reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam kochane
Zrobiłam od rana tyle kilometrów, że powinnam w maratonie startować a dzień się jeszcze nie skończył.
A tu niespodzianka jeszcze chyba z 20 stron do czytania, tyle skrobiecie.

Dzisiaj na szczęście ostatni dzień brania clo, ciężko znoszę aktualną dawkę. Ale jajniki pracują więc może ten miesiąc będzie owocny aczkolwiek nie wierzę w cuda.
Kupiłam testy owulacyjne więc będę się testować.
 
reklama
Hej dziewczynki :)

Widzę, że o ciuszkach rozmawiacie :-), ja kupowałam w sklepach z używanymi rzeczami i bardzo polecam (oczywiście nie wszystkie sklepy, ale naprawdę można poszukać i znaleźć dobrze zaopatrzone :tak:). Ciuszki są markowe, dużo tańsze niż nowe, były już prane więc widzicie, więc wiecie jak się zachowują po praniu, ze np. się nie wyciągają. Dla Darii kupowałam część nowych, polskich..no takich niemarkowych i powiem Wam, że te używane duuuuuuuuuuuuużo lepsze :tak:.
 
Hej dziewczynki :)

Widzę, że o ciuszkach rozmawiacie :-), ja kupowałam w sklepach z używanymi rzeczami i bardzo polecam (oczywiście nie wszystkie sklepy, ale naprawdę można poszukać i znaleźć dobrze zaopatrzone :tak:). Ciuszki są markowe, dużo tańsze niż nowe, były już prane więc widzicie, więc wiecie jak się zachowują po praniu, ze np. się nie wyciągają. Dla Darii kupowałam część nowych, polskich..no takich niemarkowych i powiem Wam, że te używane duuuuuuuuuuuuużo lepsze :tak:.


a jakie ciuchlandy polecasz? Podejrzewam ze w Warszawie cos upatrzyłaś:)
 
hej kobitki

Eve wiesz to moja siostra, ale ona zawsze mowi ze nic nie trzeba bo wszystko ma.Dlatego stawiam na praktyczne ubrania zapinane na zatrzaski z przodu, no i wlasnie takie kupilam:bodziaki, spioszki , ubranek sporo,ale tez takie większe bo z tych najmniejszych malec szybko wyrasta..Kupilam bardzo ladny ręcznik z misiem, sliczny:-) no i kosmetyki-zawsze się przydadzą, zamierzam jeszcze jakis kocyk.Narazie mam upatrzonych kilka w Smyku, ale jeszcze się do tego centrum wybiorę....

Katarzynka u mnie niestety nie ma zary:no:ale fajne mają ciuszki:tak:

Jesli chodzi o ciuszki, to u nas same male dzieci w najblizszej rodzinie...i widac ze w praktyce troszke inaczej się to wszystko uklada.Przedewszystkim musi byc bawelna dobrego gatunku, i tak jak mowi Eve, zeby dziecku bylo wygodnie, nie bylo skrępowane...to nie lalka na przebieranie tylko czlowiek!jak się gdzies wychodzi czy jakies odwiedziny to jasne, mozna wystroic taką księzniczke, ale dziecko ma delikatniutką skorę i ma byc maluchowi wygodnie...A pozatym teraz praktycznie wszystkie ubranka dla szkrabow są slodziutkie...:tak:
Nenius ty pewnie masz sporo ciuszkow po Darii? moja kolezanka kupowala ciuszki w taniej odziezy i naprawde b. ladne i takie innne...jak nowe...
Ach dziewczyny, dziecko zmienia caly swiatopogląd i wyobrazenia kobiety...naprawde....
 
Ostatnia edycja:
fakt te ubranka a'la dorosly sa swietne ale calkowicie niepraktyczne!!!! dziecku jest w tym na codzien bardzo nie wygodnie! wez pod uwage ze dziecko czesto sie bierze na rece a to wsio sie ciagle podwija i ugniata, taka mala delikatna skurka potrzebuje bardzo delikatnych ciuszkow a wez tu ubierz 3 miesieczne dziecko w dzins! :nerd: - wiem to wsio od mam! te ubrnka sa fajne na jakies specjalne okazje! i to na kilka godzin tylko! a tak sama zobaczysz ze bobaska bedziesz ubierac glownie w body i pajacyki czy polspiochy! :sorry2: i to wszystko dopiero jak dziecko ma okolo roku takie dorosle ubranka maja wiekszy sens! :sorry2:

:-D

SWIĘTE SLOWA....ZAWSZE TAK JEST W PRAKTYCE...WIEM PO SWOICH SIOSTRACH....:tak:
 
Witam czwartkowo wszystkie dziewczeta ;-)

U mnie @ nadal nie ma. Coraz bardziej mnie to zastanawia, ale musze poczekac jeszcze kilka dni. A teraz ide wydepilowac nozki, bo troche obroslam przez ostatni tydzien czy poltora
;-)

Witam kochane
Zrobiłam od rana tyle kilometrów, że powinnam w maratonie startować a dzień się jeszcze nie skończył.
A tu niespodzianka jeszcze chyba z 20 stron do czytania, tyle skrobiecie.

Dzisiaj na szczęście ostatni dzień brania clo, ciężko znoszę aktualną dawkę. Ale jajniki pracują więc może ten miesiąc będzie owocny aczkolwiek nie wierzę w cuda.
Kupiłam testy owulacyjne więc będę się testować.

Udalo sie jakos zalagodzic sytuacje z samcem? W koncu juz niedlugo musisz go zaciagnac do lozka...
 
a jakie ciuchlandy polecasz? Podejrzewam ze w Warszawie cos upatrzyłaś:)

wiesz Warszawa to dla mnie trochę za daleko, zazwyczaj do Grodziska Mazowieckiego się na zakupki wybieram :-). Polecam np. sklep Kiermasz Odzieży, coś mi się kojarzy, że on ma filię w Warszawie, na Wiatracznej chyba (ale ja tam nie byłam :no:). Dość drogi ale ciuszki można trafić pierwsza klasa :tak:. Nawet ciążowe spodnie, spódnicę i sukienkę-ogrodniczkę sobie tam kupiłam :tak:

Nenius ty pewnie masz sporo ciuszkow po Darii? .

całe tony :-D, mój tata się smieje, ze chyba pięcioraczki bedę miała skoro mam tyle ciuchów :-D
 
reklama
Do góry