reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dzień dobry Babeczki w ten piękny śnieżno-zimowy dzień:-)
Próbowałam przebrnąć przez te 20 naskrobanych stron od wczoraj, ale musiałam skakać co 3 strona mniej więcej, bo jesteście nienormalne z tym pisaniem. Chyba namówię M. że net jest mi wybitnie potrzebny w domu- praca itp. ;-) bo nie daję rady rano. Wszystkim zafasolkowanym gratuluję, za te którym się nie udało na razie trzymam kciuki.
karola322 - strasznie mi przykro. Trzymaj się Kochana!!!!
 
reklama
Wczoraj zakupiłam mojemu M. Androvit. Mam nadzieję że pomoże, bo jak nie to się do was przejdę:angry:. Tak zachwalałyście, ze wierzę że to "cudowny środek":rofl2::rofl2:
 
Cieszę się Ewuś żeś zdrowa jak ryba :-)

Co do becikowego to prawda, trzeba będzie mieć jakieś zaświadczenie o prowadzeniu ciąży i byciu pod opieką lekarską.

Wzór zaświadczenia jeszcze nie powstał, a obowiązywać ono będzię od listopada (jakoś tak mówili w radio).
 
Dzien dobry :-D



Dzieki cukiereczku za dobre slowo. Do promota nawet nie mam co isc, bo zamiast pisac magisterke, klocilam sie wczoraj na watku obok :-D:-p:-D
Gratuluje dobrych wynkiow!!!!! Huraaaaaaaaaaaaaaa!!!! :-D
Dziewczyny, zrobilam dzis rano cos bardzo glupiego i teraz mam metlik w glowie. Opowiem za dwa dni. Boze ale jestem gluuuuuuuuupiaaa. Stara i glupia, nawet bardzo glupia, bo na bledach sie nie ucze :-:)zawstydzona/y:

Milego dnia
Kaprysiu, no coś ty.... Nie jesteś stara i głupia.... Ewentualnie MŁODA i głupia:-)
Ale i tak cokolwiek byś nie zrobiła... Masz usprawiedliwienie. Uzależnienie od BB może zrujnować psychikę:-)
 
Niestety u mnie też się już rzuciła na rozum.... Ludzie w pracy zaczynają się dziwnie na mnie patrzeć jak się śmieję do Monitora:-) Jóź pomijam to że powinnam pracować zamiast siedzieć na BB. ale przecież kryzys w gospodarce jest, więc klientów jak na lekarstwo:-)
 
OK dziewczyny, nie wytrzymam dluzej !!! Wiem, ze zapesze ale jestem taka podekscytowana, ze nie dam rady nic nikomu nie powiedziec. Nie powiem mojemu M. ani nikomu wiecej - tylko Wam. Niech to bedzie nasza tajemnica :-D
Dzis biorac kapiel, a raczej myjac zeby - zwymiotowalam ( malutko ale jednak). Od razu pobieglam po test. Zrobilam glupio, a za 2 dni mam miec @ ale....
Zrobilam pierwszy - 2kreseczka po sekundzie doslownie, wiec mowie "niemozliwe" i pobieglam po nastepny...
Na drugim tescie, znow druga kreseczka po sekundzie....
Przed chwila dla pewnosci zrobilam trzeci i taka sama sytuacja!!! Alez jestem glupia!!! Przyjdzie @ a ja bede zalamana, bo wyglada na to ze mam HCG we krwi :-D:-):-D
Boze, to jest niemozliwe. Mam zablokowane jajowody, wiec bioje sie ciazy ektopowej. Wszystkiego sie boje!!! Juz niczego nie rozumiem. Przeciez wlasnie zaczelismy robic badania przygotowawcze do IVF.
Jezus, Maria, Jozef , osiolek i cala reszta!!!!
Nie wiem co myslec:zawstydzona/y:
 
Ale się wkurzyłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, mam takie kolezanki w pracy, ze mnie czasem krew zalewa.
Mamy jutro impreze w pracy i kierowniczka kazała której z nas pomóc przy przygotowaniach, powiedziam kolżankom, ze ja nie pójdę bo 13 mam dostać @, a one wiedzą, ze jak u mnie jest @ to biore dzień wolny albo nie wstaje z krzesła chybaże do kibla, bo bóle mam cholerne, a te matoły powiedziały ze ja jestem oddelegowana z naszej komórki, - bo im sie nie Qurwa chce iść dupy ruszyć.
Sory za łacine :sorry2:
 
reklama
Do góry