reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
To az sie zastanawiam co Ty podpielas do tego gniazdka, ze tak obciazylas instalacje :szok: No i czemu korkow nie wywalilo?...
to gniazdko juz tak troszke latało kurcze włączyłam ładowarkę a korków nie wiem malenka czemu nie wywaliło bedac z Danielem na telefonie kazał mi szybko wykrecić korki ale juz chyba jakies spięcie sie zdązylo zrobić ....
 
to gniazdko juz tak troszke latało kurcze włączyłam ładowarkę a korków nie wiem malenka czemu nie wywaliło bedac z Danielem na telefonie kazał mi szybko wykrecić korki ale juz chyba jakies spięcie sie zdązylo zrobić ....

Ile to nerwow przez takie glupie zdarzenie ;-)
 
dokładnie ale już na szczescie jest wszystko naprawione :tak::-D

Ja zaraz ide na uczelnie, mam dzisiaj referat na seminarium, wiec tez mnie czeka niezly stres
;-) Slajdy do referatu zrobilam sobie juz 2 miesiace temu, a teraz tylko je przejrzalam, juz prawie nie pamietam co w nich jest :baffled: Ale moze uda mi sie chociaz udawac, ze wiem o czym mowie :-D
 

Ja zaraz ide na uczelnie, mam dzisiaj referat na seminarium, wiec tez mnie czeka niezly stres
;-) Slajdy do referatu zrobilam sobie juz 2 miesiace temu, a teraz tylko je przejrzalam, juz prawie nie pamietam co w nich jest :baffled: Ale moze uda mi sie chociaz udawac, ze wiem o czym mowie :-D
Dasz sobie radę malenka jestem pewna :-):-):-) no przecież mądra i zdolna z Ciebie kobietka wiec nie ma prawa byc inaczej :tak::tak::tak::tak: powodzenia i trzymam kciuki :tak::tak::tak: buziaczki
 
Dasz sobie radę malenka jestem pewna :-):-):-) no przecież mądra i zdolna z Ciebie kobietka wiec nie ma prawa byc inaczej :tak::tak::tak::tak: powodzenia i trzymam kciuki :tak::tak::tak: buziaczki

Dziekuje :-) Przy takich zyczeniach na 100% musi sie udac :-D
Bede z powrotem za jakies 2.5 godzinki, a Ty na ktora idziesz do lekarza?
 

Dziekuje :-) Przy takich zyczeniach na 100% musi sie udac :-D
Bede z powrotem za jakies 2.5 godzinki, a Ty na ktora idziesz do lekarza?
on jest dopiero od 15 a ze jestem bez kolejki nie rejestrowana wiec zobacze o której mnie wezmie :-):-):-) w sumie mowił ze ja tylko po receptę na luteine ale mam nadzieje ze mnie zbada a jak nie bedzie chcial jak myslisz wypada zapytac?? zadzwonilam do niego jeszcze raz i zapytalam na ktora moge przyjsc konkretnie i powiedzialam ze chce zeby mnie jeszcze zbadal to mam byc na 16.15
 
Ostatnia edycja:
reklama
on jest dopiero od 15 a ze jestem bez kolejki nie rejestrowana wiec zobacze o której mnie wezmie :-):-):-) w sumie mowił ze ja tylko po receptę na luteine ale mam nadzieje ze mnie zbada a jak nie bedzie chcial jak myslisz wypada zapytac??

Jasne, ze wypada, szczegolnie, ze taka bolaca kulka to raczej nie zdarza Ci sie przy kazdym cyklu... Niepokojace to troche, wiec lepiej sie nawet troche uprzec - grzecznie, ale stanowczo ;-) Mozesz troche przesadzic, mozesz powiedziec, ze Cie tak bardzo boli, ze ciezko Ci to juz wytrzymac - wiesz jakies takie pierdziu pierdziu zeby go przekonac ;-)
 
Do góry