reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
dziękuje za szybką odpowiedz.Kwas foliowy biorę.Ale tego to nie wiedziałam że M też ma łykać kwas foliowy.To jutro mu kupie witaminki.Nie zaszkodzi spróbować.
 
Witaj Kaprycha:-)
W końcu nas zaszczyciłaś obecnością;-) ale kochana pisz magisterkę, bo sama się nie napisze:tak:
Z pytań o fasolkę - jest oczywiście, że jest nowa fasolka u Kulaszuszy, bo o niunians to chyba wiesz?
Gratuluję ofert pracy - co prawda nie wiem nadal co Ty robisz tam w tym UK, ale widzę, że Cię doceniają:tak: i dobrze:-)
no i sprawdza się, że po złym musi być dobre;-)


Witaj Beatko - pewnie, że przyjmiemy:tak:

O kurcze, zawsze tak jest. Odwracam sie na chwile a tam fasolki rozdaja. Jak tak dalej pojdzie, to nigdy sie nie zalapie na swoja ;-)

Kulaszusza - Gratulacje kochana!!!!!!!!Wszystkiego naj!!!

Andzia


Te chlopy to zdrowo pieprzniete. Zesraj sie a nie daj sie - tak mozna podsumowac ich stosunek do alkoholu.
U nas jest troszke odwrotnie. Ja tam lubie sobie od czasu do czasu chlapnac, a moja druga polowka niekoniecznie. On pije piwko sobie raz na jakis czas, ale imprezy jakos nie sa jego ulubiona forma spedzania czasu. On jest na maxa domatorem, ja za to bawie sie za 2 !!!!!! :-D:-):-D

Beata1986 witaj :)


podłączam sie do pytania :D

Siema, my sie jeszcze nie znamy :-D Witam Cie wsrod nas ! Mam pytanko, skad to tureckie imie? Mieszkasz w Turcji moze?:cool2:
 
Andzia

Dlugo lykasz wiesiolek ? Ja bralam siemie jakis czas, ale zadnej poprawy nie widzialam. A TY ?
Wiesiołek łykam 3 cykl - poprawę widzę - przynajmniej teraz wiem, jak powinien wyglądać śluz płodny ;-)- bo bez wiesiołka to ja raczej do tych suchych należę z powodu tarczycy:-(

O kurcze, zawsze tak jest. Odwracam sie na chwile a tam fasolki rozdaja. Jak tak dalej pojdzie, to nigdy sie nie zalapie na swoja ;-)
Kulaszusza - Gratulacje kochana!!!!!!!!Wszystkiego naj!!!

U nas jest troszke odwrotnie. Ja tam lubie sobie od czasu do czasu chlapnac, a moja druga polowka niekoniecznie. On pije piwko sobie raz na jakis czas, ale imprezy jakos nie sa jego ulubiona forma spedzania czasu. On jest na maxa domatorem, ja za to bawie sie za 2 !!!!!! :-D:-):-D


Siema, my sie jeszcze nie znamy :-D Witam Cie wsrod nas ! Mam pytanko, skad to tureckie imie? Mieszkasz w Turcji moze?:cool2:
Załapiesz się na swoją na pewno - wszystkie się kiedyś załapiemy:tak:
 
Nom, to jest przyjemne uczucie, nie powiem ze nie :-D Custody Officer - to pies w areszcie, poki co jestem tylko psem :-D:-):-D Co tam u Ciebie kochana? Bo nie wiem czy nadrobie z czytaniem.
to ty jestes policjantką?czy jakims oficerem?no pochwal sie, jeszcze tu chyba nie mielismy stroza prawa:-D
u mnie jak narazie czekanie na@ bole juz sa od przedwczoraj, dzis jajniki bola, lewy jakby bardziej..... takze u mnie nic ciekawego, bo czuje ze zowu nic z tego:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry