reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dobry wieczor!
Wrocilam od reumatologa. Nadal czarna dziura- nadal bez diagnozy, choc pani dopktor mowi ze jej zdaniem-wstepna diagnoza taka, ze to nie rzs, ale musze jeszcze porobic dodatkowe badania by to na 100% potwierdzic, wiec jutro rano ide sie pokłóc i troche krwi spuscic... Tak pomyslalam ze skoro juz mnie beda igłą traktowali to przy okazji zrobie ta toxo, cytomegalie IgM i to na m...?

Alescie znowu naskrobaly...normalnie juz sie nie da tu z wami:crazy:, no ale bez was jeszcze gorzej:-D

Witam Was kochane znowu mnie nie bylo troszke ale nie mialam kompa :-:)-:)-( kochane zanim ja to wszystko nadrobie hehehe :szok: co tam u was moje kochane słychac ??? ile zafasolkowanych dziewczynek ??:-):-)

Julitka-witam z powrotem i nadrabiaj stronka po stronce...do wielkanocy powinnas zdazyc:-) a fasolkami na wiosne sypnelo rowno...w lutym chyba 3 czy 4 a teraz juz pewne 4:-)

iDĘ DO PRACY DZIEWCZYNKI, ALE JESZCZE WIECZORKIEM DO WAS ZAJRZĘ:) NIE PISZCIE ZBYT DUŻO, ŻEBYM STRASZNYCH ZALEGŁOŚCI NIE MIAŁA. bUZIAKI I MIŁEGO DZIONKA!!!

No poczekaj jak posłuchamy...bez zlosliwosci:-) wracaj szybko...

pisalam rano - tez mi spadla temperatura, tez mi inni mowili ze chyba sobie wmawiam bo za wczesnie na objawy a tu patrz :)))))))))), wiec... siknij moja droga i koniec tych meczarni :) dodam ze jestem na 2 dni przed @ (powinna byc 11)

GRATULACJE KOCHANIE!!!! FAJNY SUWACZEK!


heia dziewcynki:-)
U nas tak sobie,staramy sie nie dolowac!
Zamowilismy prywatnie wizyte u gina w nastepny wtorek,bierzemy oboje wolne z pracy bo ponad dwie g sie tam jedzie.Teraz mam dni plodne ale nawet nie mysle o tym...napewno nic nie nie wydarzy jak juz 8 mc i nic:-(
Jakos nie moge przestac o tym myslec..siedzi w glowce i jest mi smutno:-(

Witaj Babo-kochanie-najwazniejsze to sie dolowac!!! Zamartwianie sie nic nie pomoze, a na pewno jest szybkie wyjscie z waszej sytuacji i jestem pewna ze jak traficie do odpowiedniego lekarza to wam pomoze i bedziesz sie cieszyc maluszkiem szybciej niz myslisz!!!!
Czekam z niecierpliwoscia na relacje z wtorkowej wizyty...pewnie teraz ten tydzien bedzie ci sie dluuuzyl...wpadaj do nas czesciej, a szybciej czas zleci! Buziaki!

A ja nie wiem co mam mysleć jak wiecie lekarz stwierdził u mnie cykl bezowulacyjny, czy króraś z was miała szczypawki w podrzuszu? może mi się tam wszystko poprzestawiało?

No....moze sie poprzesatwiało...pozytywnie:-) i cykl jednak bezowulacyjny nie byl, co??? skoro byl plyn w zatoce, a teraz sa szczypawki...:confused:
Kochanie trzymam kciuki i odpedzam @...a siooo cholero wredna od Martynki!!!!:-D:tak::-D

Kobieta ma 29 lat i jest babcią:szok:
Ja wiem, że takie rzeczy się zdarzają, ale ja mam prawie 30 i nawet w ciąży nie jestem... buuuuuuuu:-(

Andzia-ja mam ponad 30;-) i tez ani widu ani slychu...a wnuki...matko kochana, jak na razie to gdzies w odlegles galaktyce mam takie mysli o własnych wnukach:-D:szok::-D


Moim zdaniem to też bez sensu, że się niby liczy od okresu.
Jak od okresu to dziś 6 tydzień 1 dzień.
Jak od owulacji to dziś 3 tydzień 1 dzień.

Więc by wyszło 16 listopada :-) -licząc od zapłodnienia
.

Olica-wyjdzie, wyjdzie... a nawet wyskoczy:-D...z małym twoim udziałem:-)
Tez uwazam ze liczenie od @ jakies popieprzone jest, no ale tak sie przyjelo ze ciaza trwa 40 tygodni -liczac od @ i juz...
Najwzniejsze ze mozesz liczyc...a czy od owulki czy od @ to naprwde malo wazne...wazne ze suwaczek wogole odlicza i fasolek rosnie!!!:-)
Buzka!

Troszkę wiedzę poszerzyłam, dzisiejsze tortury zaliczyłam, czy będzie jakiś efekt to się okaże jak zadzwonią. Fajnie by było.

A u mnie: progesteron nieodpowiednio wzrasta, za niski, nie wiadomo, czy w ogóle pęcherzyk pęka. Rośnie i to wiem. Bym musiała iść na obserwację USG ale na razie kaska wypływa z konta na autko więc muszę poczekać. Wredna chlamydia za bardzo rozmnożyła.


NIunia27-kochanie-to trzymam kciuki zeby zadzwonili....mocno dopinguje!!!
kochanie mam kilka pytan, o ile moge:
-jaki masz ten progesteron, ze sadzisz iz za maly??? ja mam tez niski, dostalam na niego duphaston-od 1 gina, ale druga ginka powiedziala ze za maly nie jest...:confused:w dodatku w cyklu rosnie-i chcialabym porownac wyniki.
-jak badalas chlamydie-czy z krwi czy z wymazu z szyjki macicy??? pytam o to bo reumatolog (!!!gdzie kolano a gdzie szyjka:-D) kazala mi to zbadac i mowila ze moge z krwi ale dokladniejsze wyniki sa ze sluzu...:confused:

Dziewczyny

Mi sie chyba troche cykle rozregulowaly.
Jakie macie dlugosci cykli ? Ja ostatnie 3 cykle mialam inne: 31 dni, pozniej 32 dni, pozniej 30 dni. A teraz juz sama nie wiem co bede miala - nie powinnam miec owu, ale jakos mnie jajniki bola coby mogloby swiadczyc o owu. A jesli tak to mialabym cykl 28 dni. Normalnie jazda bez trzymanki


Wam sie tez tam cyklu bujaja ? Nadmienie, ze wogole nie przyjmuje zadnych lekow, ani chora nie jestem

Lolitak ja mam rozbieżnosc i zwykle mam cykle od 27-31/32 dniowe...najczxesciej ejdnak 29-30 dni...i zawsze 4,5 dni plamien przed @...bleee

Buziaczki dla wszystkich.
A ja bym tylko spała i jadła :dry:
Tikanis, Lilu, Marzenixx, w.kropeczka buziaczki i dla reszty dziewczynek.

Butterfly gdzie jesteś????

Kingus-spij ile wlezie jak masz jeszcze szanse sie wyspac....
dzieki za buziaki-rowniez dla Ciebie posylam mocne CMOK:-)

A ja się pochwalę:)) Piekę sobie właśnie taki pyszny, pachnący i chrupiący chlebek (mam automat do pieczenia chleba - rewelacja, chleb wychodzi sto razy lepszy niz ten ze sklepu, a cały wkład pracy, jaki się wkłada w jego wykonanie, to włożenie wszystkich składników do autoamtu, więc jakieś 5min,a potem już wszystko samo się piecze:-)) Miam mniam Tylko jeszcze nie mam pomysłu z czym go zjeść...??? Jakieś propozycje??


Hmmm taki pycha to najelpoeunze swiezym maslem i nowalijkami, rzodkiewka, szczypiorek...mniam, mniam...tez mam chrapke na taka maszyne. Moi znajomi w UK maja-chleb faktycznie -pysznyyyyy:tak:

A ja mam mały problem bo mam krew w śluzie jak się podcierałam robiąc siusia, bieliznę miałam czystą ale na papierze był taki śluz z odrobiną krwi, nie wiem co to może byc. Dziś jestem pierwszy dzień w pracy po chorobie, czuje się dużo lepiej ale przecież to nie jest spowodowane chyba chorobą. @ mam dosta koło 16 więc to cały tydzień mam jeszcze, zresztą @ w taki sposób mi się niegdy nie zaczyna.
Nawet nie wiem który to mój dzień cyklu dokładnie bo w pracy jestem i nie mam przy sobie notesika magicznego.

Trzymam kciuki by to byla implantacja...oby!!!!
Jak na razie to duza szansa z tego co pisujesz, ze wlasnie wwierca sie mala faslka:tak::-):tak:

Kochane mam pytanie. Ile zapłacę mniej więcej w szpitalu prywatnie za wykonanie bety HCG?? Czytałam, że trzeba ją zrobić pare razy tak??? Pomocy bo jestem w tym temacie jedną niewiadomą.

Okolo 30 zlotych, masz zrobic 1 raz na poczatek-jak bedzie pozytywny to najlepiej powtorzyc za 48 godzin, powinno przyrosnac dwukrotnie...wtedy masz jasnosc ze fasolek jest i rosnie jak trzeba! Powodzenia!!!

Ok spadam na serial:-)
 
Dobry wieczor!
Wrocilam od reumatologa. Nadal czarna dziura- nadal bez diagnozy, choc pani dopktor mowi ze jej zdaniem-wstepna diagnoza taka, ze to nie rzs, ale musze jeszcze porobic dodatkowe badania by to na 100% potwierdzic, wiec jutro rano ide sie pokłóc i troche krwi spuscic... Tak pomyslalam ze skoro juz mnie beda igłą traktowali to przy okazji zrobie ta toxo, cytomegalie IgM i to na m..


Trzymam kciuki by to byla implantacja...oby!!!!
Jak na razie to duza szansa z tego co pisujesz, ze wlasnie wwierca sie mala faslka:tak::-):tak:


Ok spadam na serial:-)

Oh nie chce robic sobie nadzieji. To nie może by @ jeszcze ponad tydzień do niej a nic mnie na @ nie boli.
Oby z twoim kolankiem było wszystko ok, a badanka warto zrobic.
 
Kropeczka

dziekuje ci kochana..masz racje musze myslec pozytywnie...ale jak wiem ze tylko nas ratuje in vitro to jakas zawiedziona jestem..sama nie wiem na co?
 
Dziewczyny

Mi sie chyba troche cykle rozregulowaly.
Jakie macie dlugosci cykli ? Ja ostatnie 3 cykle mialam inne: 31 dni, pozniej 32 dni, pozniej 30 dni. A teraz juz sama nie wiem co bede miala - nie powinnam miec owu, ale jakos mnie jajniki bola coby mogloby swiadczyc o owu. A jesli tak to mialabym cykl 28 dni. Normalnie jazda bez trzymanki


Wam sie tez tam cyklu bujaja ? Nadmienie, ze wogole nie przyjmuje zadnych lekow, ani chora nie jestem

kurde ja mialam wczesniej w miare regularne miesiaczki cykl 28-29 dniowy, clo lylam od 5 m-cy i teraz moj cykl sie wydłuza , teraz mam @ 29, 30, 31 dniowe


wiecie co bardzo słaba dzis jestem, i swiszczy mi w uszach, mierzyłam teperature pod pacha i lewie 36,5 wyciągłam, w pochwie 37,7

czuje sie osłabiona, chyba cisnienie leci w dol bardzo

@ jeszcze nie mam , wiec jest dalej nadzieja
 
Cześć Dziewczęta :happy:
Mianowicie, 26lutego miałam @. wcześniej staraliśmy sie o malenstwo, w dzień @ zrobiłam test wyszedl NEGATYWNIE:-( @ trwala ok 2,5 dnia gdzie zawsze mam ok 6dni. 2,6,7.marca znow podjelismy probe. na 13marca mam wyznaczona wizyte u ginekologa. Hmm, mam wrazenie ze mam zwieksza dawke sluzu,jakos -wilgotniej-,glowa mnie boli,w ciagu dnia zakuje mnie podbrzusze,jajnik,w nocy duzo pije i ma niesmak w buzi. Sadze,sama ze chyba za wczesnie na podejzenia,.A wy jakie mialyscie pierwsze objawy, i co sadzicie o moim przypadku. :confused::confused:Pozdrawiam serdecznie,Marta
 
Witajcie! Zaczęłam nadrabiać zaległości, ale po 20 przeczytanych sttronach odpuściłam:szok:
Dziękuję Wam za wsparcie!
Gratuluję dziewczynom, którym udało się zafasolkować i trzymam kciuki za testujące niebawem.

Kinguś bardzo dziękuję za pamięć! Jakoś czasu mi brakuje na BB. Nie chcę też tak dużo w domu przed komputerm siedzieć, bo cały dzień w pracy to robię. Więc jak wrócę to wolę odpocząć, położyć się troszeczkę żeby moja Kruszynka zdrowo rosła - i mam taką nadzieję, że będzie wszystko w porządku.

Pozdrawiam Was wszystkie!:-D
 
Ostatnia edycja:
kropeczko

juz widze ile kaski ci pojdzie na te wszystkie badanka, ale cuż zdrowie jest najwazniejsze, i zrob oczywiscie wszystkie badanka przyjazne starankom za jednym kluciem !
trzymam za dobre wyniki i szybki wyjasnienie przyczyny choroby nózki !
 
reklama
Do góry