reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

:-( buuuu..... przytulam kochana!!! w szoku jestem! :dry: no cuz puki @ nie ma jest nadzieja ale dzwon do ginka - jak tam brzuszek dalej boli?:confused:
Właśnie boli :-:)-:)-( kurcze wczorak wieczorem a raczej juz w nocy zobaczylam malego pająka na scianie chcialam go zrzucic kapciem a ze jestem bardzo niska wzielam kapcia i podskoczylam i tez mnie tak zabolał :szok:
Katarzynko kiełbaska SUPER, spacerek po lesie w pieknym słoneczku -achhhh..... MOZNA SIĘ BYŁO POZACHWICAĆ, a teraz siedzę w pracy za oknem szaro buro i ponuro. Z samego rana problemy .:-(
A jak twoje samopczucie ?

A co z Julitką?

Kropeczko zazdroszę wyjazdu - sama myslałam o Bukowianie, nich na nóżka szybciutko ci zdrowieje i wracamy do staranek:-)
Jestem skarbie jestem :-) w jednej osobie tylko :-( I tak wyszła :-(
 
reklama
Julitka - idz do lekarza! Ten Twój brzuszek..lepiej zeby lekarz rzucił okiem na to co się dzieję. I głowa do góry. Za miesiąc zobaczysz II;-):-)
Wiem kotuś zaraz do niego zadzowonię i zobaczę co mi powie ;-) kurcze i znowu czekać...teraz Daniela nie ma az 3 tygodnie wiec pewnie tez na owulkę nie trafi a niech to !!!!!
 
Czesc dziewczynki :-D

Kurka, jak na zlosc nie mialam internetu prawie caly weekend :crazy: Zaraz zabieram sie do czytania Waszej produkcji postow :-D

Jestem skarbie jestem :-) w jednej osobie tylko :-( I tak wyszła :-(
Julitka, moze betke zrob? Wiesz jak to jest z testami - klamia!!!! Trzymam kciuki za fasolke.


A propos in vitro w UK, to znalazlam kliniki w Londynie - gdzie robia za darmo o ile podzielisz sie jajeczkami.
The Lister Fertility Clinic - Prices
The "3-Cycle Package" at The London Women's Clinic costs little more than two individual IVF cycles

Jest wiecej takich klinik w calej Anglii :-D Bardzo mnie to cieszy. Postanowilam, ze pierwsze IVF sprobuje zrobi za kase, a w nastepnych cyklach bede rozdawala jajeczka :-D:-):-D
Jak widzicie ciagle jestem tym nakrecona jak maly dzieciak :-D

Buzka.
 
Witam kochane
Ja mam sajgon na lepiance. Postaram się wpadać i wszystko nadrabiać ale z tego co widzę to mam trylogię do przeczytania.

Mój wczoraj z roboty przylazł taki chory, że masakra. Nie wiem jak wasze chłopy się zachowuję jak są chorzy ale mój to wrzód na dupie. Normalnie powód do rozwodu.
Smędzi, mędzi, jęczy jak by umierał, latam koło niego jak koło jajka i to nie dlatego, że go kocham tylko dlatego żeby szybko wyzdrowiał i dał mi spokój.
Tak więc mam małe i chore dziecko w domu i chałupę pełną zajęć. I ciul, że po tych tabletkach ledwo żyję.

Postaram się wpadać jak tylko dam rady. Nie wiem co u was się działo zauważyłam, tylko że Czosnek teściora zasikał. Czosnek teraz najważniejsze żeby sprawdzić, co się tam dzieje i dlaczego boli. Reszta wykluje się sama.

Bawcie się dobrze. I ustalam od dziś limit - 2 strony dziennie.
Buziaki
 
Czesc dziewczynki :-D

Kurka, jak na zlosc nie mialam internetu prawie caly weekend :crazy: Zaraz zabieram sie do czytania Waszej produkcji postow :-D


Julitka, moze betke zrob? Wiesz jak to jest z testami - klamia!!!! Trzymam kciuki za fasolke.


A propos in vitro w UK, to znalazlam kliniki w Londynie - gdzie robia za darmo o ile podzielisz sie jajeczkami.
The Lister Fertility Clinic - Prices
The "3-Cycle Package" at The London Women's Clinic costs little more than two individual IVF cycles

Jest wiecej takich klinik w calej Anglii :-D Bardzo mnie to cieszy. Postanowilam, ze pierwsze IVF sprobuje zrobi za kase, a w nastepnych cyklach bede rozdawala jajeczka :-D:-):-D
Jak widzicie ciagle jestem tym nakrecona jak maly dzieciak :-D

Buzka.
Wiem kochana z ta betką :-) a jak myslicie najpierw zrobic betke czy isc do lekarza??
Witam kochane
Ja mam sajgon na lepiance. Postaram się wpadać i wszystko nadrabiać ale z tego co widzę to mam trylogię do przeczytania.

Mój wczoraj z roboty przylazł taki chory, że masakra. Nie wiem jak wasze chłopy się zachowuję jak są chorzy ale mój to wrzód na dupie. Normalnie powód do rozwodu.
Smędzi, mędzi, jęczy jak by umierał, latam koło niego jak koło jajka i to nie dlatego, że go kocham tylko dlatego żeby szybko wyzdrowiał i dał mi spokój.
Tak więc mam małe i chore dziecko w domu i chałupę pełną zajęć. I ciul, że po tych tabletkach ledwo żyję.

Postaram się wpadać jak tylko dam rady. Nie wiem co u was się działo zauważyłam, tylko że Czosnek teściora zasikał. Czosnek teraz najważniejsze żeby sprawdzić, co się tam dzieje i dlaczego boli. Reszta wykluje się sama.

Bawcie się dobrze. I ustalam od dziś limit - 2 strony dziennie.
Buziaki
oj moja bidulka kochana ;-) przytulam bardzo mocno :tak:
 
Witam kochane
Ja mam sajgon na lepiance. Postaram się wpadać i wszystko nadrabiać ale z tego co widzę to mam trylogię do przeczytania.

Mój wczoraj z roboty przylazł taki chory, że masakra. Nie wiem jak wasze chłopy się zachowuję jak są chorzy ale mój to wrzód na dupie. Normalnie powód do rozwodu.
Smędzi, mędzi, jęczy jak by umierał, latam koło niego jak koło jajka i to nie dlatego, że go kocham tylko dlatego żeby szybko wyzdrowiał i dał mi spokój.
Tak więc mam małe i chore dziecko w domu i chałupę pełną zajęć. I ciul, że po tych tabletkach ledwo żyję.

Postaram się wpadać jak tylko dam rady. Nie wiem co u was się działo zauważyłam, tylko że Czosnek teściora zasikał. Czosnek teraz najważniejsze żeby sprawdzić, co się tam dzieje i dlaczego boli. Reszta wykluje się sama.

Bawcie się dobrze. I ustalam od dziś limit - 2 strony dziennie.
Buziaki

Hahahaha, widze ze Twoj M. ma dokladnie to samo co moj ojciec. Dlatego szybko sie musialam wyprowadzic z domu :-D:-):-D Kochanie, zycze Ci cierpliwosci , bo bedzie Ci potrzebna. Pamietaj, ze jak juz bedzie Cie bardzo denerwowal, to powiedz ze mu nie bedziesz pomagac i wtedy umrze na ten katar ( czy co tam mu jest :-D) . Na mojego ojca to dzialalo i robil sie potulny i cichutki jak baranek.

Julitka , ja bym betke zrobila najpierw. Potem i tak w obu przypadkach musisz isc do lekarza. Powodzenia sloneczko!
 
Idź do lekarza. Pamiętaj, że jak boli to masz jak w banku, że żyjesz ale też ból daje ci sygnał, że coś się dzieje.
 
Hahahaha, widze ze Twoj M. ma dokladnie to samo co moj ojciec. Dlatego szybko sie musialam wyprowadzic z domu :-D:-):-D Kochanie, zycze Ci cierpliwosci , bo bedzie Ci potrzebna. Pamietaj, ze jak juz bedzie Cie bardzo denerwowal, to powiedz ze mu nie bedziesz pomagac i wtedy umrze na ten katar ( czy co tam mu jest :-D) . Na mojego ojca to dzialalo i robil sie potulny i cichutki jak baranek.

Otruje go ku....wa i będzie święty anielski spokój. Leży w łóżku na szczęście to chociaż porobię sobie wszystko na spokojnie.
I to jeszcze dzisiaj jak ja też ledwo żyję. Moje jajniki chyba strasznie pracują po zwiększonej dawce clo bo kuresko bolą no i standardowo rzyganie męczy. A łeb to mam jak bym z tydzień chlała.
 
reklama
Skąd ja znam to maudzenie... Mój piękny jak jest chory na katar, to już normalnie tragedia, leży w łóżku i jęczy, ale ja sie tym wogóle nie przejmuje i dzięki temu szybciej mu przechodzi. Bo skoro nikt sie nim nie przejmuje, to po co jęczeć...:))
 
Do góry