reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..


Hihihi, poki co 3 oferty pracy w tygodniu !!!!
Super :-D:-D:-D

Witam wszystkie dziewczyny!
Witam moją imienniczkę :-D:-D:-D

Mam takie pytanko czy bierzecie jakieś witaminki?I czy swoim facetom też coś dajecie?
Ja brałam kwas foliowy a M salfazin, selen, l-karnitynę.

a potem do szwagra na imprezkę urodzinową, więc sobie tam odbije:-D
buziaczki staraczki:-D :**
Udanej imprezki ;-);-);-)

Lilu odezwij się:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Cześć Lachony:))

Babo i Gosiu - przykro mi i tulę mocno;* Wierzę, że jak wiosna się rozkręci to i Wasze Fasoleczki się obudzą wreszcie i dadzą o sobie znać:)

Ja nie pisałam przez week bo meblowaliśmy się z Moim. Jeszcze troszkę brakuje, ale to będziemy dokupywać różności wraz z przypływem funduszy:)

Testy owulacyjne mam od pt. Słabe te drugie kreski jeszcze, wg obliczeń mam owulę mieć we wt, zobaczymy:) Głównie kieruję się testem w tym cyklu i samopoczuciem, dobrze by było gdyby się to zeszło w jedno:)
Ostatnio same piękne ''przytulanki'' mamy ze Skarbem, duże nadzieje pokładam w tym cyklu:)

Bardzo sie ciesze ze wszystko sie dobrze uklada:-)Najwazniejsze to myslec pozytywnie..bo czlowiek czuje sie lepiej:tak:Kochana przesylam wam poztywne mysli i bede trzymac kciuki:-)
Mamuska byla i mnie pocieszyla,pojadlysmy czekoladowego ciasta z kremem i bylo super:-DNo a ja mam wizyte w klinice za 5 tyg..hurra jak sie ciesze...odliczam dni:-)
 
u nas też było tak, że najpierw praca potem dom i ślub i wtedy staranka:tak:

Nie będę oryginalna, u nas tak samo :-)
Studia, praca, ślub i dziecko rośnie razem z naszym M :-)
Póki co mieszkamy z bratem i bratową.

Uciekam bo jedziemy do teściowej na obiad. Pokażemy jej filmik z usg zobaczymy czy będzie zadowolona. To będzie jej 3 wnuk i ona już tak nie przeżywa, co innego moi rodzice ;-)pierwszy wnuczek/wnuczka :-D

Fajowsko !!!
Moi rodzice ani teściowie nie mają wnuków, więc dla wszystkich wnuki to będzie nowość, chociaż teściowa i mojego męża siostra najbardziej podjarane :-)

No ja mieszkalam w Turcji przez pol roku. Niestety nie mam milych wspomnien. Pogoda piekna, widoki jeszcze piekniejsze ale ludzie i kultura niestety mnie przerosla... Dluga i niemila hostoria.

My byliśmy we wrześniu w podróży poślubnej w Turcji i tak jak mówisz wszystko fajnie, ale ta kultura i brak higieny oraz podstawowych zasad czystości wokół siebie i swoich domów mnie przerósł.
Nie wypada socjolożce tak oceniać kultur, ale nic nie poradzę, że mnie Ci ludzie brzydzą.....Smutne, ale prawdziwe.... :-(

Czemu smutna i niemiła historia?
Jakaś nieszczęśliwa miłość?

Mnie dobijała tam naiwność dziewczyn lecących na Turków jak muchy do lepów.
Te słodkie słowka doprowadzały mnie do szału.
Jak sama poszłam popływać w morzu, a mąż został na piasku zaraz miałam adoratora i trzeba było sluchać "Hello, Poland, Russia, Sweden? " Do znudzenia blehhh

ja dziewczęta niedlugo spadam, jade do teściów bo jakaś ciotka przyjeżdza której w życiu nie widziałam:baffled:... nie wiem jak wy , ale ja nie znoszę takich spotkań rodzinnych.... ogólnie z teściami nie mam najmniejszego problemu, są wporządku, ale chyba to ja jestem dziwna, nie lubie łazić na takie spotkania, jakoś czuje się na nich jak nie ja... taka sztuczna z przyklejonym uśmiechem...

a potem do szwagra na imprezkę urodzinową, więc sobie tam odbije:-D
buziaczki staraczki:-D :**

A ja lubię takie spędy, nawet jak nie znam jakiejś ciotki zabardzo :-)
Mama mówi, że nie wiem w kogo ja się wdalam, że z każdym pogadam.
Mówi o mnie "powsinoga". Czyli wszędzie pójdzie, z każdym pogada hehe
 
ja dziewczęta niedlugo spadam, jade do teściów bo jakaś ciotka przyjeżdza której w życiu nie widziałam:baffled:... nie wiem jak wy , ale ja nie znoszę takich spotkań rodzinnych.... ogólnie z teściami nie mam najmniejszego problemu, są wporządku, ale chyba to ja jestem dziwna, nie lubie łazić na takie spotkania, jakoś czuje się na nich jak nie ja... taka sztuczna z przyklejonym uśmiechem...

a potem do szwagra na imprezkę urodzinową, więc sobie tam odbije:-D
buziaczki staraczki:-D :**

ja też nie lubie takich spotkań rodzinnych trzeba być miłym i najlepiej ukrywać swoje prawdziwe samopoczucie bo inaczej powiedzą że dziwna jesteś, a ja narazie nie mam sie z czego cieszyć no chyba ze z tego ze skończyłam pisać prace licencjacka i czekam na termin obrony:-)
 
No i ku....a @ przyszła w 19 dniu:wściekła/y:
Szlak człowieka z tą kur...ą czerwoną @ trafia:angry:
Z tego wszystkiego wczoraj kupiłam litrowego loda a dzisiaj już go nie ma. Oczywiście maż odrobinę dostał coby nie było, że jestem samolubna:cool2:
 
przepraszam że pytam ale jestem ciekawa jak u Was sprawy finansowe, tzn chodzi o to że Nas wsumie tylko to hamuje w staraniu sie o bejbika.
malutki.gif

A wiesz,że u mnie nie było tak super różowo? Zaszłam w ciążę jak mieliśmy oboje pracę, ale ja swojej nienawidziłam, więc wiedziałam,że do niej nie wrócę po porodzie. Wystarczało nam kaski, ale bez większych szaleństw. Będąc w ciąży przeprowadziliśmy się do własnego m. Mogłabym wtedy szukać lepszej pracy, odłożyć więcej kasy, ale teraz nie żałuję. Wszystko się dobrze ułożyło, teraz mam lepszą sytuację i dlatego planuję drugą dzidzię. Ale czasem naprawdę nie ma sensu czekać aż się zdobędzie wszystko o czym się marzy a na końcu dziecko. Bo czasem jest za późno:tak: Jeśli wiesz,że przeżyjecie i nie będziesz na czyjejś łasce, to decyduj się na dziecko. Przecież niektóre kobiety po macierzyńskim wracają do pracy, więc decydując się na dziecko nie skazujesz się na biedę do końca życia! Urodzisz dziecko i później też będzie czas na lepszą pracę, dom i inne przyjemności! Dziecko to nie koniec ambicji i planów matki! A jak będziesz czekać za długo to może być różnie. Ja najpierw urodziłam dziecko a teraz powoli się dorabiam:-D
 
Witam.




Jestem jestem kochana, ostatnio nie mam o czym pisac na BB wiec sie nie udzielam :zawstydzona/y:

Ciesze sie bardzo ze u Ciebie i Dzidzi wszystko dobrze:tak::-) oby tak dalej :-D
Ps. Zawsze mozesz mnie dorwac na GG :tak:
Buziaki i pozdrawiam. :cool2:

Cos czuje ze u ciebie nie zaciekawie sie dzieje!!!pamietaj wszystko sie ulozy i mysl pozytywnie,bedzie dobrze:tak:
 
Dziewczynki, ide jutro do gin, o jakie badania mam ja prosic i o co pytac?? Na razie mam na liscie:

- tarczyca
- proby watrobowe
- czy daje sie skutecznie podniesc poziom progesteronu w II fazie cyklu?
 
reklama
Do góry