reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Wszystkie moje śpiochy poszły spa a co ja mam robi jak w pracy siedzę, chyba to samo.

Kurczę sama nei wiem co mam sądzi o tym wszystkim, na wkładce miałam małą plameczkę ale nie dokłodnie krew tylko jakby rozrzedzona śluzem i co to ma by niby zagnieżdzanie, żadna z zafasolkowanych tego nie miała a ja niby jakiś wyjątek jestem? Nie mam żadnych objawów na @ a ona i tak ma przyjś za tydzień najszybciej a plamienia moje też tak nie wyglądały były rdzawe. Teraz bede siedzie i myslec jak głupia.

Jeszcze ja tu jestem;-), plamienie implantacyjne wystepuje bardzo czesto, jedna jak ci to nie przejdzie po 2-3 dniach moze idz do lekarza upewnic sie czy wszystko jest OK. Tak dla swietego spokoju. Mysl pozytywnie, moze to pierwsze HELLO od fasolki :-)
 
reklama
Jeszcze ja tu jestem;-), plamienie implantacyjne wystepuje bardzo czesto, jedna jak ci to nie przejdzie po 2-3 dniach moze idz do lekarza upewnic sie czy wszystko jest OK. Tak dla swietego spokoju. Mysl pozytywnie, moze to pierwsze HELLO od fasolki :-)

Dzieki Olesia, cóż mi pozostaje, myślę pozytywnie że może to zagnieżdzanie, będe się martwi potem jeśli nie bo to pewnie oznacza jakieś problemy.
Zmykam i spróbuję pospac, do jutra.
 
Cześć dziewuszki. Ale miałam dzisiaj dzień! Dopiero teraz mam chwilkę by się do Was odezwać. Byłam na kolejnym monitoringu. Jajnik mnie strasznie naparza, więc to dobry znak. Okazało się że mam jeden dobrze rokujący pęcherzyk i płodny śluz :D Rano zgwałciłam chłopa i chciałam to zrobić wieczorkiem, ale gina twierdzi żeby nie przesadzać z ilością przytulanek. Powiedziała że teraz to dopiero w środę powinniśmy się przytulać, ale ja się boję że to trochę za długi odstęp pomiędzy zbliżeniami. Nie chcę zaprzepaścić tej nikłej szansy na fasolkę. Chyba jutro z rana znowu męża pomęczę:-). Gina przepisała mi podjęzykową luteinę od 26 dc przez 10 dni, ale ja nie wiem czy będę ją brała. 26.03 idę do innego lekarza na konsultacje. A jakie Wy macie doświadczenia z luteiną? Dobrej nocki.
 
Ostatnia edycja:
wiem ,że było to wałkowane wiele razy , ale wczesniej nie zwracalam za bardzo na to uwagi, ale zdecydowlam sie ze pojde zrobie sobie wsyztskie badania zanim pojde do gina, zeby pojsc do niego juz z badaniami. Prosze pomózcie mi i powiedzcie jakie badania mam zrobic w ktorych dniach cyklu? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dzieki dziewczyny :tak:
buziaki
 
Dzień dobry !!! :-) Mam dziś dobry humorek :-)

Wczoraj powiedziałam rodzicom o pozytywnym teściku, jutro powiemy bratu i bratowej i teściom oraz siostrze męża.

Reszta rodziny dowie się dopiero jak skończę 12 tydzień. :-)

Moje dwie kuzynki są w ciąży:
- 33 letnia-rodzi w lipcu
-36 letnia-musi leżeć, bo plami :-( po poprzednim porodzie coś tam miała popękane i dupa....(ma urodzić w sierpniu)

Także w rodzinie wysyp fasolek :-)

Marzenix ja Ci nie pomogę -nie znam się na tym co kiedy trzeba zbadać :-)
 
Cześć dziewuszki. Ale miałam dzisiaj dzień! Dopiero teraz mam chwilkę by się do Was odezwać. Byłam na kolejnym monitoringu. Jajnik mnie strasznie naparza, więc to dobry znak. Okazało się że mam jeden dobrze rokujący pęcherzyk i płodny śluz :D Rano zgwałciłam chłopa i chciałam to zrobić wieczorkiem, ale gina twierdzi żeby nie przesadzać z ilością przytulanek. Powiedziała że teraz to dopiero w środę powinniśmy się przytulać, ale ja się boję że to trochę za długi odstęp pomiędzy zbliżeniami. Nie chcę zaprzepaścić tej nikłej szansy na fasolkę. Chyba jutro z rana znowu męża pomęczę:-). Gina przepisała mi podjęzykową luteinę od 26 dc przez 10 dni, ale ja nie wiem czy będę ją brała. 26.03 idę do innego lekarza na konsultacje. A jakie Wy macie doświadczenia z luteiną? Dobrej nocki.

Z luteiną doświadczeń nie mam, ale za to "matematycznie zaszłam"

Zakładamy że jajo może "żyć" 6 godzin i że wiemy kiedy mamy owulację (niemal co do godziny)
Plemniki żeby jajo zapłodnić muszą "wejść" 6 godzin wcześniej (muszą odleżeć 6h)
Plemniki w tym śluzie żyją ok 4 dni :)

Więc: plemniki muszą być sprawne dokładnie w momencie w który jajo wychodzi z pecherzyka, żeby to osiągnąć musicie się przytulać na conajmniej 6 h przed owulacją. Ale plemniki żyją 4 dni, więc: jak się przytulaliście teraz to tam będą (pod warunkiem że są w porządki, zdrowe i żywotne) Dupa bladziocha to jest jak plemniki żyją krócej niż czas na ich przygotowanie czyli krócej niż 6h, ale to zdarza się niezwykle rzadko i pamietaj: do zaplodnienia potrzeba JEDNEGO zdrowego plemnika :D

Absolutnie nie wiem za to co robić jak to kobieta ma nie takie jak trzeba steżenia hormonow... ekhm chyba brac te prochy...
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana:-):-):-)

wiem ,że było to wałkowane wiele razy , ale wczesniej nie zwracalam za bardzo na to uwagi, ale zdecydowlam sie ze pojde zrobie sobie wsyztskie badania zanim pojde do gina, zeby pojsc do niego juz z badaniami. Prosze pomózcie mi i powiedzcie jakie badania mam zrobic w ktorych dniach cyklu? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dzieki dziewczyny :tak:
buziaki

3-4dc LH i FSH oraz Estradiol
potem można powtórzyć Estradiol przed samą owu
jeszcze prolaktynę i testosteron kiedykolwiek
i w drugiej fazie cyklu po owu - progesteron...
na początek to wystarczy.:happy::happy::happy:
 
Dzien dobry, choc zobaczymy czy dobry.
Chyba za malo zaklinalam, temp. spadla wiec czekam na wredna. No nic, cykl 3 czas zaczac (wczesniej sie staralismy ale bez pomocy naukowych, z wszystkimi bajerami to bedzie dopiero 3). A w piatek (13) ide do lekarza i sie okaze co z miomi wynikami :baffled:
MILEGO DNIA WAM ZYCZE​
 
reklama
Dzien dobry, choc zobaczymy czy dobry.
Chyba za malo zaklinalam, temp. spadla wiec czekam na wredna. No nic, cykl 3 czas zaczac (wczesniej sie staralismy ale bez pomocy naukowych, z wszystkimi bajerami to bedzie dopiero 3). A w piatek (13) ide do lekarza i sie okaze co z miomi wynikami :baffled:

MILEGO DNIA WAM ZYCZE​

Olesia ale mię też spadła a dwie krechy rysuje i rysuje :) (dzis sobie tez powtorzylam - glupia jestem ale nie moge uwierzyc)
 
Do góry