reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam Was!

Witam, mam pytanie do Was dziewczyny, może któraś z Was mi odpowie:tak:
Otóż w trakcie jajeczkowania odczuwam ból podczas stosunku i nie wiem czy to normalne. To znaczy w moim przypadku oprócz innych objawów mogących wskazywać na owulację (śluz płodny, pozytywny test owulacyjny) odczuwam również kłucie w jajniku, i to różnie, w jednym cyklu z lewej strony mnie kluje, a w następnym np. z prawej. Kłucie trwa około 2-3 godzin i jest bardzo dotkliwe, ciężko mi zmienić pozycję albo chodzić. No i problem jest również z seksem, bo mam wrażenie jakbym miała szyjkę obniżoną i bardziej tkliwą. czy to normalne?? Czy któraś z Was zaobserwowała coś podobnego?? Pozdrawiam

Kłucie w raz w jednym a raz w drugim jajniku jest jak najbardziej prawidłowe. Boli ten jajnik z którego masz jajeczkowanie a intensywność bólu to już indywidualna sprawa kobiety, to samo wrażliwa szyjka macicy, też tak czasami mam.

u mnie byla radośc pomieszana z lękiem. Ale to normalne. Czasem pojawiają się mysli ze koniec wolnosci, wyjazdów...zwłaszcza egzotycznych. Ze z pracy trzeba bedzie wracac od razu do domu a nie na piwko z koleżanką lub na zakupy..koniec spania do południa i kładzenia sie spac o wczesnej porze, koneic spokojnych nocy:)
Ale głownie dominuje radosc.

Ja ja myślę o dziecku i tych II kresach to nastawiam się oczywiście na samą radość, choć zupełnie naturalne są u kobiety różne wątpliwości i zmartwienia.
Jednego przeżyż nie mogę - że mając dziecko przez najbliższe 4-5 lat się nie wyśpię :baffled:
Uwielbiam spać!

Drogie staraczki witam was!!

zobaczyłam dzisiaj II :-D:-D:-D:-D:-D
Jakie to wspaniałe uczucie, aż drże cała...

Testowałam na przekór mojemu M bo on bał się rozczarowania i nie pozwolił mi mówic nikomu hihi.. ale wam przecież muszę kochane...
Dziękuję wam bo wykorzystałam wszystkie wasze rady!!!!!
Pozdrawiam i czekam na Was:-):-)

Gratulację!

Widzę że zafasolkowany luty kończy się rówsnie dobrze jak sięzaczął.

A ja dziś jestem po teście na prolaktynę, w czwartek wynik i zobaczymy czy spadła, wydaje mi się że tak bo na 90% miałam ostatnio owu, późno bo w 17 dc ale była.
 
Dziewczyny bardzo dziękuje Wam za odpowiedzi. Też wydaje mi się, że kłucie w jajnikach jest normalne, tym bardziej, że odczuwam je tylko raz w miesiącu w 14-16 dniu cyklu, przy cyklach 28-30 dniowych. Jeśli chodzi o bolesność stosunków, to boli mnie właśnie tylko podczas tego kłucia, przed i po jest ok:tak: Byłam po prostu ciekawa czy któraś z Was też tak ma. Poza tym chciałam pogratulować, dziewczynom które ujrzały II kreski - jak długo się starałyście?? U nas trwa 9 cykl starań, mam nadzieję, że ostatni i też zobaczę II upragnione krechy:-)
 
Dziewczyny bardzo dziękuje Wam za odpowiedzi. Też wydaje mi się, że kłucie w jajnikach jest normalne, tym bardziej, że odczuwam je tylko raz w miesiącu w 14-16 dniu cyklu, przy cyklach 28-30 dniowych. Jeśli chodzi o bolesność stosunków, to boli mnie właśnie tylko podczas tego kłucia, przed i po jest ok:tak: Byłam po prostu ciekawa czy któraś z Was też tak ma. Poza tym chciałam pogratulować, dziewczynom które ujrzały II kreski - jak długo się starałyście?? U nas trwa 9 cykl starań, mam nadzieję, że ostatni i też zobaczę II upragnione krechy:-)
Mam nadzieję ze teraz sie uda malenka :tak::tak::tak: i ten 9 miesiąc bedzie ostatnim w starankach :-D:-D:-D i bedziesz miala teraz 9 spokojnych miesiecy czekania na dzidziunię :-):-):-)
 
już niedługo:)

Ja z dnia na dzień ciesze się coraz bardziej!:-):-) i jak tylko zobacze serdunio i lekarz powie ze jest ok to kupuje śpioszeczki pierwsze:-)
Wiesz co Kasieńko ja juz tak powolutku zaczynam tracić nadzieję że mi się uda....znowu złapałam dołka :-:)-:)-(
Tak kochana jak bedzie wszystko ok a bedzie napewno to ruszaj na sklepy :tak:
 
Ja z dnia na dzień ciesze się coraz bardziej!:-):-) i jak tylko zobacze serdunio i lekarz powie ze jest ok to kupuje śpioszeczki pierwsze:-)

Kasiu jak długo się starliście, jeśli można wiedzieć?

Julitka a Wy już długo się staracie? Ja też mam takie okresy, że jestem pełna nadziei, a później przychodzą gorsze dni i tak cięgle ale się nie poddaję!!
 
Ostatnia edycja:
a ja nareszcie zakupilam przed chwilka na allegro termometr owulacyjny :-D elektroniczny (16zl) i do tego znalazlam moje skierowanie na badania podstawowe a myslama ze gubilam wiec na szczescie nie bede musiala za nie placic :-D:-D:-D wiec moze jutro nawet pojade zrobic :-D:-D a dzisiej ide do alergologa i sie spytam jak ta alergia ma sie do planowanej ciazy :rofl2: - przygotowania pełna parą!!! :-D:-D:-D
Julitko uda sie uda!!!! :tak: napewno!
 
reklama
Kasiu jak długo się starliście, jeśli można wiedzieć?

Julitka a Wy już długo się staracie? Ja też mam takie okresy, że jestem pełna nadziei, a później przychodzą gorsze dni i tak cięgle ale się nie poddaję!!
My juz kochana prawie 2 lata :-:)-:)-(
a ja nareszcie zakupilam przed chwilka na allegro termometr owulacyjny :-D elektroniczny (16zl) i do tego znalazlam moje skierowanie na badania podstawowe a myslama ze gubilam wiec na szczescie nie bede musiala za nie placic :-D:-D:-D wiec moze jutro nawet pojade zrobic :-D:-D a dzisiej ide do alergologa i sie spytam jak ta alergia ma sie do planowanej ciazy :rofl2: - przygotowania pełna parą!!! :-D:-D:-D
Julitko uda sie uda!!!! :tak: napewno!
zobaczymy malenka jeszcze co mi dzisiaj lekarz powie kurcze załapałam dołka przez tą wizyte tez po czesci :-( z jednej strony sie ciesze bo sie dowiem mam nadzieje co i jak dostane tabletki a z drugiej kurcze zostane pozbawiona juz do konca nadziei ze to fasoleczka :-(
 
Do góry