reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Gratuluję kochanie :tak::tak::tak:

mam, mam juz złapałam :-):-):-)
Moj misio poszedł spac a ja zajrzalam do was :-):-):-) hehe ale to forum na mnie dziala nie jestem przy kompie ale mysle co u was nowego :-D moj D jak przyjechał po dwóch tygodniach pierwsze co powiedzial to, to że urosły mi cycuchy hm....:szok: kurcze kochane jest mi tak bardzo niedobrze chce mi sie wymiotować masakra :-:)-:)-( i ten brzuch....a po południu to normalnie bylam wulkanem nerwów sama nie wiem dlaczego....
zrób najlepiej tą betkę i będzie wiadomo co i jak
 
reklama
Gratuluję kochanie :tak::tak::tak:

mam, mam juz złapałam :-):-):-)
Moj misio poszedł spac a ja zajrzalam do was :-):-):-) hehe ale to forum na mnie dziala nie jestem przy kompie ale mysle co u was nowego :-D moj D jak przyjechał po dwóch tygodniach pierwsze co powiedzial to, to że urosły mi cycuchy hm....:szok: kurcze kochane jest mi tak bardzo niedobrze chce mi sie wymiotować masakra :-:)-:)-( i ten brzuch....a po południu to normalnie bylam wulkanem nerwów sama nie wiem dlaczego....

Moj juz dawno śpi. Tylko od czasu do czasu budzi sie i pyta czy wszystko ok;-)Ja jakos nie czuje sie jeszcze senna i tak zasiedzialam sie na forum. Gasze kompa, szukam czegos w TV i nie ma nic. Wracam i sprawdzam co nowego u Forumek:-):-D
no no coś mi te objawy wydaja sie podejrzane:-):-):-)
 
zrób najlepiej tą betkę i będzie wiadomo co i jak

Moj juz dawno śpi. Tylko od czasu do czasu budzi sie i pyta czy wszystko ok;-)Ja jakos nie czuje sie jeszcze senna i tak zasiedzialam sie na forum. Gasze kompa, szukam czegos w TV i nie ma nic. Wracam i sprawdzam co nowego u Forumek:-):-D
no no coś mi te objawy wydaja sie podejrzane:-):-):-)
Zrobię dziewczynki w poniedzialek betkę i bede wiedziala co i jak :-D:-D:-D
 
Sylwka

Jasne, ze sie uda. Czemu ma sie nie udac. Ja piekna, on piekny - wiec dziecie bedzie jak malowane :-D:-D:-D
 
DZiewczynki mykam spać bo mój mnie woła może wymasuje mi te bolące cycuchy w końcu to też jest jego sprawka, że bolą:-D
dobrej i spokojnej nocki i owocnych przytulanek:-)
 
DZiewczynki mykam spać bo mój mnie woła może wymasuje mi te bolące cycuchy w końcu to też jest jego sprawka, że bolą:-D
dobrej i spokojnej nocki i owocnych przytulanek:-)


Ja tez juz uciekam. Moj jeszcze nie wola i tak wie, że dzisiaj juz nic nie bedzie:blink:
A co do cycuchów to moj M. na samą myśl o ciązy zaciera rączki i myśli jak to będzie :tak::tak::happy:
 
Dzień Dobry!!

Sylwka

A to nie tajemnica. Moj partner nie ma plemnikow w spermie (jest po wazektomii), stad niemozliwe jest zaplodnienie:)

Hm? A to sie robi, bo sie chce, czy sa czasem jakies powazne medyczne przeslanki zeby przeprowadzic taki zabieg?

kurcze kochane jest mi tak bardzo niedobrze chce mi sie wymiotować masakra :-:)-:)-( i ten brzuch....a po południu to normalnie bylam wulkanem nerwów sama nie wiem dlaczego....

Zrobię dziewczynki w poniedzialek betkę i bede wiedziala co i jak :-D:-D:-D

Zrob betke, zrob. Albo dzisiaj rano tesciora
:-D

A co do cycuchów to moj M. na samą myśl o ciązy zaciera rączki i myśli jak to będzie :tak::tak::happy:

Dobrze, ze Twoj M widzi jakies pozytywy jesli chodzi o ciaze ;-)
 
reklama
Kurcze dziewczyny, poczytalam sobie o tej wazektomii i bez urazy Lolitka, ale nie rozumiem jak mozna sobie cos takiego zrobic! Faceci sa jacys nienormalni... Ja bym zakazala takiej operacji, no cholera jasna sa inne metody antykoncepcji! :wściekła/y:
 
Do góry