reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No Kaprycha, karierę robisz poważną!!! Jesteś rozchwytywana:tak::tak::tak: Trzeba wykorzystać swoje 5 minut, bo nie wiadomo czy będzie kolejne!

Oby to trwalo dluzej niz piec minut, hihihi. Mam nadzieje, ze cos z tego wyjdzie :cool2:

Dzieki :-D Nawet pomyslalam, ze moze los mi odplaca to, ze mam takie fasolkowe problemy :baffled:

My byliśmy we wrześniu w podróży poślubnej w Turcji i tak jak mówisz wszystko fajnie, ale ta kultura i brak higieny oraz podstawowych zasad czystości wokół siebie i swoich domów mnie przerósł.
Nie wypada socjolożce tak oceniać kultur, ale nic nie poradzę, że mnie Ci ludzie brzydzą.....Smutne, ale prawdziwe.... :-(

Czemu smutna i niemiła historia?
Jakaś nieszczęśliwa miłość?

Mnie dobijała tam naiwność dziewczyn lecących na Turków jak muchy do lepów.
Te słodkie słowka doprowadzały mnie do szału.
Jak sama poszłam popływać w morzu, a mąż został na piasku zaraz miałam adoratora i trzeba było sluchać "Hello, Poland, Russia, Sweden? " Do znudzenia blehhh
Nie, zadna nieszczesliwa milosc. Pojechalismy do Turcji, bo moj m. pracowal na elektrowniach i dostawal kontrakty w roznych czesciach swiata.
Nie mieszkalismy w typowo turystycznym miescie, wiec udalo mi sie poznac Turcje od kuchni.. Nie polecam. Wszystko co napisalas o tym panstwie zgadza sie w 100 procentach. Ja bym dodala jeszcze, ze w szokujacy sposob traktuja kobiety ( szczegolnie te swoje). To co mnie tam spotkalo tez jest tego dowodem. Jadlam codziennie rano salatkie w jednej z restauracji. Zawsze bylo tam pusto wiec bylam tam ja i kelner ( no i kucharz w kuchni). Pewnego dnia kelner zdecydowal sie mnie zmusic do sexu. Na szczescie nie udalo mu sie. Turcy to niscy faceci, wiec dalam rade wyrwac sie i uciec ale wtedy zaczely sie nawet wieksze problemy. Na policji sie okazalo, ze skoro mialam makeup, to bylo to oznaka tego ze bylam latwa i prosilam sie o sex. Poza tym, zaczela sie mega w wojna w tej miescinie pomiedzy Polakami ( bo bylo tam sporo polskich kontraktowcow) a Turkami. Jak zaczely sie pojawiac noze w czasie bojek, to postanowilam zabrac meza i wyjechac. Tak wiec zamiast 2 lat, spedzilismy tam tylko pol roku. I dzieki bogu, nie zaluje. Do cywilizacji jeszcze im daleko....
Dzieki temu, wyslali mojego m. na kontrakt do UK i tu juz zostalismy :-D Za to jest tu pelno Polek, ktore sa fankami tych a'la Wlochow z Turcji. Bardzo im wspolczuje, bo nie wiedza w co sie pakuja. Znam kilka takich przypadkow, gdzie taki zwiazek skonczyl sie dosc tragicznie. No ale kazda z takich dziewczyn wie przeciez lepiej... Juz nikomu nie doradzam niczego. Ludzie sobie nie zdaja sprawy z przepasci kulturowej. Do tego tez dochodzi bariera jezykowa i religijna. No ale coz, przeciez kazda jest pewna, ze ten moj "jest inny i wyjatkowy"... Jedyne co mozna, to wspolczuc:szok:
 
reklama
Masz rację Kaprycha - to kompletnie inny świat dla nas... też nie potrafiłabym się związać z kimś o odmiennym pochodzeniu. Nie twierdzę jednak że wśród nich nie ma i dobrych ludzi - nie w tym rzecz. Różne zwyczaje i między polakami potrafią czasem nieźle namieszać nie mówiąc o innym narodzie...
 
A wogóle to co tak dziś tu cicho - gdzie wszystkie się kobiety podziewacie...
Kurcze i nie wiem co mam robić - czy i w tym miesiącu odpuścić sobie gina i zobaczyć jak będzie czy jednak iść po jakieś dopalacze...We wtorek przyjmuje mój gin więc mam jeszcze jutro do namysłu...
 
Kaprycha czy ty wiesz, że ja tez dziś pomyślałam,że teraz cię spotyka nagroda za te kłopoty fasolkowe? Tylko głupio mi było wyjechać ci z takim tekstem:zawstydzona/y:
 
A wogóle to co tak dziś tu cicho - gdzie wszystkie się kobiety podziewacie...
Kurcze i nie wiem co mam robić - czy i w tym miesiącu odpuścić sobie gina i zobaczyć jak będzie czy jednak iść po jakieś dopalacze...We wtorek przyjmuje mój gin więc mam jeszcze jutro do namysłu...

Kochana chyba nie jestem w temacie, więc ci nie doradzę.
 
Loree - ja chodziłam do gina od września po jakieś leki stymulujące ale w ostatnim cyklu odpuściłam sobie na rzecz badań hormonalnych... po co miałam mu płacić kolejną stówę za to że mi powie kiedy które badanie mam zrobić jak dziewczyny na forum podpowiedzą to samo... no i trochę chciałam psychicznie odsapnąć bo już byłam zmęczona i zrezygnowana brakiem fasolki za każdym razem kiedy u niego byłam. No i w tym miesiącu mam dylemat czy jeszcze spróbować bez clo czy innego wspomagacza czy jednak iść bo szkoda czasu.. lata lecą i tyle:-):-):-):-)
 
Witam!
Mlodziak,ktorym sie zajmowalam przez weekend pojechal do domu i M wrocil :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D wreszcie!!!po 9 dniach
...ale sie dzialo :-p (spi teraz jak zabity)
Olapolap podziwiam Cie za robienie sobie samej zastrzykow!!!Jestes niesamowita.
Witam nowe dziewczynki. Co do rad,to polecam kolezanki, one naprawde maja duza wiedze!
Gosiu bardzo mi przykro...a mialam taka nadzieje,naprawde!
Kucuk jak zamierzacie miec 3 dzieciaczkow,to zabierajcie sie juz za robote!:-)
Kaprycha Ty to masz dar zjednywania sobie ludzi :tak::tak: Bija sie normalnie o Ciebie.
Ktosiowa wlasnie ogladalam Twoj profil na naszej klasie.Jeszcze do niedawna mialam taka podobna asymetryczna fryzurke.Super!
Teraz natomiast jestem blondyna i mam wlosy do ucha i prosta grzywke :-p
 
reklama
dziękuję szafirku - wielka buźka...
Powiem Ci,ze jestem zawiedziona...naprawde wierzylam,ze tym razem Tobie sie udalo :baffled::baffled:(wiec nawet sobie nie wyobrazam,jak Ty sie czujesz).
Bardzo mi przykro...sciskam.
A chcialam dodac,ze caly czas mam cos zwalone i jak sie zaloguje na forum,to automatycznie przerzuca mnie na Twoj profil,hehe.
 
Do góry