reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

:)))))
DLa tych co znają sprawę - BABO URODZIŁA CÓRECZKĘ:))))))
Cuda się zdarzają:)))
Moje wielkie gratulacje Kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D


witam dziewczyny chciałabym się poradzić!!! Co sądzicie o tym.otóż ostatnią miesiączkę miałam 08.02 staramy się z mężem o dzidzię :)cykl mój trwa 34 dni a więc owulacja przypada między 15-17 dc w 24 dc podczas stosunku dostałam plamień dość obfitych,które trwają jeszcze dzisiaj tylko ze dzisiaj to tylko plamienie jest słabiutkie okres powinna dostać 13.03 jak myślicie czy to może być ciąża,dodam że robiłam wczoraj test wyszedł negatywnie,nigdy wczesniej nie miałam takich plamień tydzien przed okresem :(
Skoro jesteś na tydzień przed spodziewaną @ to moze jeszcze nie wyjść test. Poczekaj cierpliwie do terminu @ i zrób ponownie, albo zrób Beta HCG - bardziej wiarygodne. I najważniejsze - nie stresuj się:)
Dziewczyny @ nie ma dalej... ciężka noc za mną... Mam w zwyczaju spać na brzuchu... czułam się jakby mi ktoś pod brzuch podłożył wałek do ciasta... nie mogłam spać...do tego dzisiaj zaparcia, brzuch jak piłka wzdęty, mój mąż przyglądał mi się jakoś dziwnie dzisiaj cały dzień, marudziłam gorzej niż ma w zwyczaju moje napięcie przedmiesiączkowe :D chyba go musze przeprosić :) czekam czekam wytrwale albo na @ albo na fasolke... chociaż tak bardzo chciałabym żeby to było to drugie......... ehhh
Napisz coś więce, albo wstaw suwaki. W którym dniu cyklu jesteś, ile się staracie itd... Będziemy mogli więcej doradzić. Trzymam kciuki " za to drugie":))
podciagam......bo mi smutno sie robi jak widze ten watek na dole
LOlitko, Kotuś... bo ja dawno sie nie udzielałam tutaj... czemu masz przerwane drugie podejscie do ISCI??:((( Kurczę, przykro mi:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
reklama
BABO gratuluję:)

Postanowiłam sobie tu popatrzeć co się u Was dzieje i widzę tyle zmian.. i tyle nowych osób.. że w zasadzie i tak nie wiem o co 'kaman':) Ale Babo kojarzę i bardzo się cieszę, że ma zdrową córeczkę:)

Dziękuję za gratulację, myślę że ja też mogę Ci pogratulować bo dla mnie Twoje objawy są jednoznaczne :-) Ból głowy strasznie mi przeszkadza, ale dzisiaj siostra mi powiedziała że najlepszy lek na ból głowy podczas ciąży jest kawa z wyciśniętą cytryną - smak nie jest rewelacyjny ale podobno pomaga. Nastepnym razem to wypróbuje. A jeżeli chodzi o leki to lekarz pozwolił mi brać APAP ale na prawde jak ból będzie nie do wytrzymania i maksymalnie 3 tabletki na dobę. Jak wrócisz od lekarza gosiaczkkkku to daj znać, będę trzymała kciuki. My we wtorek jedziemy na USG posłuchać serduszka :-)
W ciąży na ból głowy można stosować różnież Paracetamol.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry