reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

no jasne :tak: bobasek ubrany w garniak i muche rozwala po calosci!!! tak jak do chrztu czesto ubieraja! :-D ale np moj chrzesniak juz w kosciele koszulke mial na wierzchu itp a mial pol roku! nie każde malenstwo da sie robic na doroslego! :-D:-D:-D a powiem ci ze mnie najbardziej rozczula jak maly brzdac ubrany jest w ogrodniczki i koszule w krate albo bluze z kapturem i z mina cwaniaka leci :-D albo moj maly chrzesniak ten drugi juz ma teraz 3 miesiace a jak mial miesiac to kupilam dla niego dresik - wygladal jak co najmniej 4-6 miesieczny chlopczyk! super po prostu! :rofl2:
a co do cen! to ja z reguly kupowalam w smyku - niektore ceny mnie rozwalaly! a w zarze to nawet na metke nie patrzylam! :baffled:


ja mysle zeby kupic częśc ubranek w ciuchlandzie.ALe sama nigdy nie kupuje takich rzeczy, natomiast mysle ze dla dzieci mogą byc całkiem niegłupie, markowe i niezniszczone ciuchy. Ale to musialabym zobaczyć.
A w Zarze no roznie z tymi cenami, niektore nie sa drogie. Np spioszki za 29 zl to raczej ok, lub ala dorosly sweterek za 39, ale są tez bluzy po 79, 99 dlas 3 miesięcznego dziecka, a to juz przesada...
 
reklama
ja mysle zeby kupic częśc ubranek w ciuchlandzie.ALe sama nigdy nie kupuje takich rzeczy, natomiast mysle ze dla dzieci mogą byc całkiem niegłupie, markowe i niezniszczone ciuchy. Ale to musialabym zobaczyć.
Ja dużo ciuszków kupowałam na Allegro. Celowałam w marki Mothercare, H&M, Next. Można kupić ciuszki w bardzo dobrym stanie, a przy tym super pod względem jakości. Polecam też nówki na Allegro - body w zestawach (ale tylko z Anglii). Super mięsista, przyjemna w dotyku bawełna. Takie dzieciątko do 7-8 miesiąca życia ciuszków raczej nie zniszczy. Ja mam ubranka kupione jako używane, noszone też przez mojego synka i wiele z nich jest w stanie idealnym - nie wyblakły, nie są porozciągane... Teraz czekają na drugą dzidzię;-)
 
ja mysle zeby kupic częśc ubranek w ciuchlandzie.ALe sama nigdy nie kupuje takich rzeczy, natomiast mysle ze dla dzieci mogą byc całkiem niegłupie, markowe i niezniszczone ciuchy. Ale to musialabym zobaczyć.
A w Zarze no roznie z tymi cenami, niektore nie sa drogie. Np spioszki za 29 zl to raczej ok, lub ala dorosly sweterek za 39, ale są tez bluzy po 79, 99 dlas 3 miesięcznego dziecka, a to juz przesada...
29 czy 39 zl to spoko! ale wies pod uwage ze sie kupe ciuszkow dostaje w prezencie! po 2 po kims z rodziny tez pelne worki ja wiem ze bede miala tego kupe chociazby po szfagiereczce bo ona raczej prokreacje juz zakonczyla! core ma 3 letnia i synka 3 miesiecznego wiec zanim ja bede miala malucha to juz ona nie bedzie kozystac z tych pierwszych ciuszkow! :-D a co do cen w "ciuszku" to powiem ci ze wcale takie niskie nie są! tzn zalezy gdzie ale z reguly jak juz jakis porzadnieszy ciuszek dla dziecka jest w urzywaku to juz ma cene nalepiona i nie jest na kg! mowie tu o bodziakach czy spiochach bo dla starszych dzieci to juz latwiej! wczoraj ogladalam ciuszki na allegro i tam mi ceny pasuja :tak::tak::tak:
 
29 czy 39 zl to spoko! ale wies pod uwage ze sie kupe ciuszkow dostaje w prezencie! po 2 po kims z rodziny tez pelne worki ja wiem ze bede miala tego kupe chociazby po szfagiereczce bo ona raczej prokreacje juz zakonczyla! core ma 3 letnia i synka 3 miesiecznego wiec zanim ja bede miala malucha to juz ona nie bedzie kozystac z tych pierwszych ciuszkow! :-D a co do cen w "ciuszku" to powiem ci ze wcale takie niskie nie są! tzn zalezy gdzie ale z reguly jak juz jakis porzadnieszy ciuszek dla dziecka jest w urzywaku to juz ma cene nalepiona i nie jest na kg! mowie tu o bodziakach czy spiochach bo dla starszych dzieci to juz latwiej! wczoraj ogladalam ciuszki na allegro i tam mi ceny pasuja :tak::tak::tak:


no ja tez przeglądam i rzeczywiscie są spoko. Ale ja nic na alllegro nie kupowalam jeszcze.
Na pewno kupie taki 7-pack body z PRIMARKA. tyle ze sa z krótkim rękawkiem a ja wole z długim bo to listopad będzie..
 
Czesc dziewczyny!! uff ale macie produkcję..ponad 30 stron musiałam przeczytać..


Eve - zgadzam sie ze wygodniejsze dla dziecka sa pajacyki, ale te a-la dorosłe ciuchy sa o wiele ładniejsze i głównie o ich wygląd mi chodziło. Można je założyć na różne okazje, na codzień są niepraktyczne i za drogie...
Moja bratowa ubierała dzidzie w ubranka z Zary od początku, i to nie były pajacyki, tylko jakieś fajne ciuszki i nie miała z tym problemu.
Ale mnie nie byłoby mnie stac zeby dzieciaka na co dizen w markowe ciuchy ubierac, ale jak gdzies bedziemy wychodzic to czemu nie.

A w Zarze czy Nexcie śpioszki czy pajacyki tez są na wypasie;-)

Wczoraj oglądałam ciuszki w Zarze - ale nic nie kupiłam choć mnie korciło strasznie. Nie moge się już doczekać :-)

Ja też już myśle o malutkich ubrankach, a zostawiłam sobie troche po Zuzi, takich śliczniutkich ....tylko co zrobie jak bedzie chłopiec..:-):-):-):-)

Pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny!! uff ale macie produkcję..ponad 30 stron musiałam przeczytać..
Ja też już myśle o malutkich ubrankach, a zostawiłam sobie troche po Zuzi, takich śliczniutkich ....tylko co zrobie jak bedzie chłopiec..:-):-):-):-)
Pozdrawiam
jak to co?!!!?!!? wpadniesz w szał zakupów!!! :-D:-D:-D
 
Mój M kupił mi soczek pomidorkowy i zrobił mi rybke na obiadek wczoraj bo wg niego mnie post do końca nie dotyczy!!!! KOCHANY!!!
 
reklama
Do góry