reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Jasne, ze wypada, szczegolnie, ze taka bolaca kulka to raczej nie zdarza Ci sie przy kazdym cyklu... Niepokojace to troche, wiec lepiej sie nawet troche uprzec - grzecznie, ale stanowczo ;-) Mozesz troche przesadzic, mozesz powiedziec, ze Cie tak bardzo boli, ze ciezko Ci to juz wytrzymac - wiesz jakies takie pierdziu pierdziu zeby go przekonac ;-)
zadzwonialam teraz jeszcze raz i zapytalam go na ktora dokladnie :-):-):-) i czy mnie zbada powiedzial ze mam byc na 16.15 :-)
 
reklama
zadzwonialam teraz jeszcze raz i zapytalam go na ktora dokladnie :-):-):-) i czy mnie zbada powiedzial ze mam byc na 16.15 :-)

No i super :-D Lece, nie moge sie spoznic, bo bede miala mniej czasu na referowanie i moga mi kazac konczyc za tydzien :baffled: Buziaczki!

PS
Jaka powinna byc szyjka macicy jesli jednak bylaby fasolka??
 
No i super :-D Lece, nie moge sie spoznic, bo bede miala mniej czasu na referowanie i moga mi kazac konczyc za tydzien :baffled: Buziaczki!

PS
Jaka powinna byc szyjka macicy jesli jednak bylaby fasolka??
leć leć kochana i jeszcze raz powodzenia :-):-):-) a co do szyjki to ja nie mam pojęcia kurcze poczekamy na dziewczynki one nam powiedzą :-):-):-)
 
Eve w jakim formacie najlepiej podac te moje tempki? Olapolap- mam tu internet Explorer.Gdy bylam z Wami w grudniu to moglam wszystkich ikonek uzywac.No trudno, teraz tylko wieczorami, beda kolorki i buzki- o ile oczywiscie moge tu z Wami zostac.
 
Eve w jakim formacie najlepiej podac te moje tempki? Olapolap- mam tu internet Explorer.Gdy bylam z Wami w grudniu to moglam wszystkich ikonek uzywac.No trudno, teraz tylko wieczorami, beda kolorki i buzki- o ile oczywiscie moge tu z Wami zostac.
a prowadzisz wykres wjakims programie??? jak masz tak daj:tak:
 
A to jakis prywatny lekarz? (godny polecenia? :-D)

Tak prywatny - z tego co wiem to dobra lekarka Elżbieta Panek (Opacz-Kolonia). Czytałam dobre opinie, moja mama miala prowadzoną tam ciąze 15 lat temu (z moja siostrą). Babka ma około 50 lat.

Drogie staraczki witam was!!

zobaczyłam dzisiaj II :-D:-D:-D:-D:-D
Jakie to wspaniałe uczucie, aż drże cała...

Testowałam na przekór mojemu M bo on bał się rozczarowania i nie pozwolił mi mówic nikomu hihi.. ale wam przecież muszę kochane...
Dziękuję wam bo wykorzystałam wszystkie wasze rady!!!!!
Pozdrawiam i czekam na Was:-):-)

GRATULUJĘ U Ciebie to ja wyczuwałam fasolkę i mówiłam zatestuj wcześniej;-);-);-)
Jakie to uczucie????????
 
Eve Wpisuje tempko w nmpr.bfe.plNie sadze zeby podanie linka do mojego wykresu cos dalo.Chyba, ze sie myle... A jak staram sie podac tutaj je jakos, to staje sie to nieczytelne( wszystko w jednym ciagu) przez to ze nie moge uzywac zadnych ikonek. cholercia... nawet pliku nie moge zalczyc. A czy moge Ci gdzies to przeslac? No chyba, ze zrobie to wieczorem z mojego komputerka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry