reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..


Katarzynko szkoda, ze nie bylo u Ciebie tak, jak to sobie wymarzylas, ale jeszcze wszystko mozecie nadrobic, w koncu tak czy inaczej buciki trzeba bedzie kiedys kupic
;-)


no niby tak;-) dla mnie to akurat nie jest aż tak ważne. Najważniejsze jest zeby z dzidzią było w porządku. Póki co ja tak jeszcze do końca nie chce się cieszyć. Będe pewna jak zobaczę serduszko i wtedy można kupić buciorki:-)
A ja testy juz 4 zrobilam, 3 na początku i jeden wczoraj zeby zobaczyc czy intensywnosc kreski się zwiększyła. I teraz jest az bordowa kresunia.
 
reklama
no niby tak;-) dla mnie to akurat nie jest aż tak ważne. Najważniejsze jest zeby z dzidzią było w porządku. Póki co ja tak jeszcze do końca nie chce się cieszyć. Będe pewna jak zobaczę serduszko i wtedy można kupić buciorki:-)
A ja testy juz 4 zrobilam, 3 na początku i jeden wczoraj zeby zobaczyc czy intensywnosc kreski się zwiększyła. I teraz jest az bordowa kresunia.

Rob testy, rob, bedziesz miala pamiatke :-D Zdaje sie, ze idziesz do lekarza dopiero w marcu, tak?
 
Rob testy, rob, bedziesz miala pamiatke :-D Zdaje sie, ze idziesz do lekarza dopiero w marcu, tak?


tak 10 marca. Wczoraj dzwonilam i lekarka pwoiedziala ze jesli nie widze niepokojących objawow to zebym przyszla tak w 7 tugodniu i wyliczyła ze to będzie 10 marzec. Spytalam sie jejj czy takie dolegliwosci ktore mam (kłucia w okolicach szyjki) sa niepokojace. Powiedziala ze nie.
 
tak 10 marca. Wczoraj dzwonilam i lekarka pwoiedziala ze jesli nie widze niepokojących objawow to zebym przyszla tak w 7 tugodniu i wyliczyła ze to będzie 10 marzec. Spytalam sie jejj czy takie dolegliwosci ktore mam (kłucia w okolicach szyjki) sa niepokojace. Powiedziala ze nie.

Od razu na usg idziesz? Bierzesz folik?
 
Drogie staraczki witam was!!

zobaczyłam dzisiaj II :-D:-D:-D:-D:-D
Jakie to wspaniałe uczucie, aż drże cała...

Testowałam na przekór mojemu M bo on bał się rozczarowania i nie pozwolił mi mówic nikomu hihi.. ale wam przecież muszę kochane...
Dziękuję wam bo wykorzystałam wszystkie wasze rady!!!!!
Pozdrawiam i czekam na Was:-):-)
 
Drogie staraczki witam was!!

zobaczyłam dzisiaj II :-D:-D:-D:-D:-D
Jakie to wspaniałe uczucie, aż drże cała...

Testowałam na przekór mojemu M bo on bał się rozczarowania i nie pozwolił mi mówic nikomu hihi.. ale wam przecież muszę kochane...
Dziękuję wam bo wykorzystałam wszystkie wasze rady!!!!!
Pozdrawiam i czekam na Was:-):-)


Ah gratuluje z calego seca!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Akurat jestes na czasie zeby odpowiedziec na moj post z pytaniem jakie to dokladnie uczucie jak sie zobaczy te dwie krechy
;-) Czy radosc miesza sie z watpliwosciami? ;-)
 
camelia- gratuluje :rofl2:
eve84- dzikeuje ewusiu,, nie doluj sie praca mgr,, moj promotor tez zawsze mu cos nie pasowalo.. i do konca byl wredny nawet na obronie.. najwazniejsze ze malymi kroczkami ale do przadku :rofl2: powodzenia:tak:
 
reklama
A to jakis prywatny lekarz? (godny polecenia? :-D)
:-D tez jestem ciekawa!!!! :rofl2:
Drogie staraczki witam was!!

zobaczyłam dzisiaj II :-D:-D:-D:-D:-D
Jakie to wspaniałe uczucie, aż drże cała...

Testowałam na przekór mojemu M bo on bał się rozczarowania i nie pozwolił mi mówic nikomu hihi.. ale wam przecież muszę kochane...
Dziękuję wam bo wykorzystałam wszystkie wasze rady!!!!!
Pozdrawiam i czekam na Was:-):-)
ale super!!!! tak po cichutku juz GRATULUJE!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D na kiedy termin ??? pewnie juz listopadowy co :-D
 
Do góry