reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
kropeczko

juz widze ile kaski ci pojdzie na te wszystkie badanka, ale cuż zdrowie jest najwazniejsze, i zrob oczywiscie wszystkie badanka przyjazne starankom za jednym kluciem !
trzymam za dobre wyniki i szybki wyjasnienie przyczyny choroby nózki !
mnie już poszło 90 zl za estradiol lh, fsh i testosteron...
jeszcze chce zrobic prolaktyne i estradiol przed owu (może uda mi się złapać moment) no i progesteron. Pewnie ze 100 zl jak nic pójdzie..
Ale jest drugi objaw że bez clo uda mi się "znieść" jajeczko. Oprócz śluziku pojawił się ból piersi...nawet po clo nie miałam takich objawów...ale może clo pomogło przywrócić równowagę hormonalną...
 
Co powiecie na to:
-od dwoch dni ma taki gestawy sluz :baffled: co chyba powinno byc sucho,
-jutro mam dostac @ a cyckow nie moge dotknac, a normalnie bywalo ze jakies kilka dni przed juz przestawaly bolec,
-tempka wciaz podwyzszona.
:szok: i jak ja mam sobie to wytlumaczyc, psycha siada.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze czemu za te wszystkie badania musimy same płacic, to powinno byc refundowane!!!
Idę spać laski, bo jutro wcześnie wstaje, a oczka mi się same zamykają, więc teraz wskakuję do wanienki, a potem do łóżeczka:)))
 
Co powiecie na to:
-od dwoch dni ma taki gestawy sluz :baffled: co chyba powinno byc sucho,
-jutro mam dostac @ a cyckow nie moge dotknac, a normalnie bywalo ze jakies kilka dni przed juz przestawaly bolec,
-tempka wciaz podwyzszona.
:szok: i jak ja mam sobie to wytlumaczyc, psycha siada.

Nie tłumacz sobie tego w żaden sposób!! Tylko poczekaj a zobaczysz co z tego będzię:)) Pamiętaj pozytywne nastawienie nprawdę dużo daje!!
 
Nie tłumacz sobie tego w żaden sposób!! Tylko poczekaj a zobaczysz co z tego będzię:)) Pamiętaj pozytywne nastawienie nprawdę dużo daje!!

Chyba, ze na starosc wszystko mi sie przestawia :rofl2: Wiesz pozytym nastawienie to ja mam, szkoda jednak, ze nie ma prostych odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkie moje śpiochy poszły spa a co ja mam robi jak w pracy siedzę, chyba to samo.

Kurczę sama nei wiem co mam sądzi o tym wszystkim, na wkładce miałam małą plameczkę ale nie dokłodnie krew tylko jakby rozrzedzona śluzem i co to ma by niby zagnieżdzanie, żadna z zafasolkowanych tego nie miała a ja niby jakiś wyjątek jestem? Nie mam żadnych objawów na @ a ona i tak ma przyjś za tydzień najszybciej a plamienia moje też tak nie wyglądały były rdzawe. Teraz bede siedzie i myslec jak głupia.
 
Do góry