reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Powitac
Ale jestem dzis wykonczona a nic nie robilam. Cycyszkow to dotknac nie moge tak bola wiec jak w "banku" wredna sie pojawi.
WITAM nowe babeczki na forum :-)

Oby to trwalo dluzej niz piec minut, hihihi. Mam nadzieje, ze cos z tego wyjdzie :cool2:


Dzieki :-D Nawet pomyslalam, ze moze los mi odplaca to, ze mam takie fasolkowe problemy :baffled:


Nie, zadna nieszczesliwa milosc. Pojechalismy do Turcji, bo moj m. pracowal na elektrowniach i dostawal kontrakty w roznych czesciach swiata.
Nie mieszkalismy w typowo turystycznym miescie, wiec udalo mi sie poznac Turcje od kuchni.. Nie polecam. Wszystko co napisalas o tym panstwie zgadza sie w 100 procentach. Ja bym dodala jeszcze, ze w szokujacy sposob traktuja kobiety ( szczegolnie te swoje). To co mnie tam spotkalo tez jest tego dowodem. Jadlam codziennie rano salatkie w jednej z restauracji. Zawsze bylo tam pusto wiec bylam tam ja i kelner ( no i kucharz w kuchni). Pewnego dnia kelner zdecydowal sie mnie zmusic do sexu. Na szczescie nie udalo mu sie. Turcy to niscy faceci, wiec dalam rade wyrwac sie i uciec ale wtedy zaczely sie nawet wieksze problemy. Na policji sie okazalo, ze skoro mialam makeup, to bylo to oznaka tego ze bylam latwa i prosilam sie o sex. Poza tym, zaczela sie mega w wojna w tej miescinie pomiedzy Polakami ( bo bylo tam sporo polskich kontraktowcow) a Turkami. Jak zaczely sie pojawiac noze w czasie bojek, to postanowilam zabrac meza i wyjechac. Tak wiec zamiast 2 lat, spedzilismy tam tylko pol roku. I dzieki bogu, nie zaluje. Do cywilizacji jeszcze im daleko....
Dzieki temu, wyslali mojego m. na kontrakt do UK i tu juz zostalismy :-D Za to jest tu pelno Polek, ktore sa fankami tych a'la Wlochow z Turcji. Bardzo im wspolczuje, bo nie wiedza w co sie pakuja. Znam kilka takich przypadkow, gdzie taki zwiazek skonczyl sie dosc tragicznie. No ale kazda z takich dziewczyn wie przeciez lepiej... Juz nikomu nie doradzam niczego. Ludzie sobie nie zdaja sprawy z przepasci kulturowej. Do tego tez dochodzi bariera jezykowa i religijna. No ale coz, przeciez kazda jest pewna, ze ten moj "jest inny i wyjatkowy"... Jedyne co mozna, to wspolczuc:szok:

Ja tez mialam bardzo nieprzyjemna sytuacje z Turkiem. Pracowalam z moim M ma plantacji w Niemczech gdzie bylo paru Turkow nie moge powiedziec ze wszystkich mozna brac pod jedna kreske ale... Otoz rozchorowalam sie i musialam zostac w domu reszta polakow z naszej grupy pojechali do pracy wraz z miom M, mieszkalismy w przyczepach kempingowych i do czesci gospodarczej trzeba bylo przejsc przez szklarnie. Nie wiedzialam ze jeden z Turasow zostal by odebrac dostawe nasion, gdy szlam do WC rzucil w moja strone dwu znaczna propozycje na co ja mu odpowiedzialam ze mam chlopaka i ze nie jestem z tych, na co on ze go to nie obchodzi ze i tak bede jego. Wystraszylam sie, nie wiedzialam co robic, sama w przyczepie niek by mnie nie uslyszal gdyby... Na szczescie moj M wrocil wczesniej bo nie bylo pracy. Od tego momentu nie odstepowal mnie na krok. Wierzylam ze ten Turas zrobil by to, to nie byl zart.
 
Super fryzurka:) Mam słabość do kr. włosków:-) Ja też jestem blondynką, ale ciemną jakkolwiek to brzmi:-D:-D Kiedyś miałam jaśniutkie włoski. Jako mała dziewczyneczka:-)
Dzieki,choc juz nieaktualna :-p Ja teraz jestem nie dosc,ze blondyna,to jeszcze farbowana :-p Niedawno odwazylam sie na ten krok,bo swoje naturalne wlosy mam bardzo ciemne i oprawe oczu rowniez. Balam sie,ze bede wygladac jak dresiara z jajem na glowie,ale jest calkiem ok,taki troche popielaty blond.Ale w pracy byl niezly szok,jak przyszlam,bo przez cale zycie mialam ciemne wlosy i nikt sie nie spodziewal takiej zmiany.
 
Bardzo sie ciesze ze wszystko sie dobrze uklada:-)Najwazniejsze to myslec pozytywnie..bo czlowiek czuje sie lepiej:tak:Kochana przesylam wam poztywne mysli i bede trzymac kciuki:-)
Mamuska byla i mnie pocieszyla,pojadlysmy czekoladowego ciasta z kremem i bylo super:-DNo a ja mam wizyte w klinice za 5 tyg..hurra jak sie ciesze...odliczam dni:-)
Babo - zmieniłaś awatarek:-) no to za 5 tygodni wszystko już będzie jasne:tak:
ja też nie lubie takich spotkań rodzinnych trzeba być miłym i najlepiej ukrywać swoje prawdziwe samopoczucie bo inaczej powiedzą że dziwna jesteś, a ja narazie nie mam sie z czego cieszyć no chyba ze z tego ze skończyłam pisać prace licencjacka i czekam na termin obrony:-)
ja jeżeli chodzi o spotkania to różnie - raz w roku całe rodzeństwo mojego taty (a jest ich 5) wraz z rodzinami spotyka się u babci na wsi - jest impreza ze śpiewaniem i to bardzo lubię;-) a jak są takie sztywne imprezy - to nie zawsze - niektórzy nie wiedzą co mówić i z kim rozmawiać, to też zależy od tego jaki ja mam dzień:sorry2:
No i ku....a @ przyszła w 19 dniu:wściekła/y:
Szlak człowieka z tą kur...ą czerwoną @ trafia:angry:
Z tego wszystkiego wczoraj kupiłam litrowego loda a dzisiaj już go nie ma. Oczywiście maż odrobinę dostał coby nie było, że jestem samolubna:cool2:
Niunia - ale sie rozregulował Tobie ten cykl:no:
Witam.
Jestem jestem kochana, ostatnio nie mam o czym pisac na BB wiec sie nie udzielam :zawstydzona/y:

Ciesze sie bardzo ze u Ciebie i Dzidzi wszystko dobrze:tak::-) oby tak dalej :-D
Ps. Zawsze mozesz mnie dorwac na GG :tak:
Buziaki i pozdrawiam. :cool2:

Lilu - bardzo rzadko nas odwiedzasz - ściskam Cię mocno:tak:

Oby to trwalo dluzej niz piec minut, hihihi. Mam nadzieje, ze cos z tego wyjdzie :cool2:

Dzieki :-D Nawet pomyslalam, ze moze los mi odplaca to, ze mam takie fasolkowe problemy :baffled:

Nie, zadna nieszczesliwa milosc. Pojechalismy do Turcji, bo moj m. pracowal na elektrowniach i dostawal kontrakty w roznych czesciach swiata.
Nie mieszkalismy w typowo turystycznym miescie, wiec udalo mi sie poznac Turcje od kuchni.. Nie polecam.
Dzieki temu, wyslali mojego m. na kontrakt do UK i tu juz zostalismy :-D Za to jest tu pelno Polek, ktore sa fankami tych a'la Wlochow z Turcji. Bardzo im wspolczuje, bo nie wiedza w co sie pakuja. Znam kilka takich przypadkow, gdzie taki zwiazek skonczyl sie dosc tragicznie. No ale kazda z takich dziewczyn wie przeciez lepiej... Juz nikomu nie doradzam niczego. Ludzie sobie nie zdaja sprawy z przepasci kulturowej. Do tego tez dochodzi bariera jezykowa i religijna. No ale coz, przeciez kazda jest pewna, ze ten moj "jest inny i wyjatkowy"... Jedyne co mozna, to wspolczuc:szok:
Ciągnie je egzotyka - może im to odpowiada:shocked2: Ale przeszłaś rzeczywiście w tej Turcji:no:
Loree - ja chodziłam do gina od września po jakieś leki stymulujące ale w ostatnim cyklu odpuściłam sobie na rzecz badań hormonalnych... po co miałam mu płacić kolejną stówę za to że mi powie kiedy które badanie mam zrobić jak dziewczyny na forum podpowiedzą to samo... no i trochę chciałam psychicznie odsapnąć bo już byłam zmęczona i zrezygnowana brakiem fasolki za każdym razem kiedy u niego byłam. No i w tym miesiącu mam dylemat czy jeszcze spróbować bez clo czy innego wspomagacza czy jednak iść bo szkoda czasu.. lata lecą i tyle:-):-):-):-)
Gosiu - idź do gina i badań nie powtarzaj bo są "świeże";-)
Witam!
Mlodziak,ktorym sie zajmowalam przez weekend pojechal do domu i M wrocil :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D wreszcie!!!po 9 dniach
...ale sie dzialo :-p (spi teraz jak zabity)
Ktosiowa wlasnie ogladalam Twoj profil na naszej klasie.Jeszcze do niedawna mialam taka podobna asymetryczna fryzurke.Super!
Teraz natomiast jestem blondyna i mam wlosy do ucha i prosta grzywke :-p
Szafirku - śliczne zdjęcia - fryzurka też była fajna:tak:
Ja też raczej jasną, czasem chodzę na solarkę, ale rzadko. Eee tam, zaraz lato będzie to się opalimy:-) Buziaki;* Ja też lecę spać bom zakatarzona:(
Zdrowiej szybko bo owulka za pasem:tak:
dobra,ja lece spac,bo jutro rano do roboty :/
nienawidze poniedzialku!!!!!!!!!!
a co do cery,to ja mam niestety jasna :(((
DOBRANOC
DOBRANOC:-)
Ja raz sie zrobilam na czarno i z moim garbatym nose wygladalam jak czarownica :szok: Teraz robie sie na czekoladowo, taki cieplitki kolorek.
ja też lubię brązowy - miałam już różne odcienie od jasnego po ciemny ale zawsze brąz - dawno temu byłam blondynką tylko ciemną;-)
ja też już zmykam spać bo jakieś zmęczenie mnie dopadło..
Dobranoc dziewczyny :*
No i poszły wszystkie spać
KOLOROWYCH SNÓW
 
ja jeszcze nie:-):-):-)
Powiem Ci,ze jestem zawiedziona...naprawde wierzylam,ze tym razem Tobie sie udalo :baffled::baffled:(wiec nawet sobie nie wyobrazam,jak Ty sie czujesz).
Bardzo mi przykro...sciskam.
A chcialam dodac,ze caly czas mam cos zwalone i jak sie zaloguje na forum,to automatycznie przerzuca mnie na Twoj profil,hehe.
to miłe - dzięki
a mnie się jakoś spać nie chce.. a brzuch mi tak rozrywa coś od czasu do czasu że aż nospę musiałam wziąć jak nigdy nie biorę...
oki babeczki - do jutra... im szybciej się położę tym szybciej do owulki - to chore ale teraz wszystko kręci się od owulki do owulki...
 
Witam się w deszczowy poranek. Miało być dziś słonecznie, hmmm....Coś faktycznie pusto tu przez weekend i dziś także. I co tu teraz w pracy robić przy takim paskudnym poniedziałku?:angry:
 
reklama
Cześć stokrotki, mam pytanko, zrobiłam test owulacyjny, na którym pokazały sie dwie wyraźne kreski, czyli poziom ( tego hormonu czy moze czegos innego - nie wiem co to jest , - wzrósł) i w związku z tym chciałam zapytać czy ten poziom pozostaje wysoki aż do @ czy moze spada po owu?
Bo nie wiem czy jak chciałabym zrobic drugi test to czy tez pokażą się dwie kreski.

Wogóle to cos jest nie tak bo płodny sluz miałam wtedy kiedy na teście wychodziła jedna kreska, a jak test pokazał owu to sliz gdzieś wcięło...... :confused::shocked2::confused:
 
Do góry