reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kulaszusza

Toc 0.25 stopnia to nie zadna tragedia. Ja w zaleznosci od cyklu - mam faze lutealna stala, non stop caly czas ta sama tempka. A czasem mam wahania dniowe - i sa spadki 0.2-0.3 wiec sie nie martw.

Jedyna rzecz co trzeba sie martwic to czy tempka spada ponizje coverline. Jesli nie - to wsio gra. Faza lutealna jest ok...i cialko zolte jest ok
 
reklama
Witam!!!
Byłam dziś na monitoringu i jest wszystko ok. pęcherzyki sobie rosną, prawdopodobnie prawy będzie dominujący ale jeszcze nic nie wiadomo bo to dopiero 10 dc .
Jutro kolejna wizyta tym razem u mojego lekarza zobaczymy jak szybko rosną po 24h może mniej więcej ustalimy termin IUI ja stawiam na piątek lub sobotę… Najważniejsze że już jest bardzo blisko…
Julitko ja bym zrobiła betkę… wciąż trzymam kciuki… a może lekarz zleci usg jak tak długo trzeba czekać na wynik betki!?
Romeczko co u ciebie?
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!
 
Witam,
Właśnie dziś dostałam okres i cykl mój trwał 23 dni...zazwyczaj trwa od 24-27dni.
Wniosek z tego, że mam krótkie cykle. Staramy się o dzidzie juz 7 miesięcy i tak się właśnie zastanawiam czy dlugość cyklu ma się w jakikolwiek sposób do efektywności tych starań? Ja coś wyczytałam, że przy krótkich cyklach może być za krotka faza lutealna czyli, że nawet jeśli dojdzie do zapłodnienia moge mieć za mało hormonu na p. , żeby utrzymać fasolke....
Może ktoś wie coś na ten temat?
 
Co do teściowej.
Mija wyjechała dzisiaj i już dzwoniła z instrukcjami dlatego podkusiłam psa aby narobił hałasu, zaraz skończyła rozmowę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Maja


Zbadaj swoja faze lutealna za pomoca tempki. Mowi sie ze kobiety z faza tempek wyzszych nizsza niz 10 dni moga miec problemy z utrzymaniem zaplodnionej komorki. Wiec po prostu poswiec sie jeden cykl i zbadac to
 
Witam!!!
Byłam dziś na monitoringu i jest wszystko ok. pęcherzyki sobie rosną, prawdopodobnie prawy będzie dominujący ale jeszcze nic nie wiadomo bo to dopiero 10 dc .
Jutro kolejna wizyta tym razem u mojego lekarza zobaczymy jak szybko rosną po 24h może mniej więcej ustalimy termin IUI ja stawiam na piątek lub sobotę… Najważniejsze że już jest bardzo blisko…
Julitko ja bym zrobiła betkę… wciąż trzymam kciuki… a może lekarz zleci usg jak tak długo trzeba czekać na wynik betki!?
Romeczko co u ciebie?
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!
Jutro mam wizytę u niego więc pewnie mnie zbada i mam nadzieje zrobi mi usg tylko czy byloby cos widac hm....nie wiem :zawstydzona/y:
 
Witam,
Właśnie dziś dostałam okres i cykl mój trwał 23 dni...zazwyczaj trwa od 24-27dni.
Wniosek z tego, że mam krótkie cykle. Staramy się o dzidzie juz 7 miesięcy i tak się właśnie zastanawiam czy dlugość cyklu ma się w jakikolwiek sposób do efektywności tych starań? Ja coś wyczytałam, że przy krótkich cyklach może być za krotka faza lutealna czyli, że nawet jeśli dojdzie do zapłodnienia moge mieć za mało hormonu na p. , żeby utrzymać fasolke....
Może ktoś wie coś na ten temat?

TZN, za mało progesteronu, zrób badania, najpierw około @ a potem w fazie lutealnej tak aby sprawdzić czy odpowiednio rośnie. Proge odpowiada za utrzymania ciąży, jego braki (za niski poziom) właśnie mogą powodować plamienia także przed @.
 
reklama
TZN, za mało progesteronu, zrób badania, najpierw około @ a potem w fazie lutealnej tak aby sprawdzić czy odpowiednio rośnie. Proge odpowiada za utrzymania ciąży, jego braki (za niski poziom) właśnie mogą powodować plamienia także przed @.

Aha, no dzięki bardzo.
Akurat jutro idę do lekarza umówić się na wszystkie konieczne dla mnie badania....wiec podejrzewam, że wszystko sie niedługo wyjaśni. Mam nadzieję, że będzie ok:baffled:
 
Do góry