reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
julitko- trzymam kciuki :rofl2:

przesylam wam z roczku teraz sobotniej imprezki zdjecie mezusia i jego chrzesnicy i moje w 7 mc :-D
 
Trzymam kciuki rowniez, kochana:-D:-):-D Daj znac jak juz bedziesz wszystko wiedziala. Buzka

Dziewczyni, prosba o podpisanie petycji
In vitro - apel - Raporty - Gazeta Wyborcza


P.S. Tikanis wygladasz kwitnaco !!!!
Buzka
Dam napewno :tak::tak::tak: hehe tak się od was uzależnilam ze masakra hehe nawet czuje ze musze dac wam znac :tak::tak::tak: nikt mi nie dał tyle wsparcia i zrozumienia co Wy :tak::tak::tak: jesteście cudowne :tak::tak::tak::tak: ja już sie podpisałam :)
 
Witaj! Jak tam brzusio, jakes objawy masz?
Ale cudnie będzie serducha posłuchać:dry::dry::-)

Obajawow nie mam żadnych oprócz bólu piersi, ale ten ból pojawił się tak 2 dni po @ i tez nie mozna powiedziec ze strasznie bolą.
Zero nudności, ale to chyba za wczesnie. I czasem brzuch boli jak na @.

Julitko - jak Twój brzuch?

Tikanis - jeszcze pamiętam jak dołaczyłam do forum i bylas na począteczku ciązy a tu już 7 miesiąc. Ślicznie wyglądasz! ślicznie wyglądacie;-) i mąż bardzo przystojny:-)
 

Obajawow nie mam żadnych oprócz bólu piersi, ale ten ból pojawił się tak 2 dni po @ i tez nie mozna powiedziec ze strasznie bolą.
Zero nudności, ale to chyba za wczesnie. I czasem brzuch boli jak na @.

Julitko - jak Twój brzuch?

Tikanis - jeszcze pamiętam jak dołaczyłam do forum i bylas na począteczku ciązy a tu już 7 miesiąc. Ślicznie wyglądasz! ślicznie wyglądacie;-) i mąż bardzo przystojny:-)
Powiem Ci, że dzis nie jest az tak żle nie boli az tak bardzo hehe pewnie z wrazenia ze jutro do lekarza heheeh a apropo tego czegos u mnie w brzuchu to jest kurcze wieksze od momentu co wam o tym pisalam szok normalnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!!!
Byłam dziś na monitoringu i jest wszystko ok. pęcherzyki sobie rosną, prawdopodobnie prawy będzie dominujący ale jeszcze nic nie wiadomo bo to dopiero 10 dc .
Jutro kolejna wizyta tym razem u mojego lekarza zobaczymy jak szybko rosną po 24h może mniej więcej ustalimy termin IUI ja stawiam na piątek lub sobotę… Najważniejsze że już jest bardzo blisko…
Julitko ja bym zrobiła betkę… wciąż trzymam kciuki… a może lekarz zleci usg jak tak długo trzeba czekać na wynik betki!?
Romeczko co u ciebie?
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!

czesc serduszko! u mnie nic ciekwego...czekam na Twoj dalszy rozwoj sytuacji! czytam Was codziennie,takze jestem na bierzaco..
 
Do góry