzroku i przemeczenie oczy-tak samo sie nazywa i to napewno mozna brac na wlasna reke, ale nie wiem czy to ta sama co np ta pod jezyk czy dowciapnie na II faze cyklu...?
a skad wzielas pomysl zeby brac luteine?....

U mnie wszystkie wyniki w normie ale ciekawilo mnie czy ktoras bierze na wlasna reke. Dziekuje za odpowiedz ;-)
 
reklama
Ale mnie dzis tempka skoczyla wieczorem "grzeje" mnie, ze ho ho. A dzis mialam takie dziwne skurcze (w podbrzuszu) cos w formie kolki ale takiej jednorazowej, musze sobie to wszystko zapisac.
 
Do góry