reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witajcie z rana - a u mnie będzie wielka doopa z fasolki bo temp spadła do 36,6 i już przestałam mieć nadzieję...mam już dość... nie chcę rodzić dziecka na emeryturze :-:)-:)-:)-:)-( ja chcę już....no i właśnie dostałam @ qrwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurczak ile bym dala sie z Toba zamienic, abys Ty nie dostala @ a jak tak.. chcialabym juz zacząć nowy cykl..

Witam wszystkie dziewczyny!Jestem tu nowa ale mam ten sam problem co wy.Staram się o dzidziusia już 2 lata.Niby wszystko z,nami jest ok.Już nie mogę patrzeć na koleżanki którym za pierwszym razem się udaje.Strasznie mnie to boli.Ale jak na razie nie tracę nadziei i głęboko wierze że i nam się uda. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona :-)
witaj kochana w srod nas..

jajniki wczoraj bolały.. dzis także.. ale @ jak nie ma tak nie ma.. z wykresu takze zbyt wiele nie wyniki.. sama nie wiem co myslec.. dzis zamawiam testy owulacyjne na allegro wraz z ciazowymi.. jak @ nie pojawi sie przez kilka dni to moze w sobote zrobie testa.. chociaz wątpie by cos było bo nie było owulki..
54.jpg
 
reklama
to ty jestes policjantką?
u mnie jak narazie czekanie na@ bole juz sa od przedwczoraj, dzis jajniki bola, lewy jakby bardziej..... takze u mnie nic ciekawego, bo czuje ze zowu nic z tego:zawstydzona/y:
Niestety tak :-DMoze bedziesz mile zaskoczona. Jak ja zobaczylam moje 2 kreseczki, tez bylam pewna, ze sie nie udalo. Tego Ci zycze :-D

cześć :-)
nie, ale bardzo lubie ten kraj ;-)
No ja mieszkalam w Turcji przez pol roku. Niestety nie mam milych wspomnien. Pogoda piekna, widoki jeszcze piekniejsze ale ludzie i kultura niestety mnie przerosla... Dluga i niemila hostoria.

Uciekam na sniadanie :cool2:
 
ja dziewczęta niedlugo spadam, jade do teściów bo jakaś ciotka przyjeżdza której w życiu nie widziałam:baffled:... nie wiem jak wy , ale ja nie znoszę takich spotkań rodzinnych.... ogólnie z teściami nie mam najmniejszego problemu, są wporządku, ale chyba to ja jestem dziwna, nie lubie łazić na takie spotkania, jakoś czuje się na nich jak nie ja... taka sztuczna z przyklejonym uśmiechem...

a potem do szwagra na imprezkę urodzinową, więc sobie tam odbije:-D
buziaczki staraczki:-D :**
 
gosia!
juz jestesmy na tym samym wozku:-(
Leci mi wiecej..brazowe krwiaki...boli wszystko jak na @...no to co..dalej trzeba mezusia gwalcic:-)
damy rade kochana!!!
Trzymaj się kochana! Grunt to pozytywne nastawienie!

Witam dziewczynki....

Ale dzis fajna pogoda, az sie bejbika chce :-):-) i na specer z takim pojsc. A ze bejbika ni ma, to z pieskiem po lesie chodzilismy, cwirki cwirkaly, cudnie. A pozniej kawke na tarasie wypilam, slonko dogrzewalo - zyc nie umierac....
Skąd ty dzisiaj słoneczko wzięłaś? U mnie leje deszcz od rana i jest tak ponuro,że tylko spac sie chce! :angry:

Dzien dobry po dluzszej nieobecnosci :-D:-D:-D

Juz sie stesknilam za Wami. W zwiazku z tym zdecydowalam zrobic sobie przerwe w pisaniu na dzis, by nadrobic czytanie. Oczywiscie nie mialyscie litosci da nieobecnych i znowu mam milion stron do czytania :dry:
U mnie w sumie sporo sie dzieje ostatnio. Poza pisaniem magisterki, chodze ciagle do pracy. No i wlasnie w ostatni piatek, zostalam poinformowana, ze beda mnie potrzebowac w innym wydziale. Chlop jak mnie zobaczyl, wlozyl mi w reke aplikacjie na nowe stanowisko. Troszke bylam w szoku ale takim pozytywnym oczywiscie. Jezeli tej aplikacji i rozmowy o prace nie spieprze, to bedzie to bardzo fajne stanowisko ( a co mi tam, pochwale sie : Custody Officer :-D ), co wiaze sie z bardzo dobra kaska. Trzymajcie za mnie kciuki. Oddanie aplikacji do 9 kwietnia, kiedy rozmowy o prace - nie wiem. Fakt faktem, ze to bylo ogloszenie wewnetrzne, czyli bede miala duza konkurencje. Ja w tej pracy dopiero zaczelam niedawno i pewnie kazdy, kto sie zglosi ma duzo wiecej doswiadczenia. Moim plusem jest znajomosc polskiego, zobaczymy jak to bedzie :sorry2:
Poza tym, nie mowilam Wam ale bede na dvd, ktore jest pokazywane na przysiegach w South Yorkshire. No i wlasnie dzis, chlop ktory tym sie zajmuje, dzwonil zeby dokrecic kilka scen a przy okazji pytal, czy bylabym zainteresowana wziecia udzialu w jego nowym projekcie. Jego nowy projekt to Polska internetowa telewizja. W poniedzialek sie wszystkiego dowiem.
W sobote przeprowadzalam wywiady z dziecmi w polskiej szkole. Jak dzwonilam do babki-kierowniczki szkoly (zeby dala mi pozwolenie), to pierwsze co zapytala, to to czy nie chcialabym dla nich pracowac.
Hihihi, poki co 3 oferty pracy w tygodniu !!!! Chyba jeszcze nigdy w zyciu tak nie mialam :-D:-):-D Jaja jak berety :-D Pewnie gowno z tego wszystkiego wyjdzie i zostane przy swojej terazniejszej pracy.. zazwyczaj tak sie tego typu sytuacje koncza.

A co dzialo sie na forum? Sa nowe fasolki? Kto testuje nastepny? Kurcze, szkoda ze nie mamy jakiejs dyzurnej na watku, ktora referuje co sie dzialo ;-)

Buzka kobity

No Kaprycha, karierę robisz poważną!!! Jesteś rozchwytywana:tak::tak::tak: Trzeba wykorzystać swoje 5 minut, bo nie wiadomo czy będzie kolejne!

Witam wszystkie dziewczyny!Jestem tu nowa ale mam ten sam problem co wy.Staram się o dzidziusia już 2 lata.Niby wszystko z,nami jest ok.Już nie mogę patrzeć na koleżanki którym za pierwszym razem się udaje.Strasznie mnie to boli.Ale jak na razie nie tracę nadziei i głęboko wierze że i nam się uda. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona :-)

Witamy:-)

Witaj Kaprycha:-)
W końcu nas zaszczyciłaś obecnością;-) ale kochana pisz magisterkę, bo sama się nie napisze:tak:
Z pytań o fasolkę - jest oczywiście, że jest nowa fasolka u Kulaszuszy, bo o niunians to chyba wiesz?
Gratuluję ofert pracy - co prawda nie wiem nadal co Ty robisz tam w tym UK, ale widzę, że Cię doceniają:tak: i dobrze:-)
no i sprawdza się, że po złym musi być dobre;-)


Witaj Beatko - pewnie, że przyjmiemy:tak:

Witaj Lolitko!
Ja też chciałam iść dziś na spacer do lasu, bo mieszkamy przy lesie już drugi rok a nigdy czasu nie ma by taki dłuższy spacer zrobić - no i dooopa, bo mój M po wczorajszej imprezie zdycha i jeszcze nie wstał z łóżka:wściekła/y:

Jak to się dzieje, że wszystkie przy lesie mieszkacie? Umówiłyście się czy co???:-D:-D:-D
Ja też chcę mieszkać przy lesie!!!

dziękuje za szybką odpowiedz.Kwas foliowy biorę.Ale tego to nie wiedziałam że M też ma łykać kwas foliowy.To jutro mu kupie witaminki.Nie zaszkodzi spróbować.

Wasi faceci łykają kwas foliowy?:confused: Tak trzeba? Ja nic nie wiem na ten temat!
 
mi to powinni zablokować strony z rzeczami dla bobasków bo najchętniej to bym wykupiła wszystko hihi.. mimo że w ciąży nie jestem :-p :-D
 
reklama
Siemacie Lachonarium.

Ja padam na pysk, strajkuje nie czytam, na wszelki "W" - GRATULACJE.

Matka mnie wykończyła, cały dzień od rana w garach. Goście już letko dziabnięci to mówie znikam bo już nie mam siły.
 
Do góry